HUMAN محافظت از شرکت را از یک ربات پیچیده گسترش می دهد


HUMAN Security، Inc. (White Ops سابق) ، یک شرکت امنیت سایبری است که از تجارت در برابر حملات ربات محافظت می کند تا تجربه دیجیتالی را انسانی حفظ کند ، امروز اعلام کرد که BotGuard تغییر نام داده و مجموعه ای از ویژگی های جدید است که بیشتر به مشتریان شرکت کمک می کند وب سایت و برنامه های تلفن همراه خود را محافظت کنند. از حملات پیچیده ربات و کلاهبرداری

BotGuard توسط Human Verification Engine M مجهز شده است ، که ترکیبی از شواهد فنی ، یادگیری ماشین و سازگاری مداوم برای ارائه راه حل های تشخیص ربات پیشرو در صنعت با دقت پیشرو در صنعت است. موتور تأیید انسان ، انسانی بودن 10 تریلیون تعامل در هفته را به طور منحصر به فرد آزمایش می کند ، در حالی که از قابلیت مشاهده اینترنت و داده های دهه برای محافظت مشتری مداوم سازگار و تقویت کننده متقابل ، از جمله بزرگترین سیستم عامل های اینترنت ، استفاده می کند. در گزارش خود ، Forrester New Wave: Bot Management ، Q1 2020 ، فارستر اذعان کرد که HUMAN “با داشتن یک اطلاعات پایدار برای تهدیدها ، شناسایی حمله و بینایی ، بسته را هدایت می کند.”

“کسب و کارها برای محافظت از وب سایت ها و برنامه های کاربردی در برابر ربات های پیچیده ای که به راحتی می توانند از ویژگی های ربات در راه حل های امنیتی معمولی که به نظارت رفتاری یا لیست های ایستا متکی هستند ، سایت و برنامه های شما را در معرض سو abuse استفاده قرار دهند ، دشوارتر می شوند.” مدیر ارشد محصولات در HUMAN. “ویژگی هایی که ما امروز به عنوان بخشی از BotGuard که اخیراً نامگذاری شده است ، راه اندازی می کنیم ، دقت و کنترل بهترین کلاس را برای کمک به سازمان ها در محافظت از تجربیات وب و موبایل خود بیشتر می کند.”

“ما فوق العاده در ارائه تعاملات دیجیتال غنی با مشتریان ، مهم نیست که هر چند وقت یک بار سفر می کنند. ربات های بد پیچیده دخالت می کنند و منابع اختصاص داده شده برای جلب نظر مشتریان ما را از دست می دهند. ”گفت نیل هاسکینز ، رئیس گروه امنیت IT گروه Seera. “با HUMAN ، ما توانستیم ترافیک پیشرفته ربات ، تلاش های تهدیدآمیز برای ورود به سیستم و ثبت حساب های مارک های مختلف را شناسایی کرده و ایده های عمیق تری برای پیش بینی تهدیدات بدست آوریم. ما دوست داریم سرمایه گذاری را از ترافیک ربات بد و شرکت کنندگان بد پشت آن به سمت مشتری واقعی انسان خود معطوف کنیم. “

مدیر ارشد محصولات در یک شرکت تجارت الکترونیکی جهانی گفت: “محافظت از مشتریان در برابر تقلب و سو abuse استفاده خودکار ، کلیدی در ارائه تجربه مشتری دیجیتال مطمئن و قابل اعتماد است ، که کلید اصلی استراتژی کسب و کار و رشد ماست.” “این شخص توانست مسدود کردن رباتهایی را که توسط دیگر ارائه دهندگان راه حلهای کاهش ربات گیر نیافته بود ، شناسایی و اجازه دهد. علاوه بر این ، کارشناسان هوش تهدیدات HUMAN و تیم های پشتیبانی مشتری با ارائه بینشهای عمیق و آموزش مداوم ، اطمینان حاصل می کنند که ما می توانیم تهدیدات ظهور و شرکت کنندگان بد را پیش بینی کنیم.

BotGuard که به تازگی نامگذاری شده است از برنامه های وب و تلفن همراه در برابر خراش سو استفاده ، تعویض حساب ، کلاهبرداری در حساب و سو abuse استفاده از محتوا و تجربه در برنامه محافظت می کند. راه حل BotGuard ویژگی های جدیدی را برای افزایش بیشتر دقت تشخیص ربات و گزینه های کاهش ، ادغام های جدید با راه حل های پیشرو و وب سرور برای سرعت بخشیدن به سرعت و کاهش تلاش برای استقرار ، و ویژگی های جدید بارگذاری داشبورد برای بهبود تجسم و امکان سفارشی سازی دقیق سیاست ، اضافه می کند.

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *