Power Over Ethernet برای نظارت تصویری و IP


Power Over Ethernet برای نظارت تصویری و IP

سلام جو از SCK اینجا ، و امروز ما می خواهیم در مورد Power Over Ethernet ، معروف به PoE با شما صحبت کنیم. قبل از اینکه به جزئیات این فناوری نظارت تصویری بسیار مهم بپردازیم ، بیایید توضیح دهیم که چرا این فناوری بسیار مهم است و قبل از ظهور PoE چه چیزهایی لازم بود.

قبل از اینکه دوربین های IP و NVR های آنها به یک راه حل محبوب تر و مقرون به صرفه تبدیل شوند ، دوربین های COAX و DVR های آنها در درجه اول به عنوان تجهیزات دوربین مدار بسته مورد استفاده قرار می گرفت. مانند هر دستگاه الکترونیکی ، دوربین ها و ضبط کننده ها نیاز به برق رسانی به هر یک از واحدها را در یک مکان خاص دارند. همچنین باید راهی وجود داشته باشد تا دوربین ها اطلاعات ویدئویی خود را به دستگاه ضبط کننده خود ارسال کنند. برای دوربین های COAX ، قدرت هر دوربین از 2 منبع ممکن تأمین می شود. این دوربین می تواند ترانسفورماتور و منبع تغذیه خود را داشته باشد یا به یک جعبه اتصال متصل شود که خطوط چندین دوربین را تأمین می کند. این وضعیتی را ایجاد می کند که نصب زیادی باید انجام شود ، کابلهای زیادی باید کار کنند و عوامل زیادی مانند زمان و تداخل الکترومغناطیسی در نظر گرفته می شوند.

با دوربین های Ip ، با ظهور Power over Ethernet یا POE بسیاری از این مشکلات برطرف شد. مهمترین نکته ای که باید در مورد مزایای PoE درک کرد این است که این فناوری امکان انتقال و تغذیه داده ها به دستگاههایی مانند دوربینهای مدار بسته IP از طریق یک کابل شبکه را فراهم می کند. این کار با کمک دستگاه های مختلف مانند سوئیچ های شبکه ویژه Power Over Ethernet (به اختصار سوئیچ PoE شناخته می شود) ، انژکتورهای PoE که برق خارجی را از یک منبع تغذیه طبیعی گرفته و این نیرو را به کابل اترنت یا حتی خاص “تزریق” می کنند ، انجام می شود ضبط کننده های ویدیوی شبکه (NVR) که دارای پورت های داخلی PoE هستند. این فناوری در طول وجود خود تکامل یافته است و اکنون گزینه ها و گزینه های مختلفی را برای پاسخگویی به نیازهای موقعیت های مختلف ارائه می دهد. گزینه استاندارد ، که به سادگی به عنوان اترنت یا PoE power شناخته می شود ، هنوز هم تکرار متداول است. برای اکثر شرایطی که دوربین های دور از منبع شبکه خود درگیر نیستند ، PoE مقرون به صرفه ترین گزینه برای فناوری برق اترنت است. وقتی میزان مسافتی که باید طی کنید افزایش می یابد یا نیاز به برق دستگاه هایتان افزایش می یابد ، برای جبران آن به راه حل های دیگر PoE نیاز است. PoE استاندارد دارای حداکثر فاصله 100 متر (300 ~ فوت) و حداکثر قدرت 15.4 وات در 48vDC است.

راه حل های جدیدتر و بهبود یافته PoE وجود دارد که برای غلبه بر این محدودیت ها طراحی شده است. به خاطر داشته باشید ، اما این راه حل ها از نظر افزایش قدرت یا قابلیت های مسافت از راه می رسند. ابتدا PoE + و Hi-PoE وجود دارد. هر دوی این گزینه های PoE برای تأمین انرژی بیشتر نسبت به PoE استاندارد طراحی شده اند تا به دوربین هایی با قدرت مورد نیاز بیشتر مانند PTZ با PoE اجازه دهند. PoE + حداکثر توان 30 وات را در 48vDC تأمین می کند ، در حالی که Hi-PoE PSE حداکثر توان 100 وات را فراهم می کند.

راه حل دیگری که توان اضافی فراهم نمی کند ، اما به طور قابل توجهی سقف فاصله PoE استاندارد را افزایش می دهد ، ePoe است. ePoe فاصله تئوری PoE تا 800 متر بزرگ را افزایش می دهد!

بنابراین برخی از مزایای اصلی Power Over Ethernet چیست؟

  • سیم کشی کمتر به معنای فضای کمتری است که این امر نیز اشغال می کند
  • هزینه کمتری برای خرید مصالح
  • هزینه کمتری برای کار
  • دستیابی به فواصل طولانی تر با ePoE راحت تر است
  • تمیزتر و حرفه ای به دنبال نصب و تنظیمات
  • استانداردی برای ارتقا future در آینده فراهم می کند
  • برای استفاده با جدیدترین دوربین های IP و ضبط کننده ها برای بهترین ویژگی های دوربین مدار بسته طراحی شده است

اکثر دوربین های IP دوربین King Camera از PoE پشتیبانی می کنند و بسیاری از دوربین های پیشرفته IPPTZ ما از PoE + و / یا Hi-PoE پشتیبانی می کنند. علاوه بر این ، ما هم اکنون راه حل های ePoE را ارائه می دهیم که فاصله لازم برای کار و کار سیستم دوربین IP شما را در هر شرایطی برای شما فراهم می کند. ما شما را تشویق می کنیم که با یکی از متخصصین فروش حرفه ای ما تماس بگیرید تا درباره این فن آوری های عالی و اینکه چگونه می توانند به اهداف امنیتی شما کمک کنند ، اطلاعات بیشتری کسب کنید. اگر تجهیزات فعلی را در دسترس دارید ، حتماً اشاره کنید ، زیرا ممکن است ما از یک نسخه جدید مطلع شویم یا حتی بتوانیم گزینه هایی را ارائه دهیم که سازگار باشند و قابلیت های سیستم فعلی شما را بهبود ببخشند!

از اینکه امروز در مورد برق بیش از فناوری اترنت برای دوربین های IP صحبت کردیم ، از شما متشکریم! برای هر گونه سوال در مورد سازگاری محصول ، در دسترس بودن یا سایر اطلاعات ، دریغ نکنید با Sales Pro تماس بگیرید 561-288-5258 . فراموش نکنید که برای آموزشهای بیشتر و اطلاعات مربوط به نظارت تصویری ، در کانال YouTube ما مشترک شوید. تا دفعه بعد ، در امان باشید!

متصل: تفاوت DVR با NVR چیست؟
متصل: تفاوت H264 و H265 چیست؟

متصل: دوربین های امنیتی IP PTZ – هر آنچه لازم است بدانید
متصل: قطعنامه و چرا مهم است؟
متصل: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را پیدا کنید در: فیس بوک | توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *