CyberSolace اعتبار دهنده را از ارائه دهنده امنیت دیجیتال دریافت می کند


CyberSolace یکی از آخرین سازمانهایی است که توسط پلیس DSC به عنوان یک ارائه دهنده امنیت دیجیتال شناخته شده است.

با 65000 حمله امنیت سایبری علیه SME ها در انگلیس هر روز و 41٪ از مصرف کنندگان در انگلیس می گویند که آنها هرگز به شغلی که امنیت را به خطر انداخته نخواهد بازگشت ، سرمایه گذاری در امنیت سایبری هرگز مهمتر نبوده است.

با این تهدید روزافزون برای SME ها ، که اغلب برای یافتن تخصص و بودجه برای اجرای امنیت سایبری موثر تلاش می کنند ، پلیس DSC یک طرح صدور گواهینامه ارائه دهنده امنیت دیجیتال را با همکاری BSI (موسسه استاندارد انگلیس) ایجاد کرده است. این طرح به SME ها کمک می کند تا هنگام انتخاب تأمین کننده ، آگاهانه تصمیم بگیرند و تأمین کنندگان را ترغیب می کند که برای درک مشتریانشان و ارائه راه حلهای متناسب با نیازهایشان ، وقت بگذارند.

این گواهی تشخیص می دهد که CyberSolace می تواند راه حل های امنیتی دیجیتالی ارائه دهد که در واقع مشکلات مشتریان آن را برطرف می کند.

Cheyne Marley ، یک افسر برنامه های سایبری در Police DSC ، گفت: “باید از Honey و تیم CyberSolace بخاطر تعهدشان به عنوان یک تأمین کننده امنیت دیجیتال پلیس DSC مورد اعتماد ، تبریک گفت. هانی و تیمش در زمینه ارائه مشاوره امنیتی ، که هدف پلیس DSC از اجازه دادن به تجارت های انگلیسی برای بهبود امنیت سایبری خود را پشتیبانی می کند ، تجربه دارند. من مشتاقانه منتظر همکاری با تیم برای توسعه روابط ما برای بهبود امنیت سایبری در تجارت انگلیس هستم. “

CyberSolace گفت: “ما بسیار افتخار می کنیم که توسط مرکز امنیت دیجیتال پلیس انگلیس به عنوان یک ارائه دهنده امنیت دیجیتال تأیید شده ایم. بعد از چند ماه تست و ارزیابی ، بالاخره نشان خود را گرفتیم! ما مشتاقانه منتظر عضوی از خانواده هستیم و با پلیس همکاری می کنیم تا به جامعه تجاری کمک کنیم تا موضع سایبری خود را بهبود بخشند و دفاع خود را در برابر جرایم اینترنتی تقویت کنند. “

CyberSolace یک شرکت مشاور امنیت سایبری متخصص است که در سال 2015 در لندن ، انگلستان تاسیس شده است و به مشتریان در سراسر انگلیس و همچنین در اروپای غربی خدمات ارائه می دهد. دامنه این شرکت به سایر نقاط جهان گسترش می یابد ، جایی که روابط مشتری و اتحاد استراتژیک موجود اجازه می دهد.

تجربه جمعی تیم CyberSolace بیش از 50 سال در بخش خصوصی است و به شرکتهای متوسط ​​در چندین صنعت اعم از مالی ، خدمات حرفه ای ، شرکتهای نوپا ، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ، مدیریت ثروت خصوصی و مدیریت سرمایه گذاری ، سازمانهای غیرانتفاعی و برخی خدمات می دهد. زیرمجموعه های صنعتی و مهندسی.

خدمات ارائه شده توسط CyberSolace شامل مدیریت حوادث و نقض بازیابی ، آزمایش نفوذ و تشخیص سطح ، ارزیابی بلوغ سایبری ، طراحی دیجیتال ایمن و توسعه و آموزش مدیریت امنیت سایبری می باشد.

پلیس DSC بخشی از طرح های پیشگیری از وقوع جرم پلیس است ، یک سازمان غیرانتفاعی پلیس است که به نمایندگی از خدمات پلیس انگلستان فعالیت می کند تا طیف وسیعی از اقدامات پیشگیری از جرم را برای کاهش جرم فراهم کند و همچنین به عنوان یک کاتالیزور برای گردآوری سازمانهای بخش دولتی و خصوصی برای ایجاد جوامع ایمن تر.

همراه با اجرای قانون ، پلیس DSC در همکاری با صنعت ، دولت و دانشگاه برای حمایت از جاه طلبی دولت برای ایجاد انگلستان به یکی از امن ترین مشاغل آنلاین همکاری می کند.

تمرکز پلیس DSC بر این است که با افزایش آگاهی از رایج ترین انواع جرایم اینترنتی و اقدامات ساده ای که می تواند برای محافظت از خود انجام دهد ، به SME ها کمک کند تا آسیب پذیری خود را در برابر جرایم اینترنتی و کلاهبرداری کاهش دهند. تمام مشاوره ها و راهنمایی ها مطابق با مرکز ملی امنیت سایبری (NCSC) است.

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *