Heald Ltd و شرکت امنیتی سوئدی Intergate توافق نامه توزیع کننده را امضا کردند


Heald ، یک مبتکر کلاس جهانی در فناوری امنیت محیط و بزرگترین تولید کننده تجهیزات امنیتی با کیفیت در انگلیس ، پس از نصب اخیر محصولات Matador خود در استکهلم ، از همکاری با Intergate سوئد خبر داد.

Intergate توزیع کننده اصلی در راه حل های کنترل دسترسی در سوئد است. این شرکت که سال گذشته 25 سالگرد تأسیس خود را جشن گرفت ، زیرمجموعه Indutrade است و گردش مالی آن 1.6 میلیارد پوند و 7000 کارمند است.

به دنبال توافق توزیع کننده ، استکهلم تعدادی از محصولات Heald را از طریق مشارکت توزیع جدید با Intergate سفارش داد ، از جمله Matador ، اولین پروژه نصب و راه اندازی محصولات Heald در شهر.

هدف از نصب این بود که دسترسی وسایل نقلیه غیر مجاز به منطقه مرکز خرید در حومه Skärholmen متوقف شود ، اما همچنان اجازه دسترسی به وسایل حمل و نقل و موارد اضطراری وجود دارد. چالش پیش روی نصب نیاز به یک راه حل کارآمد اما مقرون به صرفه برای پاسخگویی به نیاز به کاوش های فوق العاده کم عمق به دلیل پارکینگ واقع در زیر بود.

صندوق عقب ماتادور به دلیل طراحی منحصر به فرد و قابلیت نصب روی سطح و یا با حداقل کاوش انتخاب شده است ، بنابراین تداخلی با زیرساخت های زیرزمینی ندارد. این پروژه شامل نصب شش نردبان کشویی الکترومکانیکی و 26 نردبان ثابت است. همه آنها کم عمق نصب شده اند.

ماتادور تنها قطب کشویی در جهان است که به ویژه برای مقابله با مشکلات زیرساخت های زیرزمینی توسعه یافته است ، در حالی که دسترسی به وسایل نقلیه مجاز را فراهم می کند. این محصول اختراع شده در تعدادی از عملیات موجود است ، هم به عنوان یک ساختار کم عمق و هم به عنوان نصب سطح در دسترس است و می تواند به عنوان یک راه حل امنیتی دائمی یا موقت استفاده شود.

فردریک ودین ، ​​مدیر عامل اینترگیت گفت: “پشتیبانی Heald در تمام مراحل نصب استثنایی بوده است. از آنجا که این اولین بار با این نوع محصولات (تیرهای کشویی) بود ، ما نیاز به توجه و پشتیبانی بیشتری از تکنسین های Heald ، نمایندگان پشتیبانی فروش و مهندسان داشتیم و هر آنچه را که لازم داشتیم از آنها دریافت کردیم.

“ما به عنوان تامین کننده خود در Heald بسیار مطمئن هستیم و مشتاقانه منتظر پروژه بعدی خود هستیم.”

آنها با نوآوری در هسته Heald ، همچنان به بازار محصولات منحصر به فرد ، محافظت شده از حق ثبت اختراع از قطب ها تا مسدود کردن جاده ها را ارائه می دهند. طراحی های سفارشی هلد متناسب با نیازهای فردی سایت و برآورده ساختن نیازهای روزافزون سازمان هایی است که در برابر تهدید حمله اتومبیل به راه حل های با امنیت بالا احتیاج دارند ، به ویژه مکان هایی که برای نصب کم عمق یا سطحی به راه حل نیاز دارند.

دبی هلد MBE ، مدیرعامل Heald Ltd ، اظهار داشت: “ما Intergate را برای شرکای توزیع سوئدی خود انتخاب کردیم زیرا آنها با نصب پیچ و مهره در زمینه خود پیشرو هستند ، بنابراین این همکاری برای محصولات منحصر به فرد ما عالی بود.

“Intergate به همان جزئیات توجه می کند ، از مشتری مراقبت می کند و از نظر ارائه و نصب فقط بهترین در محصولات و خدمات با امنیت بالا ، مقادیر یکسانی را تقسیم می کند. در این منطقه به سادگی هیچ گزینه دیگری برای هلد وجود نداشت. “

مشارکت با Intergate ناشی از گزارش های اخیر است که هلد با کامیون بلک مستقر در آلمان و ESCO Pte Ltd مستقر در سنگاپور برای تحویل محصولات Heald به شهرهای بزرگ جهان نشات گرفته است.

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *