Vemotion از افزایش برنامه های نظارت تصویری خبر می دهد


Vemotion Interactive ، سازنده راه حل های پخش مستقیم فیلم با تأخیر کم ، با عملکرد بالا برای یکپارچه سازی سیستم و نصب شده در انگلیس ، گزارش داد که روند جریان مستقیم فیلم در 12 ماه گذشته تسریع شده است و این شرکت افزایش تقاضا برای تلفن همراه خود را مشاهده کرده است و به سرعت راه حل هایی را برای دوربین های مدار بسته پیاده سازی کرد.

با ارائه تأخیر بسیار کم ، انتقال ویدئو HD با کیفیت بالا از طریق شبکه های GPRS ، 3G ، 4GLTE ، 5G ، Wi-Fi و ماهواره ای ، دامنه محصولات جریان ویدئو با پهنای باند Vemotion راه حل های نظارت تصویری را ارائه می دهد. برای دستگاه های تلفن همراه زنده ، استقرار سریع ، استقرار موقت یا دائمی برنامه های دوربین مداربسته برای دوربین های مداربسته.

در طول سال گذشته ، تجارت بخش عمومی Vemotion ثابت مانده است و ترکیبی از مقامات محلی ، خدمات اورژانس ، سازمان های دولتی و بخش نظامی در طول دوره بسیار شلوغ بوده است. استیو هاورث ، مدیرعامل Vemotion ، گفت: “در ابتدا چندین تصمیم پروژه به تعویق افتاد ، اما ما دیدیم که بعداً تجارت واقعاً آغاز شد.” “پروژه های بخش خصوصی بسیار متفاوت هستند و اکنون بسیاری از مردم شروع به مشاهده جریان فیلم به عنوان روشهایی برای کارآیی و انعطاف پذیری بیشتر می کنند.”

امکان نصب دوربین در منطقه مورد نظر خاص ، چه برای موقت و چه برای ثابت. برای نظارت بر نقاط جرم و جنایت برای نظارت بر مواد مخدر ، خرابکاری های مداوم ، مگس یا مشکلات محله ، متوجه بلع قابل توجه شده است. استیو با کمک رمزگذاران / دوربین های تأخیر بسیار کم Vemotion ، که می تواند خارج از محدوده اقتصادی شبکه های مدار بسته موجود باشد ، جذب قابل توجهی می کند: “آژانس هایی که می خواهند بودجه نظارت و بهره وری خود را به حداکثر برسانند ، اساساً فعال تر هستند در گرفتن حوادث آفلاین به جای از دست دادن حوادث.

“بیشتر و بیشتر مجتمع ها در حال ساخت رمزگذارهای کوچکتر ، سبک تر و قدرتمندتر Vemotion در دوربین های PTZ در لبه یا نرم افزار پخش مستقیم تلفن همراه Vemotion هستند. تلفیق ساده رمزگذارها و نرم افزارهای پخش جریانی ، ضبط ویدئوی زنده با کیفیت بالا را هنگام نصب بسیار آسان می کند و همراه با استفاده از تجزیه و تحلیل ویدئو ، اتاق های کنترل شلوغ را می توان به طور خودکار از فعالیت بدون نیاز به نظارت دائمی بر روی انسان هشدار داد. این ماده “نماهای نقطه ای” و اطلاعات حیاتی را برای سازمانها فراهم می کند تا تصمیمات سریعتر و آگاهانه تری برای دستیابی به نتایج بهتر بگیرند. “

با استفاده از طیف رمزگذارهای Vemotion ، مشتریان می توانند بدون نیاز به زیرساخت های سیم دار ، جریان های زنده را پخش کرده و فیلم نظارت با تأخیر کم را از هرجایی کنترل کنند. استیو توضیح می دهد: “مجتمع ها و سازمان ها در حال توسعه راه حل های جدید برای تعدادی از مشکلات رایج هستند.” “به عنوان مثال ، می بینیم که رمزگذار Vemotion VB-35 ، مرتبط با تشخیص ماسک صورت و صورت ، در بسیاری از برنامه ها استفاده می شود. استفاده از رمزگذارهای جمع و جور و سبک Vemotion برای تهیه ویدئوی زنده موبایل برای هواپیماهای بدون سرنشین برای هواپیماهای جستجو و نجات واقعاً در حال افزایش است تا توانایی جستجوی هوایی سریعتر و ارزان تر از گزینه سنتی برای بالگردهای گران قیمت فراهم کند. “

برای مطلع شدن از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *