گروهی از کارشناسان امنیتی وبینار را شهرهای امن و هوشمند اعلام می کنند


گروهی از فروشندگان برجسته امنیت الکترونیکی که برای کمک به صاحبان نظارت عمومی جهانی در آینده از شهرهای خود محافظت و از آنها دفاع می کنند ، برای ارائه راه حل های خود با هدف ارائه فن آوری یکپارچه یکپارچه برای شهرهای امن و هوشمند ، متحد شده اند.

با پشتیبانی از تجربه کلاس جهانی در بخش نظارت بر فضای عمومی (PSS) ، تولیدکنندگان خبره 360 Vision Technology ، AMG Systems ، BriefCam ، Digifort و Secure Logiq یک وبینار رایگان برای بحث در مورد آخرین نوآوری ها و فن آوری های موجود برگزار می کنند.

این وبینار 1 ساعته برای پشتیبانی از هر کسی که مسئول ایمنی و / یا امنیت در بخش PSS است مانند مقامات محلی ، کنترل ترافیک شهری ، مشاوران امنیتی و مجتمع ها طراحی شده است ، چهارشنبه 23 برگزار می شودrd ژوئن ، 10:00 – 11:00 BST.

در این وبینار ، نمایندگان می توانند در مورد دوربین های نظارتی ایمن سایبری ، طراحی شبکه ستون فقرات ، بهینه سازی سرور / ذخیره سازی و راه حل های نظارت بر سلامت سرور ، رویکردهای کاهش جرم ، پیگیری مدیریت متمرکزتر تحت یک پلت فرم واحد اطلاعات بیشتری کسب کنند. عابران پیاده و ترافیک وسایل نقلیه ، و همچنین نظارت بر روند تحریک پاسخ های فعال و هشدار در زمان واقعی.

گروه تخصصی پیشگامان تولید کننده سیستم های امنیتی با تخصص ترکیبی خود بهترین راه حلهای پایان به پایان کلاس را که به طور خاص برای شهرهای هوشمند طراحی شده ارائه می دهند. موضوعات تحت پوشش عبارتند از: دوربین های HD PTZ و نور مادون قرمز و سفید ، کنترل و مدیریت VMS ، IP / اترنت ، راه حل های انتقال بی سیم و هیبرید ، فن آوری تخصصی سرور نظارت بر HD و نرم افزار تجزیه و تحلیل ویدئو.

برای بهره مندی از پایگاه دانش گسترده برای راه حل های یکپارچه گروه متخصص PSS Systems ، ذینفعان می توانند برای یک وبینار رایگان در https://register.gotowebinar.com/register/8250919288339546640 ثبت نام کنند

برای به حداکثر رساندن مزایای نمایندگان درگیر ، جلسه پرسش و پاسخ در پایان وبینار برگزار خواهد شد.

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *