DVR یا NVR را به FTP در پایگاه دانش جهانی دوربین NAS / CCTV خود ضبط کنید


دستگاه های ذخیره سازی NAS این روزها بسیار گسترده و نسبتاً ارزان هستند. نه تنها می تواند برای ذخیره اسناد ، عکس ها و فیلم های شخصی یا تجاری استفاده شود ، بلکه همچنین می تواند به عنوان یک نقطه پشتیبان اضافی برای سیستم دوربین امنیتی شما مورد استفاده قرار گیرد. فیلم های زیر به شما نشان می دهد که چگونه می توانید تنظیمات FTP خود را بر روی ضبط کننده های دیجیتال ویدیو (هر دو NVR و DVR) پیکربندی کنید تا بتوانید از طریق FTP از فیلم پشتیبان تهیه کنید.

پیش فرض این است که شما FTP را در NAS خود فعال کرده و یک کاربر / رمزعبور را به حساب سرور FTP اختصاص داده اید و فهرست اصلی آن دایرکتوری است که می خواهید ضبط کننده در آن بارگذاری شود. ما توصیه نمی کنیم پوشه ها را به تنظیمات پیکربندی ضبط کننده اضافه کنید ، زیرا این امر با برخی از پیکربندی های سرور FTP مشکل ایجاد می کند. ضبط کننده های ما توانایی بارگذاری یا فیلم یا عکس ثابت (عکس) را دارند.

با بارگذاری FTP ، ضبط کننده های امنیتی ما از Live Video یا Snapshot پشتیبان تهیه می کنند. این بدان معنی است که ویدئو یا تصاویر هنگام انجام عمل ، و نه براساس برنامه ، در FTP در حالت زنده بارگذاری می شوند. زمان پخش ویدیو با آن بسته است. با پایان یافتن فاصله بسته ویدیو ، فیلم در FTP بارگذاری می شود. تصاویر بلافاصله بارگذاری می شوند.

وقتی ویدیو یا تصاویر بارگذاری می شوند ، ضبط کننده های ویدیوی امنیتی ما به طور خودکار پرونده های ویدیویی را بر اساس روزها و شماره کانال هایی که برای ضبط کننده قابل درک هستند تقسیم می کنند.

ویدئو در قالب فایل DAV خود بارگذاری می شود ، که یک فیلم رمزگذاری شده H.264 یا H.265 (بسته به منبع ویدیو) با برخی از فراداده است. ما یک مبدل فایل DAV و DAV player و همچنین پخش فایل های ذخیره شده داریم. می توانید اطلاعات بیشتر در این مورد را در اینجا بیابید.

تصاویر را می توان بر اساس فواصل زمانی ثابت یا براساس حرکت یا سایر روش های تشخیص رویداد ارائه شده توسط دوربین های IP متصل به آن ، از کانال های مورد نظر دوربین بارگذاری کرد.

در اینجا چند نکته برای اطمینان از موفقیت در پیکربندی آورده شده است:

  • شما یک سرور FTP با نام کاربری و رمزعبور دارید
  • نام کاربری و رمز ورود باید حروف الفبا باشد ، بیش از 8 حرف نباشد
  • اطمینان حاصل کنید که کاربر دسترسی به فهرست مقصد را خوانده و نوشته است
  • مطمئن شوید که پوشه یا فهرست مقصد ، فهرست اصلی کاربر باشد
  • اطمینان حاصل کنید که سرور FTP شما دارای درگاه های مناسب است تا امکان انتقال اطلاعات مناسب با سرعت کافی برای بارگذاری فیلم ها یا تصاویر را فراهم کند

چگونه عکس های فوری از DVR یا NVR خود بارگذاری کنیم

در ویدئو زیر ، با بارگیری تنظیمات با استفاده از رابط وب ضبط ، به شما نشان می دهیم که چگونه تصاویر FTP را بارگذاری کنید. با اعتبار صحیح برای سرور FTP ، وارد کردن تنظیمات در ضبط بسیار آسان است. همانطور که در ویدئو نشان می دهیم ، می توانیم با انتخاب یک فاصله زمانی به ضبط کننده ، آپلود عکس در چند مرحله آسان با یک سرور FTP مناسب که از قبل پیکربندی شده است ، انجام دهیم.

نحوه پشتیبان گیری از عکسهای فوری از NVR


نحوه تهیه نسخه پشتیبان از فیلم زنده از DVR یا NVR

اگر در صورتی که DVR یا NVR دوربین به سرقت برود یا آسیب ببیند ، بیشتر به تهیه نسخه پشتیبان از فیلم زنده به عنوان یک روش افزونگی علاقه دارید ، ویدیوی زیر همان چیزی است که باید تماشا کنید. فقط اعتبار پیکربندی سرور FTP خود را وارد کنید و ضبط کننده ویدیو را براساس تنظیمات ضبط شده داخلی ضبط می کند. به عنوان مثال ، اگر در کانالهای انتخابی ضبط را ضبط کنید ، هنگام تحریک حرکت ، ویدیوی آن کانال ها بارگذاری می شود.

نحوه پشتیبان گیری از DVR به سرور FTP در NAS


اگر NVR یا DVR با جدیدترین رابط کاربری دارید ، می توانید با مشاهده فیلم زیر ، نحوه پیکربندی تنظیمات سرور FTP را بیاموزید.

نحوه تنظیم پشتیبان سرور FTP با استفاده از NVR یا DVR


اگر می خواهید همان نوع تنظیم را انجام دهید ، اما فقط از یک دوربین PoE از ما به عنوان وب کم استفاده کنید ، راهنمای ما در مورد نحوه ضبط دوربین های ip در ابر و ذخیره عکس های FTP از دوربین IP ممکن است مورد توجه شما باشد.

مت روسی مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World ، توزیع کننده برجسته دوربین های مداربسته واقع در بوفالو ، نیویورک است. او متخصص پشتیبانی فنی برای همه موارد مربوط به نظارت تصویری است.

از طریق: فیس بوک با مت ارتباط برقرار کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *