یک محصول امنیتی جدید انقلابی برای محافظت از پرسنل امنیتی


پس از آزمایش های موفقیت آمیز با پلیس و افسران امنیتی در یورکشایر جنوبی ، SmartTag® اکنون در دسترس افسران امنیتی معتبر (SIA) است که در مناطق وسیع تری از یورکشایر کار می کنند.

دانشمندان پزشکی قانونی برنده جایزه در SmartWater Group SmartTag را پس از افزایش حملات به کارگران خط مقدم در طول محاصره کوید ایجاد کردند. هر افسر امنیتی برای استفاده انحصاری خود به اسپری دستی فرموله شده منحصر به فرد مجهز خواهد شد. با این حال ، آنها قبل از دریافت اسپری SmartTag خود ملزم به گذراندن یک دوره آموزش آنلاین و امتحان هستند.

SmartTag یکی دیگر از اقدامات گروه تهاجم تعدیل کننده (TAG) به سرپرستی سر کیت پو QPM است که هدف آن کاهش سطح پرخاشگری در جامعه است. اولین اقدام وی ، همکاری با پلیس جنوب یورکشایر برای کاهش سو abuse استفاده خانگی ، با کاهش قابل توجه حملات بسیار موفق بود.

عکس توسط گروه SmartWater تهیه شده است

در طی دادرسی در یورکشایر جنوبی ، تیم تیم امنیتی SmartTag اثر آرامش بخش فوری را بر حوادث بالقوه پر سر و صدا قبل از خشونت گزارش کردند. در عمل ، اگر مجرم با SmartTag سمپاشی شود ، خطر ورود به هر اتاق مجهز به ردیاب SmartTag را ندارد و بعداً به دلیل تخلفات جدی توسط پلیس دستگیر می شود.

سرپرست کارآگاه لی بری ، که سال گذشته یک خلبان را با نگهبانان امنیتی در پلیس جنوب یورکشایر آزاد کرد ، گفت: “هدف ما ایجاد یک عامل بازدارنده برای کارکنان درب بود که حوادث خشونت آمیز را قبل از تشدید گسترش دهند. پس از یک آزمایش موفقیت آمیز در شفیلد ، بیش از 100 جعبه در شهرستان مستقر شدند. ما از کارکنان درب بازخورد خوبی دریافت کردیم ، آنها گفتند که آنها شرایط را پراکنده کرده اند ، و به شرکت کنندگان هشدار داده اند که از نظر جرم علائم مشخص می شوند. “

گری هیگینز ، مدیر عامل SmartWater ، گفت: “SmartWater یک عامل بازدارنده قوی است ، زیرا مدارک لازم برای پیگرد قانونی را در اختیار پلیس قرار می دهد و در نتیجه ، صدها مجرم در پشت میله های زندان هستند. روند کار در پلیس و افسران امنیتی در یورکشایر بسیار خوب پیش رفت و ما معتقدیم SmartTag تجهیزات استانداردی برای همه افسران امنیتی حرفه ای معتبر توسط SIA خواهد بود. “

SmartWater تنها محصولی از این نوع است که به طور مستقل به عنوان نیازهای تنظیم کننده قانونی پزشکی دولتی معتبر شناخته می شود.

برای مطلع شدن از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *