Mayflex خدمات پیکربندی Tripp Lite را ارائه می دهد


Mayflex ، توزیع کننده Converged IP Solutions ، سرویس پیکربندی جدید UPS را از طریق تیم پشتیبانی اختصاصی خود برای همه مشتریانی که سیستم های UPS Tripp Lite را از طریق Mayflex خریداری می کنند ، اضافه کرده است.

Mayflex توزیع سیستم های UPS Tripp Lite را در انگلیس از اوایل مارس 2021 آغاز کرد. Tripp Lite طیف گسترده ای از راه حل های UPS با کیفیت و سایر محصولات مکمل را ارائه می دهد.

ریچارد کان ، مدیر فنی Mayflex ، اظهار داشت ، “ما دائما به دنبال راه هایی برای ارزش افزوده و کمک به مشتریان هستیم تا با نصب خود در وقت صرفه جویی کنند. با Tripp Lite می توانیم چندین کار را انجام دهیم ، از جمله: تنظیم ولتاژ خروجی ، تنظیم آدرس های IP ، تنظیم و پیکربندی باتری های خارجی ، تغذیه و اتصال کابل های برق ، به نام چند مورد. “

ریچارد ادامه داد: تیم باتجربه و باتجربه ما اطمینان حاصل می کند که محصولات Tripp Lite UPS را با توجه به نیاز دقیق مشتریان خود ، همه با هزینه اسمی ، سفارشی می کنیم.

ریچارد نتیجه گیری کرد: “این فقط یکی از بسیاری از خدماتی است که تحت ویژگی خدمات پشتیبانی اختصاصی ارائه می دهیم ، تیم مستقر ما به طور منظم مجموعه های مسی و الیاف از قبل خاتمه یافته را ارائه می دهد ، برچسب های سفارشی ، دستگاه های IP از قبل پیکربندی شده تولید می کند ، همه اینها و آنها همچنین برای صرفه جویی در وقت در سایت یا پرکردن هرگونه خلأ در مهارتهای مشتری ، یا صرفاً برای کمک به اوقات خاص شلوغ طراحی شده است. “

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *