Reolink به گسترش پروژه تئاتر غیرانتفاعی در جامعه کمک می کند


ویلمینگتن ، دل ، 8 مه 2021 – Reolink ، یک نوآوری جهانی در راه حل های امنیتی هوشمند ، با County County ، یک تئاتر غیر دولتی در Doylestown ، پنسیلوانیا ، همکاری کرده است تا پروژه بازسازی و گسترش تئاتر را از ابتدا تا انتها مستند کند ، اجازه می دهد تیم تئاتر و اعضا برای دیدن مراحل ساخت با کیفیت تصویر بالا.

برای دیدن جزئیات بیشتر در مورد چگونگی کمک Reolink به پروژه توسعه شهرستان تئاتر در زیر کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=gv568J3W8w4

از زمان شروع پروژه توسعه در ژانویه 2020 ، جان تونر ، مدیر مالی پروژه و تیم وی به دنبال خدمات ویدیویی با دوربین در سایت ساخت و ساز بودند که بتواند روند محل کار را مستند کند. با این حال به آنها گفته شد که ممکن است بین 10 تا 20 هزار دلار هزینه داشته باشد.

این تیم بعداً با تام برانت ، مهندس فیلم در نوآوری های TebWeb صحبت کرد. تام Reolink را به عنوان گزینه ای مقرون به صرفه برای پاسخگویی به نیازهای متعدد توصیه کرد – تهیه سایت ، ارائه پخش جریانی مستقیم آنلاین و تولید فیلم های با تاخیر با کیفیت بالا تا نشان دهد روند گسترش به چه صورت است. پیشنهاد تام توسط جان و تیمش پذیرفته شد ، زیرا فقط 1/10 پیشنهادات قبلی هزینه داشت.

به ترتیب دو دوربین امنیتی WiFi Reolink RLC-511W در خیابان و داخل سالن جدید نصب شد که به اعضای تئاتر و اهداکنندگان تصاویر 1920p HD از نحوه ساخت و ساز ، از آجر کاری گرفته تا کارهای داخلی برای برق می دهد.

از ابتدا تا انتها ، پروژه بزرگ سازی 16 ماه را شامل می شود. دوربین های Reolink هر لحظه را ضبط می کنند و تصاویر عالی را ارائه می دهند که شایسته کیفیت طرح ریزی در تئاتر باشد. تیم تئاتر یک فیلم خیره کننده با یک فاصله زمانی که کل روند پروژه گسترش را در سه دقیقه نشان می داد ، تهیه کردند. پس از بارگذاری این ویدئو در شبکه های اجتماعی ، در بین اعضای تئاتر و کاربران Reolink ویروسی شد.

اوا نل ، مدیر بازاریابی Reolink گفت: “همیشه خوب است بدانید که مشتریان ما عاشق دوربین هستند ، مخصوصاً وقتی این بار از سازمان تئاتر غیرانتفاعی استفاده می شود.” کاربران ما برای انجام کار “

علاوه بر دو دوربین RLC-511W ، Reolink دستگاه های بیشتری از جمله دو دوربین هوشمند RLC-510WA Wi-Fi و کیت RLK8-520B2D2 PoE NVR را برای افزایش امنیت تئاتر اهدا می کند.

اکنون ساخت و ساز به اتمام رسیده است و به زودی افتتاح تئاتر فیلم های مربوط به پروژه توسعه ، که توسط Reolink گرفته شده است ، برای بینندگان نمایش داده می شود.

برای به روزرسانی بیشتر ، Reolink و County Theater را در فیس بوک دنبال کنید.


درباره Reolink

Reolink ، یک مبتکر جهانی در زمینه خانه های هوشمند ، همیشه به ارائه ساده ترین و مطمئن ترین راه حل های امنیتی برای خانه ها و مشاغل اختصاص داده شده است. ماموریت Reolink این است که با محصولات امنیتی نوآورانه ، امنیت را به یک تجربه یکپارچه از مشتری تبدیل کند. محصولات Reolink در سراسر جهان عرضه و فروخته می شوند و از طریق آن می توان از میلیون ها خانه و خانواده برای نظارت و محافظت از ویدئو استفاده کرد.

برای سوالات رسانه ای:

لطفاً کیت رسانه را از اینجا بارگیری کنید >> اگر به جزئیات بیشتری نیاز داشتید ، لطفاً به pr # reolink.com ایمیل بزنید (شماره را با @ جایگزین کنید).دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *