Amber Solutions کنترل کننده ترافیک انرژی


Amber Solutions ، شرکتی که کنترل قدرت دیجیتال را به یک معماری نیمه هادی به یک واقعیت تجاری تبدیل می کند ، جدیدترین طراحی ابتکاری را با استفاده از فناوری خود اعلام کرده است – یک کنترل کننده ترافیک انرژی مبتنی بر حالت جامد ™ با هوشمندی داخلی که امکان تعویض پرواز ساختمان را فراهم می کند منابع برق ویژگی جدید متکی به موفقیت کنترل دیجیتال الکتریکی شرکت برای ارائه پیشرفته ترین مدیریت برق است.

تار کیسی بنیانگذار و مدیرعامل آمبر گفت: “به روزرسانی کهربا به ساختمان برقی از دهه 1950 بسیار بیشتر از به روزرسانی سوکت ها و کلیدهای روشنایی است.” “این ادغام اساسی پیشرفته ترین هوش در شبکه الکتریکی و نقاط انتهایی ساختمان است. برنامه جدید کنترل ترافیک انرژی ما نمونه برجسته ای از ماهیت مخرب فناوری است که امکان جایگزینی هوشمند و خودکار منابع انرژی را برای کاهش هزینه ها ، به حداکثر رساندن بازده و اطمینان از توان پایدار فراهم می کند. “

دستگاه ردپای کوچک در کنار جعبه قطع کننده مدار نصب می شود تا درک نیازهای انرژی ساختمان و منابع انرژی موجود را فراهم کند ، بنابراین از بهینه سازی منبع خودکار پشتیبانی می کند. این اجازه می دهد تا داده ها برای تصمیم گیری پویا با استفاده از معیارهایی مانند قیمت و ثبات انرژی شبکه در ساعات اوج مصرف ، در دسترس بودن انرژی خورشیدی و میزان شارژ فعلی تمام باتری های پشتیبان متصل خرد شوند. نکته اساسی ، کنترل کننده ترافیک انرژی همچنین با تعدادی از راه حل های برنامه ریزی شده منبع تغذیه Amber ، به خصوص قطع کننده مدار هوشمند پیشرفته Amber کار خواهد کرد.

طراحی ترافیک انرژی کهربا امکان تنظیم جریان دو طرفه و همگام سازی خط تطبیقی ​​را برای کنترل چندین منبع ورودی همزمان فراهم می کند. یک تبعیض کننده انرژی داخلی با استفاده از داده های زمان واقعی بهترین منبع انرژی فعلی را بر اساس داده های موجود از هر منبع ، مانند هزینه های انرژی شبکه فعلی و مصرف انرژی فعلی ، تعیین می کند.

کنترل کننده ترافیک انرژی کهربا به خودی خود می تواند علاوه بر ارزشمند ، قابلیت های بهبود یافته ای را برای هر ساختمان فراهم کند. همراه با طیف گسترده ای از وسایل الکتریکی نیمه هادی برنامه ریزی شده کهربا ، کل اطلاعات ساختمان اجازه می دهد تا ساختمان ها به طور مستقیم از شبکه برق ساختمان به صورت خودکار ، ردیابی و بهینه شوند. چنین نمونه کارهایی با موتور کهربا محصولی مانند سوئیچ های نیمه هادی ، کلیدهای روشنایی ، پریزها و محلول های روشنایی LED را شامل می شود – اساساً هر نقطه پایانی الکتریکی در ساختمان ها.

با استفاده از هوش از نقاط انتهایی الکتریکی مجهز به کهربا ، که امکان استفاده بیشتر و بیشتر از حسگرها و عملکردهای اینترنت اشیا allows را فراهم می کند ، یک ساختمان مجهز به کهربا به طور قابل توجهی هوش و قابلیت های بیشتری کسب می کند ، انرژی بیشتری و داده های محیطی تولید می کند و حتی بهتر و مستقل تر می شود. تصمیم گیری و کنترل جذب انسان.

کیسی افزود: “مأموریت کهربا ایجاد اختلال در ایجاد اطلاعات به همان اندازه ای است که تلفن های هوشمند با به روزرسانی چنین ابزارهای یکبار مصرف برای ارائه مجموعه ای دگرگون کننده از ویژگی های پیشرفته ، در استفاده از تلفن های همراه تلنگر ایجاد اختلال کرده اند.” “همانطور که وسایل نقلیه خودمختار در زمان واقعی برای تصمیم گیری فعالانه که می توانند از برخورد جلوگیری کنند ، ایمنی را افزایش دهند ، ازدحام را کاهش دهند یا بهره وری سوخت را بهبود ببخشند ، ارتباط برقرار می کنند ، کنترل کننده ترافیک انرژی به ساختمان ها اجازه می دهد هوشمندتر تخلیه و توزیع کنند تا زباله ها از بین برود و حداکثر استفاده شود. “

کهربا با تولیدکنندگان استراتژیک محصولات الکتریکی ساختمانی و تولیدکنندگان تراشه های سیلیکون همکاری می کند تا پیشرفت های فن آوری خود را در محصولات فوق هوشمند مانند کنترل کننده ترافیک انرژی و سایر محصولات الکتریکی ساختمانی که این شرکت ها می فروشند یا نگهداری می کنند ، تولید کند.

برای مطلع شدن از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *