Reolink برای محافظت درخشان در هر خانه ، اولین دوربین پروژکتور WiFi در فضای باز خود را با نام Reolink Lumus راه اندازی می کند


HONG KONG ، 19 مارس 2020 – Reolink ، یک مبتکر جهانی در راه حل های هوشمند امنیت خانه و دوربین ، امروز شروع به کار می کند Lumus را دوباره وصل کنید، دوربین امنیتی بی سیم کاملاً جدید با نورافکن های فعال شده با حرکت ، آژیرها و سیگنال های تلفن همراهارائه روش قدرتمندتر برای محافظت از خانه و جلوگیری از جرم.

Reolink Lumus برای خرید در وب سایت رسمی Reolink با قیمت 53.99 دلار به صورت نقدی همراه است 10٪ تخفیف تخفیف

https://www.youtube.com/watch؟v=gU59LOiU9jk

کالین لاو ، مدیر عامل شرکت Reolink گفت: “ما یاد می گیریم که سرقت ها یا سرقت ها بیشتر در شب اتفاق می افتد. صاحبان خانه نه تنها می خواهند این جرم را ثبت کنند بلکه جلوی آن را بگیرند.” “ما از مشتریان خود صحبت می کنیم و طیف جدیدی از دوربین های IP را راه اندازی می کنیم – یک دوربین امنیتی با پروژکتور.”

Reolink Lumus با ترکیب فناوری تشخیص حرکت PIR و پیکسل ، حرکت واقعاً مهمی را حس می کند. وقتی دوربین یک متجاوز یا سارق را تشخیص می دهد ، با به صدا درآوردن آژیر بلند و روشن کردن زنگ هشدار نورافکن ، آنها را متوقف می کند.

کاربران بلافاصله از این مشکل مطلع می شوند. یک نمایش زنده تماشا کنید و از یک ویژگی صوتی دو طرفه برای ترساندن مجرمان متهم استفاده کنید. همه کارها را می توان در برنامه Reolink در هر زمان و هر مکان انجام داد.

حتی بهتر ، نور افکن تشخیص حرکت داخلی امکان دید در شب رنگ را فراهم می کند. Reolink Lumus می تواند به کاربران در شناسایی جزئیات مهمتر در شب مانند رنگ ماشین یا لباس کمک کند.

این دوربین خارجی WiFi IP به همراه یک پروژکتور به عنوان محافظ قدرتمند هر خانه یا مشاغل دارای ویژگی های زیر است:

نصب آسان: آن را در چند دقیقه تنظیم کنید.
نورافکن حرکت و آژیر: توسط حرکت تحریک می شود یا از راه دور کنترل می شود.
دید در شب 1080p و رنگی: فیلم های تمام رنگی را روز و شب تماشا کنید.
صوتی دو طرفه: با افراد بالای دوربین تعامل کنید.
علائم راهنمایی و رانندگی: از طریق فشار دادن اعلان ها و ایمیل ها در مورد حرکت مطلع شوید.
دسترسی از راه دور: پخش برنامه های زنده یا پخش فیلم از طریق برنامه / مشتری Reolink در هر مکان و هر زمان.
دستیار Google مجتمع: دوربین را با گفتن “سلام ، گوگل ، اتاق نشیمن را به من نشان بده” را کنترل کنید.
گزینه های ذخیره سازی انعطاف پذیر: فیلم ها را در کارت micro SD ، cloud یا Reolink NVR ذخیره کنید.

درباره این دوربین بیشتر بدانید ، این ویدیو را ببینید:
https://www.youtube.com/watch؟v=LIRNjfl345s


درباره Reolink

Reolink ، یک مبتکر جهانی در زمینه خانه های هوشمند ، همیشه به ارائه ساده ترین و مطمئن ترین راه حل های امنیت خانه و مشاغل اختصاص دارد. ماموریت Reolink این است که با محصولات امنیتی نوآورانه ، امنیت را به یک تجربه یکپارچه مشتری تبدیل کند. محصولات Reolink در سراسر جهان عرضه و فروخته می شوند و از طریق آن می توان از میلیون ها خانه و خانواده برای نظارت و محافظت از ویدئو استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Reolink و محصولات آن ، لطفا به https://reolink.com مراجعه کنید.

برای سوالات رسانه ای:

لطفاً کیت رسانه را از اینجا بارگیری کنید >> اگر به جزئیات بیشتری نیاز دارید ، لطفاً به pr # reolink.com ایمیل بزنید (شماره را با @ جایگزین کنید).دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *