Onfido با مایکروسافت در تلاش است تا آینده چندین هویت را به ارمغان بیاورد


Onfido ، شرکت احراز هویت و احراز هویت ، اعلام کرد که توسط مایکروسافت انتخاب شده است تا اجازه تأیید سریع و ایمن و درج اعتبارنامه Azure Active Directory (Azure AD) را بدهد.

گواهینامه های قابل تأیید Azure AD که قبلاً در مالکیت عمومی بوده اند ، رویکردی استاندارد باز برای استفاده ایمن و ایمن از اطلاعات تأیید شده کسب و کار یا کاربر برای دسترسی سریع و غیر اصطکاکی به خدمات جدید ارائه می دهند. هنگامی که هویت واقعی فرد با استفاده از سند Onfido به علاوه بررسی سلفی به هویت دیجیتال وی مرتبط شد ، کاربران نهایی از Azure AD استفاده می کنند و از طریق تلفن هوشمند خود بر هویت خود کنترل کامل دارند و می توانند برای دسترسی به خدمات اضافی استفاده مجدد کنند.

در زمان راه اندازی ، این سرویس می تواند استقرار از راه دور کارمندان جدید را تسریع کند ، دسترسی امن به برنامه هایی را که نیاز به سطوح مختلف مجوز ورود به سیستم (SSO) دارند ، فراهم کند و تلاش مطمئن تری برای بازیابی حساب های سلف سرویس در دولت ، آموزش و برنامه های خدمات مالی.

برخلاف گذرنامه فیزیکی که در هر فرودگاه پذیرفته می شود. دنیای دیجیتال متفاوت است. افراد برای هر سرویس آنلاین که به آنها دسترسی دارند دارای اعتبار منحصر به فرد (غالباً یک نام کاربری و رمز عبور) هستند تا ثابت کنند آنها همان کسانی هستند که گفته می شوند. با مدیریت متوسط ​​بیش از 191 جفت نام کاربری و رمز ورود به سیستم ، این امر به سرعت غیرقابل کنترل و ناامن می شود و این امر سازمان ها را موظف به تأیید هویت مشتریان خود و اطمینان از امنیت داده های خود می کند.

افراد می توانند اعتبارنامه را در برنامه Microsoft Authenticator مدیریت کنند و توسعه دهندگان می توانند از طریق SDK برنامه ، اعتبارنامه را درخواست و تأیید کنند. این فرآیند ضمن محافظت از حریم خصوصی مشاغل ، کارمندان ، پیمانکاران ، تأمین کنندگان و مشتریان ، قابلیت اطمینان را بهبود می بخشد.

سناریوهای هویت نیروی کار برای Azure AD شامل موارد زیر است:

  • اتصال سریعتر از راه دور: راه حل احراز هویت Azure AD به کاربران امکان ثبت نام سلف سرویس و ورود سریعتر با خدمات تأیید شناسه را می دهد.
  • ثبت نام سلف سرویس و بازیابی حساب: با یک بررسی سلفی بیومتریک ساده ، نام کاربری ، گذرواژه و مسائل امنیتی را جایگزین می کند
  • دسترسی برنامه تأیید شده: کاربران می توانند اعتبار تأیید شده را ذخیره و ارائه دهند

دسترسی به منابعی را که نیاز به تأیید هویت دارند ، براساس سیاست های شرکت تجربه کنید.

ریک هافمن ، معاون رئیس مشارکت ها و اتحاد در Onfido ، گفت: “قرار دادن افراد در کنترل هویت خود به شما کمک می کند تا نحوه دسترسی کارمندان ، مشتریان و شرکت ها به خدمات از راه دور تغییر کند.” “توانایی تأیید هویت شخص پس از بارگذاری و سپس استفاده از این اعتبار برای دسترسی به خدمات مختلف از ارائه دهندگان مختلف بدون جمع آوری و ذخیره اطلاعات شخصی ، تغییر در بازی است. افراد کنترل بیشتری بر روی اطلاعاتی که به اشتراک می گذارند به دست می آورند و مشاغل می توانند تجربه یکپارچه تری را در هواپیما ارائه دهند.

سو بون ، مدیر برنامه مدیریت شریک گفت: برای هویت در شرکت مایکروسافت گفت: “چشم انداز ما تهیه یک بستر هویت دیجیتالی است که در آن افراد کنترل بیشتری بر روی اطلاعاتی که به اشتراک می گذارند داشته باشند و در صورت لزوم می توانند دسترسی را محدود کنند.” “کار با Onfido به کسب و کارها امکان می دهد اطلاعات را در مقیاس وسیع تأیید کنند ، در حالی که اطمینان می یابد کاربران بر اطلاعات شخصی خود کنترل بیشتری دارند. “

گزارش گارتنر پیش بینی 2020: هویت و مدیریت دسترسی بیان می کند که:

“هویت غیرمتمرکز در سال 2021 آغاز به کار خواهد کرد و روشهای دسترسی سنتی بسیاری از ارائه دهندگان را مختل خواهد کرد ، زیرا برای 25٪ از تمام هویت های شخصی (BYOI) تا سال 2023 استفاده می شود.”

برای مطلع شدن از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *