Securitas UK یک مدیر فروش باتجربه را منصوب می کند


تام کلارک فروش و بازاریابی بخش امنیت الکترونیکی اختصاصی Securitas انگلستان را بر عهده خواهد داشت.

این انتصاب با بیش از 15 سال تجربه صنعت و نقش مدیریت ارشد در شرکت هایی از جمله Mitie ، Contract Fire and Security و Reliance High Tech ، تجربه گسترده ای را در زمینه فروش الکترونیکی Securitas به ارمغان می آورد.

در نقش جدید خود ، تام وظیفه مهم هدایت توسعه فروش ویژه امنیت الکترونیکی Securitas UK را بر عهده دارد که شامل نظارت بر توسعه تجارت ، مدیریت حساب و تیم های بازاریابی است.

تام دانش گسترده ای در زمینه طراحی راه حل های امنیتی و مدیریت روابط با مشتریان ملی و اروپایی ، به ویژه در بخش شرکت ها دارد ، جایی که مزایای گسترده تر راه حل های امنیتی مانند استفاده از ساختمان و مدیریت اشتغال نقش بسزایی دارد. همچنین وقتی صحبت از کار در یک محیط محافظت شده از جمله سازمانهای دفاعی ، مراکز مهاجرت و زندانها می شود ، یک نهاد است.

تام کلارک هنگامی که به Securitas پیوست ، توضیح داد: “من واقعاً هیجان زده هستم که به چنین سازمان امنیتی معتبر و معتبری در سراسر جهان پیوستم. ما یک فرصت خارق العاده برای گسترش پیشنهادات امنیت الکترونیکی Securitas در انگلیس با به اشتراک گذاشتن ایده با همکاران و بهبود مستمر راه حل های خود می بینیم. با پشت سر گذاشتن تیمی بسیار باتجربه و یک مارک جهانی ، ما متعهد هستیم که در صنعت به عنوان یک شریک فناوری امنیتی در کلاس جهانی برای مشتریان خود پیشگام باشیم. “

در مورد انتصاب ، آرتور اگنیو ، رئیس امنیت الکترونیکی در Securitas UK ، گفت: “این یک قرار اصلی برای امنیت الکترونیکی در یک زمان حساس است زیرا ما با هدف اصلی خود یعنی دو برابر شدن فروش تا سال 2023 پیش می رویم. فروش و e بازاریابی امنیت ، افزودن تام به Securitas به ما کمک می کند تا رشد خود را تسریع کرده و کارایی بخش فروش خود را بهبود ببخشیم. “

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *