Suprema CoreStation انعطاف پذیری چند منظوره ای را ارائه می دهد


Suprema توصیه های شریک خود را برای کنترل کننده امنیتی CoreStation خود به اشتراک گذاشت ، که به تسهیل ساخت سیستم های کنترل دسترسی چند اعتبار کمک می کند.

Suprema CoreStation یک کنترل کننده امنیتی بیومتریک است که انعطاف پذیری بسیار خوبی در طراحی سیستم با گزینه های شناسایی مختلف از PIN ، کارت خوان RF ، دسترسی موبایل به تشخیص اثر انگشت و چهره فراهم می کند.

مایر ، یک شریک در ترکیه ، با استفاده از پایانه های تشخیص چهره Suprema CoreStation و Suprema موفق شده است یک سیستم کنترل دسترسی تشخیص چهره برای مشتریان خود ایجاد کند.

“CoreStation سرعت تطبیق بی نظیری را ارائه می دهد. مشتری برای امنیت بیشتر ترمینال های شناسایی چهره را به جای مستقیم به سرور ، به CoreStation متصل می کند. این بدان معناست که تمام داده های کاربر در CoreStation ذخیره شده و داده ها برای هر عملیات تطبیق باید به CoreStation منتقل می شدند. با وجود این پیکربندی ، کاربران به دلیل عملکرد قدرتمند CoreStation هیچ تاخیری در تأیید اعتبار مشاهده نمی کنند. “” Orcun Bayindir ، مدیر عامل شرکت Meyer گفت.

تجارت ضریب هوشی ، یک شریک در اوکراین ، سیستم کنترل دسترسی تشخیص اثر انگشت را برای مشتری بانک فعال می کند. آندری گلوخوف ، رئیس پشتیبانی فنی در معاملات IQ ، به عنوان مزایا مقیاس پذیری CoreStation ، حافظه در سطح شرکت ها و منطقه مسدود کننده را مورد توجه قرار داد.

“با استفاده از Suprema CoreStation ، ما 26 درب دو طرفه را با تأیید اعتبار اثر انگشت بسیار کارآمد متصل کردیم. CoreStation یک کنترلر قدرتمند و منحصر به فرد است که می تواند حداکثر 500000 کاربر ، 1،000،000 الگو اثر انگشت و 5،000،000 پرونده ورود به سیستم را ذخیره کند ، بدون در نظر گرفتن مشکلات شبکه ، خدمات بی وقفه را ارائه می دهد. گلوخوف گفت: ما همچنین موفق به ایجاد معابر پی در پی با مسدود کردن مناطق ، افزایش سطح کلی امنیت و از بین بردن احتمال ورود شخص به درب دوم بدون بستن در اول شدیم.

Absolon ، یک شریک در اروپا ، با استفاده از CoreStation یک راه حل دسترسی تلفن همراه به Crestyl ، توسعه دهنده پیشرو در املاک و مستغلات در جمهوری چک ارائه داد. این سایت دارای بیش از 100 درب با 1500 کارمند بود و به یک کنترل کننده امن اما انعطاف پذیر نیاز داشت که به راحتی با سیستم های شخص ثالث ادغام شود.

Crestyl از نرم افزار سیستم شخص ثالث C4 استفاده می کند و به دنبال راهی برای افزودن اطلاعات کاربری تلفن همراه بدون تعمیرات اساسی سیستم است. CoreStation ، به همراه خوانندگان Suprema BioStar 2 و Suprema XPass D2 ، به دلیل انعطاف پذیری یکپارچه سازی CoreStation و BioStar 2 ، بسیار خوب پاسخ دادند. C4 با BioStar 2 از طریق BioStar 2 API ادغام شده و XPass D2 برای اعتبار موبایل انتخاب شده است سازگاری

“درخواست تجدید نظر CoreStation در محدوده گزینه های معتبری است که پشتیبانی می کند. همکاران و مشتریان می توانند پین ، کارت RF ، دسترسی به تلفن همراه و همچنین داده های شناسایی بیومتریک مانند صورت و اثر انگشت را با کنترل کننده هوشمند Suprema فعال کنند. “

برای مطلع شدن از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *