POE استاندارد – منبع تغذیه از طریق اترنت


POE استاندارد – منبع تغذیه از طریق اترنت

سلام به همه ، در آخرین مقاله ما برخی اطلاعات عمومی در مورد POE ها را بررسی کردیم ، اما در مقاله و فیلم امروز می خواهیم به طور خاص بر POE های استاندارد تمرکز کنیم. فیلم زیر را تماشا کنید و دنبال کنید!

https://www.youtube.com/watch؟v=nUGR-ONT2UI

همانطور که به خاطر دارید ، اگر آخرین مقاله را بخوانید ، POE مخفف Power Over Ethernet است. POE یک راه حل است که برای تأمین دستگاه های شبکه با منبع تغذیه و کانال داده در کل کابل cat5e یا cat6 استفاده می شود. در حال حاضر چندین نوع POE مختلف استفاده می شود. اینها POE ، POE + استاندارد (همچنین به عنوان Hi-POE شناخته می شوند) و POE استاندارد هستند. هر سه آنها اهداف مختلفی را دنبال می کنند ، اما در نهایت عملکرد یکسانی را انجام می دهند – برای تأمین برق و داده برای دستگاه های مورد نیاز. با این حال ، آنها این کار را به روش های مختلف انجام می دهند و شما در شرایط مختلف از آنها استفاده می کنید.

ما یک سری فیلم POE منتشر خواهیم کرد که در مورد سه فناوری و دلیل مفید بودن آنها صحبت می کند. در ویدئو و مقاله امروز ما در مورد اساسی ترین سه فناوری POE – استاندارد POE بحث می کنیم. این نام به معنی استفاده از آن است که Standard POE در شرایط عمومی تر یا استانداردی که نیازی به مسافت طولانی یا نیاز به برق ندارند استفاده می شود.

POE استاندارد 802.3af-2003 حداکثر 15.4 وات برق DC را برای یک دستگاه آماده POE تأمین می کند. حداکثر تا 100 متر (تقریباً 300 فوت) می تواند این کار را انجام دهد. سالهاست که دوربینهای کواکسیال و ضبط کننده های ویدئویی بر زمینه دوربین مدار بسته تسلط دارند ، زیرا راه حل های شبکه دست و پا گیر ، گران قیمت و فراتر از توان همه سازمان ها به جز ثروتمندترین سازمان ها یا نهادهای دولتی بوده است. امروزه ، وقتی صحبت از سیستم های مداربسته کاملاً جدید و ارتقا to به سیستم های موجود است ، IP اصلی ترین و متداول ترین فناوری است. POE استاندارد کمک می کند تا دوربین های IP به یک حالت اساسی ، قابل دسترسی و مناسب برسند. اکنون به طور کلی اعتقاد بر این است که دوربین های IP و ضبط کننده های NVR آنها به طور کلی از سیستم های مداربسته مبتنی بر COAX بهتر هستند. بنابراین ، بسیاری از آنها با اضافه کردن دوربین IP یا بیشتر ، اقدام به تبدیل ، ارتقا یا نصب اختصاصی IP در مکان های جدید می کنند. این روند با ظهور POE تسهیل و از نظر مالی امکان پذیر است.

در صنعت امنیت ، از استاندارد POE برای تأمین انرژی دوربین های IP متداول آماده برای POE استفاده می شود و این توان POE را می توان از چند طریق مختلف به این دوربین ها تحویل داد. هنگام ارتقا یک سیستم کواکسیال موجود با افزودن یک یا دو دوربین IP به شبکه محلی خود برای اضافه کردن از راه دور ، استفاده از چندین انژکتور POE ممکن است بهترین مسیر باشد. این دستگاه ها به منبع تغذیه متصل می شوند و سپس به عنوان اتصال بین دو کابل اترنت متصل به انژکتور عمل می کنند. انژکتور برق و داده را از یک انتهای منتهی به دوربین و داده را فقط از انتهای دیگر منتهی به شبکه فراهم می کند. این پیکربندی اجازه می دهد تا دستگاهی مانند دوربین به یک سوئیچ شبکه یا روتر متصل شود و بدون نیاز به منبع تغذیه ویژه در محل فیزیکی دوربین و بدون عبور کابل دوم از دوربین برق ، همچنان برق داشته باشد. شما همچنین می توانید یک دوربین را از یک PSU 12 ولت تغذیه کنید و سپس از خط داده Ethernet آن فقط در شبکه استفاده کنید ، اما این راه حل نیاز به یک منبع تغذیه در دوربین دارد ، در حالی که انژکتور می تواند در نزدیکی منبع تغذیه باشد. تعویض.

هنگام افزودن بیش از یک یا دو دوربین POE IP به سیستم کواکسیال موجود ، احتمالاً بهتر است از یک سوئیچ استاندارد POE استفاده کنید. بدون ورود به جزئیات فنی ، سوئیچ شبکه تعداد پورت های اترنت را که یک شبکه برای اتصال دستگاه ها و تعامل با آن شبکه دارد ، گسترش می دهد. می توانید یک سوئیچ 8 پورت را به روتر 4 پورت متصل کنید ، این یک پورت روتر را مصرف می کند ، اما 8 پورت دیگر را در مجموع 11 پورت موجود اضافه می کند. یک سوئیچ POE استاندارد این کار را انجام می دهد ، اما همچنین قدرت POE را برای دستگاه های متصل به آن فراهم می کند. این باعث می شود سوئیچ POE یک راه حل شگفت انگیز برای افزودن چندین دوربین IP باشد که فقط به یک کابل دوربین نیاز به POE به همان شبکه دارند. با این حال ، این پیکربندی فقط برای DVR ها نیست.

اگر با دوربین های IP آشنا هستید ، احتمالاً درباره NVR یا ضبط کننده های ویدئویی شبکه اطلاع دارید. NVR به هیچ وجه با دوربین های کواکسیال کار نمی کند و در عوض فقط با دوربین های IP کار می کند. NVR ها در اشکال و اندازه های مختلف و تعداد کانال در دسترس هستند. هنگام اتصال دوربین IP POE به NVR ، این کار باید با استفاده از شبکه انجام شود. برخی NVR ها با درگاه های داخلی POE این کار را انجام می دهند. با استفاده از این پیکربندی ، دوربین POE می تواند مستقیماً به NVR برای برق و داده متصل شود. با این حال ، بیشتر NVR های پیشرفته تر به یک شبکه خارجی از سوئیچ های POE متصل می شوند که به نوبه خود دوربین هایی به همان سوئیچ ها متصل هستند. سوئیچ های POE در اندازه های مختلف و با انواع مختلف عملکرد در دسترس هستند.

به طور خلاصه ، از POE استاندارد برای تأمین و ارائه داده ها به اکثریت قریب به اتفاق انواع دوربین IP موجود در حال حاضر استفاده می شود. فقط در مواردی که برای دوربین های پیشرفته PTZ به مسافت بیشتری یا قدرت بیشتری نیاز است ، به راه حل های غیر استاندارد POE اضافی نیز نیاز است. برای دیدن دوربین های IP و انتخاب سوئیچ POE به پیوندهای زیر مراجعه کنید.

وقتی امروز در مورد Standard POE – Power Over Ethernet برای دوربین های IP صحبت کردیم ، از اینکه امروز به ما پیوستید متشکریم! برای هر گونه سوال در مورد سازگاری محصول ، در دسترس بودن یا سایر اطلاعات ، دریغ نکنید با Sales Pro تماس بگیرید 561-288-5258 . فراموش نکنید که برای آموزشهای بیشتر و اطلاعات مربوط به نظارت تصویری ، در کانال YouTube ما مشترک شوید. تا دفعه بعد ، در امان باشید!

متصل: تفاوت DVR با NVR چیست؟
متصل: تفاوت H264 و H265 چیست؟

متصل: دوربین های امنیتی IP PTZ – هر آنچه لازم است بدانید
متصل: قطعنامه و چرا مهم است؟
متصل: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را پیدا کنید در: فیس بوک | توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *