DVR Lockbox – دوربین امنیتی کینگ


اگر این کلمه کلیدی قبلاً استفاده شده است ، DVR Lockboxes یا Security DVR Lockbox را امتحان کنید تا چراغ سبز را دریافت کنید و بگویید قبلاً از این کلمه کلیدی استفاده نکرده اید.

ایمن نگه داشتن DVR و دلیل مهم اینکه چرا باید DVR Lockbox داشته باشید. در Security Camera King ، ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که DVR شما از هر آنچه زندگی می تواند در معرض خطر باشد ، ایمن است. قفل کردن دستگاه DVR برای ایمن نگه داشتن دستگاه بسیار مهم است. King Security Camera تمرکز اصلی خود را روی امنیت قرار داده است ، خواه روی یک ملک باشد یا چیز دیگری که برای شما ارزش دارد. با تجربه ما در دوربین های امنیتی ، ما همچنین محصولات کافی داریم که می تواند از مهمترین موارد برای محافظت از شما کمک کند.

هنگام خرید ضبط کننده فیلم دیجیتال ، ممکن است بخواهید یک جعبه قفل DVR نیز خریداری کنید. ضبط کننده های ویدئویی دیجیتال با جعبه قفل بسیار رایج است. چرا؟ زیرا اگر از علاقه مندان به DVR هستید ، می دانید که جعبه های قفل چقدر مهم هستند. آنها به محافظت از DVR شما کمک می کنند و از آن در برابر چیزهایی مانند گرد و غبار ، رطوبت و حتی افراد محافظت می کنند. Lockbox از DVR شما در برابر افت و تخریب محافظت می کند.

قفسه نصب افقی برای هر دو اندازه DVR Lockbox. اگر می خواهید از جعبه قفل استفاده کنید ، چرا آن را هم ندارید؟ جعبه های قفل به صورت افقی روی زمین نصب می شوند و DVR های واقعی نیز به براکت های نصب شده روی دیوار نصب می شوند.

استفاده از جعبه قفل HDTV HVTV و براکت نصب. این قفل برای کار با تلویزیون HD طراحی شده است ، اما برای تلویزیون های استاندارد مناسب است. این یک روش مناسب برای ایجاد یک لایه امنیتی بیشتر برای DVR شما است. این می تواند یک DVR اندازه استاندارد را نگه داشته و یکی را ضبط کند یا آن را روی صفحه HDTV ضبط کند. نکته جالب در مورد ترکیب جعبه قفل و براکت نصب این است که یک پایه کاملاً محکم برای DVR شما فراهم می کند. قفل محافظت بیشتری را در برابر سقوط تصادفی ایجاد می کند و براکت به جلوی تلویزیون شما متصل می شود.

جعبه قفل برای امنیت DVR. اگر DVR دارید ، احتمالاً قبلاً یک جعبه قفل امن دارید. برخی از افراد حتی انتخاب می کنند که کل خانه خود را با جعبه قفل DVR تجهیز کنند. این جعبه های قفل برای حداکثر امنیت DVR شما طراحی شده اند. جعبه محافظ DVR شما را در برابر سرقت ، آتش سوزی و سیل محافظت می کند. قفل ها دارای یک سیستم قفل ثانویه هستند که به شما امکان می دهد کنترل کنید چه کسی می تواند DVR شما را مشاهده یا ضبط کند.

جعبه قفل به گونه ای طراحی شده است که در داخل منزل شما نصب می شود و دارای DVR داخلی است. این قفل برای محافظت از DVR شما در برابر صدمه ای که ممکن است به DVR آسیب برساند ، طراحی شده است. قفل با یک شافت فلزی به درب ورودی شما متصل می شود که با پیچ و مهره ای با مقاومت صنعتی محکم شده است.

جعبه قفل دوربین امنیتی خارجی King DVR. این دوربین قفل DVR خارجی برای محافظت از DVR شما در برابر عناصر عالی است. این جعبه قفل کننده مزایای مختلفی را به همراه دارد. این مجهز به یک براکت عقب است که اجازه می دهد DVR در یک زاویه نصب شود ، که پوشش بیشتری را فراهم می کند. قفل به درب دو جداره سنگین متصل است که امنیت بسیار خوبی را ایجاد می کند. قفل با روکشی ضد تاریک طراحی شده است که از DVR در برابر خراش و آسیب محافظت می کند.

قفل برای کار با هر کلید استاندارد طراحی شده است. برای دسترسی به ضبط های خود نیازی به حذف DVR از DVR ندارید. این باعث می شود این قفل DVR برای افرادی که در مناطق دارای جرم و جنایت زیاد زندگی می کنند بسیار راحت و ایده آل باشد. قفل متناسب با اکثر قفل های استاندارد پنجره طراحی شده است و به شما امکان می دهد هنگام ضبط از حداکثر امنیت برخوردار شوید.

این قفل DVR دارای قفل درب جلو و سیم برق است. DVR توسط یک پنجره فلزی دو طرفه با دوام محافظت می شود ، که با استفاده از لولا نصب می شود. قفل برای کار با هر کلید استاندارد طراحی شده است و به صفحه کلید داخلی مجهز است. DVR را می توان به دیوار یا صندلی محکم متصل کرد.

جعبه قفل دار DVR مناسب برای هر خانه ای است. با نظارت بر تمام تهدیدات احتمالی خانه شما می تواند بهترین سیستم امنیتی خانه را فراهم کند. شما می توانید فایل های ویدئویی ضبط شده خود را در رایانه ، تلویزیون خود مشاهده کنید ، یا می توانید فایل ها را در کارت SD ذخیره کنید و آنها را در هر دستگاه مناسب تماشا کنید. اگر به مدت طولانی از خانه دور هستید ، می توانید ضبط شده ها را از طریق رایانه یا لپ تاپ خود نیز مشاهده کنید.

شما می توانید DVR را روی هر سطح صاف و بدون نیاز به نصب حرفه ای گران قیمت نصب کنید. با استفاده از گزینه های مختلف نصب می توانید DVR را به بیرون یا داخل خانه نصب کنید. می توانید DVR را روی دیوار یا روی صندلی یا مانیتور کامپیوتر نصب کنید. نصب DVR آسان است و گزینه های زیادی برای اتصال DVR به هر سطح نصب مناسب وجود دارد.

می توانید DVR را بر روی دیواری استاندارد نصب کنید یا براستی U انتخاب کنید که گزینه نصب انعطاف پذیر را ارائه دهد. سیستم قفل DVR یک روش ساده و مقرون به صرفه برای محافظت از DVR و ضبط های آن ارائه می دهد. این سیستم قفل در انواع مختلف و در دسترس است و دارای گزینه های نصب زیادی است که DVR را در هر سطح نصب مناسب محکم می کند. مهمترین مزیت سیستم قفل این است که با عدم اجازه دسترسی به DVR بهترین امنیت خانه را ارائه می دهد مگر اینکه کد یا پین صحیحی داشته باشید. با استفاده از سیستم قفل DVR ، نه تنها امنیت خانه بیشتری خواهید داشت ، بلکه می توانید به این واقعیت که یک لایه محافظتی اضافی برای ضبط های DVR خود ایجاد کرده اید ، افتخار کنید.

اگر به دنبال محافظت از DVR خود هستید و به دنبال جعبه قفل DVR هستید ، تمام نیازهای امنیتی خود را به دنبال دوربین King Camera نکنید!

قفل DVR

مرتبط: تفاوت DVR با NVR چیست؟
مرتبط: تفاوت H264 با H265 چیست؟

مرتبط: دوربین های امنیتی IP PTZ – همه آنچه باید بدانید
مرتبط: قطعنامه و چرا مهم است؟
مرتبط: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را در فیسبوک پیدا کنید توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *