ePOE – قدرت تمدید روی اترنت


ePOE – قدرت تمدید روی اترنت

سلام بر همه ، جو اینجا – و امروز ما یک مقاله و ویدیوی ترکیبی در مورد POE یا افزایش قدرت از طریق اترنت برای شما داریم. ما اخیراً در مورد مجموعه POE به عنوان بخشی از مجموعه مقالات و ویدیوها که شامل فن آوری های مختلف موجود است ، زیاد صحبت می کنیم. در ویدئوی همراه این مقاله ، برخی از عکسهای خود را در محله محلی در منطقه خود در سایت می گیریم. این محله از دوربین ها و ضبط کننده های ما استفاده می کند. با این حال ، آنچه این مکان را خاص می کند ، اندازه محله است. به دلیل وسعت زیاد محله ، راه حلهایی برای عبور از مرز POE های استاندارد مورد نیاز است. قبل از اینکه مستقیماً وارد ویدئو بشویم و اینکه چرا ePOE در شرایطی مانند مناطق تحت پوشش بسیار مفید است ، بیایید در ابتدا بررسی کنیم POE چیست و چه چیزی ارائه می دهد …

POE مخفف “Ethernet Power” است. این برای تأمین برق و کانال داده به دوربین های IP ، که به آن دوربین های شبکه نیز گفته می شود ، از طریق یک کابل اترنت cat5e یا cat6 استفاده می شود. این واقعاً یک گزینه شگفت انگیز است که بازی را تغییر داده است ، زیرا شامل کاهش هزینه های سربار نصب هر دو ماده کارگر و دوربین مداربسته است. با این حال ، ممکن است هنگام استفاده از POE برای مسافت های بزرگ مشکلاتی وجود داشته باشد و اینجاست که ePOE بازی می کند. ویدیو را مشاهده کنید و متن مقاله زیر را دنبال کنید تا تمام جزئیات را بدست آورید!

https://www.youtube.com/watch؟v=E5w91oWNw00

بنابراین ، همانطور که در بالا ذکر شد ، ما قبلا POE را می شناسیم و می فهمیم. دوربین های موجود در نردبان ابتدای فیلم ما ، که قبل از شروع راه رفتن مشاهده می کنید ، توسط یک فناوری به نام ePOE کار می کنند. این مخفف کلمه “افزایش قدرت از طریق اترنت” است. به طور پیش فرض ، ePOE یکی از انواع POE استاندارد است. احتمالاً قبلاً می دانید که امروزه در دنیای شبکه ها و دوربین های IP از POE اغلب استفاده می شود. آنچه POE را بسیار مفید می کند این است که شما می توانید از طریق تنها یک کابل اترنت Cat5e یا Cat6 به هر دوربین دارای قابلیت POE هم اتصال برق و هم داده بدهید. این امر باعث می شود نصب بسیار ساده تر و مقرون به صرفه تر از اجرای کابل های جداگانه برای اتصال صوتی و تصویری و برق باشد. چیزهای خوبی ، درست است؟ اما نه بدون محدودیت های خاص خود.

به عنوان یک POE استاندارد خوب به نظر برسید ، فقط می تواند تا اینجا برسد. فاصله برای یک اتصال POE معمولی و استاندارد نه به وسیله توان قابل تحمل بلکه با داده هایی که اتصالات اترنت منظم می توانند پشتیبانی کنند محدود می شود. در ایده آل ترین شرایط ، اترنت معمولی داده ها را بدون از دست دادن حداکثر 100 متر انتقال می دهد.

اگرچه محدودیت در سمت داده Poe است ، اما با این وجود از یک کابل برای انتقال نیرو و داده استفاده می شود ، اما این یک مشکل برق ایجاد می کند. بنابراین باید محدودیت برطرف شود تا داده ها و توان بیش از 100 متر از اترنت زنده بمانند. اینجاست که ePOE وارد عمل می شود.

در این ویدئو ، وقتی متوقف می شویم و پس از یک پیاده روی خوب می چرخیم ، من تقریباً 630 متر – یا 1900 فوت راه می روم ، جایی که دوربینی که از آن شروع کردیم از یک قطب دوربین به قطب دیگر است. علاوه بر این ، 300 فوت دیگر از قطب انتهای دوربین به منبع تغذیه این دوربین ها می رسیم.
به کارت جعلی کاهش می یابد

همانطور که قبلا ذکر شد ، ما از اینجا یک شاخص در ابتدا ، به اینجا ، یک شاخص برای پایان می دهیم ، که یک فاصله کلی x متر بود. این فاصله به مراتب از 100 متر / 300 فوت بیشتر است که یک POE استاندارد حتی می تواند به آن برسد و ما به دلیل قدرت زیاد ePOE قادر به انجام همه این کارها هستیم. این به این دلیل است که ePOE قادر است داده های مورد نیاز را تا 48-53 ولت قدرت تا 800 متر بزرگ برساند – این یعنی نیم مایل داده و توان! مطمئناً برای استفاده از ePoe به فناوری مناسب احتیاج دارید.

ابتدا به یک دوربین مجهز به ePOE نیاز خواهید داشت ، زیرا فقط دوربین هایی که برای ePOE رتبه بندی شده اند می توانند اتصال ePOE را بپذیرند. برای استفاده از این دوربین ، باید یک کابل اترنت cat5e یا cat6 را از پورت اترنت آن به یک منبع تغذیه مجهز به ePOE مانند سوئیچ ePOE یا NVR با درگاه های ePOE داخلی برسانید!

اکنون واضح است که ePOE به شما امکان می دهد کابل را بسیار بیشتر اجرا کنید ، اما مزایای اصلی ناشی از این چیست؟ خوب ، اولین هزینه است. برای برقراری یک منبع تغذیه جدید در یک محله برای جبران سیستم های مبتنی بر غیر ePoe ، ممکن است هزار دلار در هر گره هزینه داشته باشد. بعلاوه ، اکنون می توان سیستمهای COAX موجود را با استفاده از ePOE و EOC به IP تبدیل کرد !!!

از اینکه مقاله و فیلم ePOE ما را مرور کردید متشکریم! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برخی از این ایده ها ، پیوندهای اضافی را بررسی کنید! برای هر گونه سوال در مورد سازگاری محصول ، در دسترس بودن یا سایر اطلاعات ، دریغ نکنید با Sales Pro تماس بگیرید 561-288-5258 . فراموش نکنید که برای آموزشهای بیشتر و اطلاعات مربوط به نظارت تصویری ، در کانال YouTube ما مشترک شوید. تا دفعه بعد ، در امان باشید!

متصل: تفاوت DVR با NVR چیست؟
متصل: تفاوت H264 و H265 چیست؟

متصل: دوربین های امنیتی IP PTZ – هر آنچه لازم است بدانید
متصل: قطعنامه و چرا مهم است؟
متصل: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را در اینجا پیدا کنید: فیس بوک | توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *