SDM Stone Security را به عنوان یکپارچه ساز سیستم سال 2020 می شناسد.


با تمرکز بر کیفیت بر کمیت ، یکپارچه ساز سال SDM امسال یک موفقیت خارق العاده بود و بدون از دست دادن یک قدم ، بحران COVID-19 را پشت سر گذاشت.

بیش از اکثر شرکت های امنیتی ، Stone Security به بسیاری از مشارکت های انتخابی اعتماد می کند و فقط یک شریک تولید را برای هر یک از پیشنهادات اصلی خود – کنترل دسترسی ، دوربین فیلمبرداری و مدیریت فیلم – می فروشد و حفظ می کند. این رویکرد منظم از روی ضرورت به وجود آمده است ، اما بازده زیادی دارد.

با این ستاره راهنما ، استون سکیوریتی سفری را آغاز کرده است که شاهد حرکت آنها از یک شرکت سه نفره به یک شرکت ادغام جهانی سه شاخه با تقریباً 100 کارمند است. بیشتر این رشد تنها در هفت سال گذشته اتفاق افتاده است و در این مدت شرکت از 89 پوند در سال 2014 به 23 پوند در گزارش 2020 به لیست SDM Top Systems Integrator صعود کرده است.

استون امنیت بهترین سال خود را در سال 2019 به دست آورد ، با 51 درصد درآمد سالانه در سال گذشته رشد کرد و برای یک سال کارمندان جدید بیشتری استخدام کرد نسبت به سال 2017. با این سطح از رشد ، شرکت همچنین رویکرد خود را نسبت به تجارت ، انتقال به دفاتر جدید طراحی شده برای “مسلح کردن” فضای خود به یک ابزار فروش موثر. پیاده سازی نرم افزار جدید Backend. و استخدام یک مدیر عامل جدید برای تمرکز بر بهره وری عملیاتی – در حالی که حاضر به مصالحه در رویکرد “مناسب” خود نسبت به مشتریان و کارمندان نیست. هنگامی که COVID-19 وارد عمل شد ، استون این دوره را ادامه داد و همه کارمندان خود را حفظ کرد و از مزایای کامل آن برخوردار شد و از راهنمایی های مشتریان خود پیروی می کرد تا در سال 2020 به رشد کوچکتر اما همچنان دو رقمی برسند.

Stone Security “بزرگترین مجتمع کوچک در کشور” نامیده می شود و به راحتی می توان فهمید که چگونه آنها وفاداری هرکسی را که با آنها تعامل دارند به دست می آورند – از شرکای تولیدی که سال به سال آنها را با جوایز از آنها تجلیل می کنند ، تا کارمندانی که تقریباً هرگز ترک نمی کنید. مشتریانی که از طریق دهان به دهان و توصیه های شرکای خود به آنها مراجعه می کنند. به تمام این دلایل و موارد دیگر ، Stone Security ادغام کننده سیستم سال SDM برای سال 2020 است.

این وبلاگ برگرفته از مقاله SDM در مورد System Integrator of the Year of 2020 توسط Karin Hodgson ، مدیر مسئول SDM است. متن کامل مقاله را در اینجا مطالعه کنید: https://www.sdmmag.com/articles/98666-systems-integrator- of- the-year

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *