NVR با POE به دوربین های روشن سوئیچ می شود. : cctv


ما یک Hikvision 96064ni-i16 با 3 سوئیچ 3E0326P-e2 داریم. با 47 دوربین روی این سوئیچ ها.

من چند س haveال دارم و نمی توانم اسنادی برای این نوع تنظیمات پیدا کنم.

در حال حاضر ، هیچ چیز به اینترنت متصل نیست. این تنظیم فقط به صورت محلی در نظر گرفته شده است. من چندین نوع از این نوع سیستم ها ساخته ام و آنها همیشه به اینترنت دسترسی داشته اند. آیا اتصال روتر برای این سیستم ها مورد نیاز است؟

چهار درگاه LAN در پشت NVR وجود دارد و ما سه سوئیچ موجود در سه مورد از این درگاه ها را داریم. ما این کابل ها را داریم که به پورت G1 (پورت تجمع) هر سوئیچ وارد می شوند ، اما آنها را روی درگاه های هر یک از سوئیچ ها نیز آزمایش کرده ایم.

وقتی به جای جادوگر به زبانه شبکه می رسیم ، این اجازه نمی دهد که ما ادامه دهیم زیرا آدرس IP دستگاه نمی تواند همان IP دوربین باشد. اگر پنج دقیقه صبر کنیم ، آدرس IP با هر آدرس wan پر می شود.

در جادوگر تنظیمات ، یک بار به صفحه دوربین می روید. هیچ دوربینی نمایش داده نمی شود ، دکمه جستجو فقط می چرخد ​​و نمی توانید آنها را به صورت دستی اضافه کنید.

طبق تجربه من ، ما باید یک روتر تنظیم کنیم تا به درستی کار کند. من معتقدم که روتر باید هر چهار دستگاه را تغذیه کند تا بتواند DHCP را به درستی اداره کند.

فردا با پشتیبانی فنی hikvision تماس خواهم گرفت ، فقط می خواستم در اینجا اقدام احمقانه انجام دهم یا از دست بدهم. احساس می کنم حتماً باید کاری باشد که من انجام می دهم یا آن را از دست می دهم ، یا اینکه حداقل به روتر نیاز دارد. اما چیزی فقط در ذهن من کلیک نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *