Tyman plc به عنوان رئیس جمهور جدید انگلیس و ایرلند منصوب شد تا رشد ERA را رهبری کند


ERA ، تامین کنندگان اجزای امنیت و جشن خانه در انگلستان ، از انتصاب هلن داونر به عنوان رئیس انگلستان و ایرلند به شرکت مادر Tyman plc خبر داد. Tyman UK and Ireland تجارت ERA Home Security ، Zoo Hardware و Access 360 را پوشش می دهد.

جایگزینی Darren Waters از 1خیابان آوریل 2021 هلن مسئول رشد مداوم ERA در بازارهای جشن ، توزیع ، مشخصات و مصرف با پشتیبانی و سرمایه گذاری Tyman plc خواهد بود.

هلن با تجربه گسترده در نقش های تجاری و مدیریت ارشد در بخشهای مصالح ساختمانی و بهسازی منازل ، همراه با تجربه اثبات شده در تحول رانندگی ، در سال 2019 به عنوان مدیر بازرگانی به ERA پیوست.

طی دو سال گذشته ، هلن نقش مهمی در کمک به ERA در ایجاد موقعیت تثبیت شده خود به عنوان یک پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی سخت افزاری و هوشمند داشته است و کلید موفقیت مستمر آن از جمله رشد مداوم سیستم امنیتی هوشمند ERA Protect خواهد بود.

هلن داونر در مورد نقش جدید خود گفت: “ما یک تیم شگفت انگیز از افراد در تجارت و تایمان داریم و این یک زمان بسیار هیجان انگیز است زیرا ما همچنان در زمینه های اصلی سرمایه گذاری می کنیم تا کیفیت محصولات خود را بیشتر ارتقا دهیم ، برنامه نوآوری و کمال خدمات.

“من مشتاقانه منتظر همکاری با این تیم هستم و موفقیت قابل توجهی را که دارن طی 9 سال گذشته به همراه مشتریان گرانقدر ما به دست آورده است ، برای رشد مداوم در بخش های سخت افزاری و امنیتی هوشمند در سال 2021 و بعد از آن به دست آورد.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات متنوعی از محصولات امنیتی ERA ، از جمله ارائه خانه هوشمند ، به سایت www.eraeverywhere.com مراجعه کنید یا با تیم فروش از طریق 01922 490 000 تماس بگیرید یا از طریق پست الکترونیکی info@eraeverywhere.com.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *