Product Spotlight: یکپارچه سازی نرم افزار کنترل دسترسی


توسعه یافته توسط نرم افزار Prysm AppControl نرم افزار مدیریت دسترسی باز و مقیاس پذیر است که قادر به مدیریت سیستم های مختلف و متنوع در یک رابط واحد است

کنترل دسترسی یک دارایی کلیدی در نصب امنیت جهانی است. با این حال ، ما می توانیم از نظر قانونی موارد زیر را مطرح کنیم.

چه اتفاقی می افتد که چندین نصب به سیستم کنترل دسترسی خود دسترسی داشته باشند؟ چگونه می توان این کار را به روشی ساده مدیریت کرد؟ چگونه می توان وظایف اپراتور را در مورد مدیریت پروفایل های دسترسی پیچیده تسهیل کرد؟ خوب یکبار اجتناب کنید

جایگزین سیستم های موجود و اجازه سرمایه گذاری مرحله ای در طول چندین سال؟ چگونه می توانم به راحتی با سایر فناوری ها تعامل داشته باشم؟ چگونه می توانم از محدودیت های نرم افزاری موجود در تعداد درها و کاربران عبور کنم؟

نرم افزار کنترل دسترسی AppControl ما راه حل است که به کاربران نهایی کمک می کند تا بر تمام این مشکلات غلبه کنند. در حقیقت ، AppControl یک نرم افزار کنترل دسترسی چند سیستمه ، چند سایته و چند کاربره است که به شما امکان می دهد تجهیزات کنترل دسترسی ناهمگن از فروشندگان مختلف را از یک رابط واحد ترکیب و مدیریت کنید.

ایجاد تعاملات و قابلیت همکاری بین سیستم های کنترل دسترسی کنترل شده توسط AppControl و سایر فناوری های یکپارچه در AppVision: ویدئو ، نفوذ ، آتش سوزی ، سیستم های داخلی و سیستم های مدیریت ساختمان بسیار آسان است.

AppControl تمام ویژگی های استاندارد نرم افزار کنترل دسترسی را ادغام می کند. کاربران به مدیریت جامع حقوق ، از جمله مدیریت حساب و برنامه دسترسی دارند. این برنامه عملکرد بازدید کننده ، رویداد و زنگ هشدار را فراهم می کند و توانایی ویرایش تاریخچه و گزارش ها را دارد. AppControl ™ همچنین توابع انتقال معکوس و مدیریت لیست سیاه ، شمارش و ردیابی را مدیریت می کند. البته این امکان را به شما می دهد که نشان ها را ایجاد ، شخصی سازی و چاپ کنید.

با این حال ، برخی دارایی های خاص باعث برجسته شدن AppControl در بازار کنترل دسترسی می شوند. با توجه به اینکه این یک راه حل کاملا مبتنی بر نرم افزار است ، AppControl مستقل از تولیدکنندگان سخت افزار است. علاوه بر این ، هیچ محدودیتی در کاربران ، پروفایل ها و برنامه ها ندارد. درایورها و ویژگی های اضافی توسط شرکای با استفاده از SDK ما به طور مستقل قابل توسعه هستند. رابط کاربری آن 100٪ سفارشی است. AppControl به قدری شخصی سازی شده است که هر شریک می تواند نسخه OEM خود را بدون هیچ گونه هزینه اضافی توسعه و به بازار عرضه کند.

AppControl که قبلاً در بیش از هزار پروژه اجرا شده است ، در همه بازارهای عمودی موثر است. موارد زیادی در ساختمانهای سازمانی برای مدیریت نصبهای چند مارک ، در تدارکات برای مدیریت کامیونهای صف ، در شهرهای هوشمند برای مدیریت دسترسی محدود به مراکز اتوبوسرانی شهری ، در آزمایشگاهها برای کنترل دسترسی پویا کارکنان با توجه به ویروسهایی که شغل دارند نیز وجود دارد پارکینگ و دروازه ها و همچنین تشخیص علائم را به راحتی مدیریت کنید.

با تشکر از ابزار بصری آن برای پیکربندی ، پیاده سازی و پیکربندی AppControl می تواند توسط تعداد زیادی از افراد انجام شود ، نه فقط یک حلقه از افراد داخلی. و مهمتر از همه ، با استقلال کامل از نرم افزار Prysm.

به تمام این دلایل ، AppControl یک تجارت کنترل دسترسی واقعاً تغییر دهنده بازی است. صرف نظر از اندازه یا پیچیدگی پروژه ، صرف نظر از بازار عمودی که هدف قرار داده اید ، AppControl سیستم کنترل دسترسی شما را بهبود می بخشد و بازده بالایی از سرمایه را ایجاد می کند.

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *