IFTTT چیست و چگونه از آن برای امنیت خانه خود استفاده می کنید؟


ما خوش شانس هستیم که در جهانی زندگی می کنیم که می توانیم دستگاه های خانه هوشمند خود را با استفاده از برنامه های موجود در تلفن های خود کنترل کنیم. اینکه بتوانیم کارها را روشن یا خاموش کنیم و برنامه های خاصی را برای اتفاق افتادن برنامه ریزی کنیم بسیار عالی است ، زیرا آنها زندگی ما را آسان می کنند. تا همین اواخر ، این یک ارتباط خطی بین شما ، تلفن شما و دستگاه خانه هوشمند شما بود. اکنون نسل بعدی عملکرد را داریم که می توان دستگاه های خانه هوشمند ما را با یکدیگر کنترل کرد!

IFTTT ، اگر این باشد ، پس آن یک روش فوق العاده ساده است که باعث می شود برنامه های دستگاه هوشمند شما به خوبی بازی کنند و با یکدیگر صحبت کنند. در واقع ، IFTTT به شما امکان می دهد تعدادی عملکرد را بر اساس اقدامات / رویدادهای خاص ایجاد کنید تا دستگاه های هوشمند خود را هوشمندتر کنید.

IFTTT چگونه کار می کند

برای درک نحوه کار IFTTT ، ابتدا باید خدمات و اپلت ها را توضیح دهیم.

IFTTT در سرویس های خاصی در دسترس است – وب سایت ها ، برنامه ها و دستگاه ها – مواردی که می توانید با IFTTT به آنها دستور دهید. به عنوان مثال ، یک سرویس ممکن است دستگاه خانه هوشمند شما باشد ، مانند دوربین امنیتی یا Google Home. این سرویس ها مربوط به اپلت ها (که قبلاً به آنها دستور العمل می گفتند) هستند که شامل عملکرد و عمل هستند. ماشه “اگر چنین است” که باعث یک عمل یا نتیجه می شود “پس از آن”.

با هم ، سرویس و اپلت می توانند اتوماسیون قدرتمند و مفیدی را که فقط آرزوی آن را داشتید ، ایجاد کنند. به عنوان مثال ، اگر ترموستات هوشمند دارید ، می توانید IFTTT را تنظیم کنید تا هنگامی که به خانه نزدیک هستید ، شروع به خنک سازی منزل کند. برای ایجاد این ارتباط کاربردی بین دستگاه های مختلف خانه هوشمند ، به برنامه IFTTT نیاز دارید.

امنیت خانه + IFTTT – ازدواج در خانه هوشمند بهشت

با استفاده از IFTTT ، دوربین های Wi-Fi Swann می توانند سایر اقدامات دستگاه هوشمند را هنگام وقوع تعدادی از حوادث مانند موارد زیر تحریک کنند:

  • حرکت شناسایی می شود
  • صدا شناسایی می شود
  • باتری تمام شده است
  • زنگ در به صدا درآمد
  • یک حیوان خانگی ، شخص یا وسیله نقلیه پیدا می شود

هر یک از این وقایع را می توان برنامه ریزی کرد ، به عنوان مثال ، برای روشن کردن چراغ ، خاموش کردن موسیقی ، سمپاش خود را فعال کنید!

یک نوع دستگاه هوشمند که با IFTTT قدرتمندتر می شود ، دوربین های امنیتی هستند. IFTTT می تواند از طریق اتوماسیون برای جلوگیری از مزاحمان ، یک لایه امنیتی دیگر اضافه کنید. به عنوان مثال ، هنگامی که دوربین حرکت را تشخیص می دهد می توانید از IFTTT برای روشن کردن چراغ ها استفاده کنید. دوربین های امنیتی Swann محرک باورنکردنی برای این اتفاق است.

چگونه IFTTT می تواند به بهبود Swann H شما کمک کنداوه دوربین امنیتی

تیم Swan در حال آزمایش دستور العمل های IFTTT است تا ببیند چگونه آنها می توانند کمک کنند و چگونه می توانند کمی سرگرم کننده باشند. اینجا برخی از علاقه مندی های ما وجود دارد:

  • کودک خواب را تسکین دهید: “اگر این – دوربین داخلی Swann من صدا را تشخیص می دهد ، پس این – بلندگوی موسیقی هوشمند من لالایی می زند.”
  • به من یادآوری کنید که باتری ها را دوباره شارژ کنم: “اگر این – باتری دوربین بی سیم Swann تمام شده است ، پس این کار – زنگ هشدار را در تلفن من تنظیم کنید و به من یادآوری کنید که شارژ کنم!
  • یک فنجان چای خود را تهیه کنید: “اگر این – دوربین امنیتی Swann Floodlight من وسیله نقلیه من را که در ورودی قرار دارد تشخیص می دهد ، این کتری هوشمند من آب را گرم می کند بنابراین گرم و آماده نوشیدن است.”

با ادغام Swann IFTTT ، برنامه ریزی این نوع عملکرد بسیار آسان است شما در برنامه IFTTT و امکانات بی پایان است!

در Swann ، ما تصمیم گرفتیم که با IFTTT شریک شویم زیرا این فرصت ها را برای یک تجربه خانه درجه یک هوشمند فراهم می کند که می تواند به راحتی برنامه ریزی شود تا نیازهای خانه و سبک زندگی شما را به روشی شخصی سازی کند.

ما می فهمیم که دستگاه های هوشمند و اتوماسیون باعث ایجاد حریم خصوصی می شوند و استفاده از این برنامه به دسترسی به برخی از داده ها نیاز دارد. IFTTT حریم خصوصی اطلاعات شخصی شما را بسیار جدی می گیرد. “ایجاد اعتماد به بیش از رعایت قانونی نیاز دارد” ، لطفاً سیاست حفظ حریم خصوصی IFTTT را در اینجا ببینید: https://ifttt.com/terms

برنامه IFTTT را برای دستگاه های Apple یا Android بارگیری کنید یا آنلاین شوید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد IFTTT و کانال YouTube آنها مشاهده کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *