کودکان را هنگام خواب (از طریق تلفن هوشمند) اما بدون اینترنت تماشا کنید: cctv


متأسفانه ، ابتدا باید این را گفت: وای فای برای دستگاه های ارتباطی منزل خود با خود و روتر استفاده می شود. من وای فای دارم اینترنت ارتباط روتر شما با بقیه جهان است. اینترنت برای من غیرقابل اعتماد است.

بچه های کوچک من در خواب / خوابیدن مشکل دارند ، بنابراین من یک دوربین را در اتاق آنها دوست دارم تا بتوانم بدون اینکه وارد اتاقشان شوم و بیدارشان کنم شب آنها را کنترل کنم. می خواهم برای مشاهده این کانال از تلفن هوشمند استفاده کنم. متاسفانه دوربین های قدیمی من مرده اند و آنقدر قدیمی هستند که دیگر نمی توانم آنها را بخرم.

من در یک روستا زندگی می کنم ، بنابراین اینترنت من دائماً در حال بیرون آمدن است. به نظر می رسد همه مانیتورهای کودک و دوربین های امنیتی ابتدا به اینترنت / ابر مراجعه می کنند قبل از اینکه این روزها برای مشاهده از طریق تلفن هوشمند در دسترس باشند. این در حین قطع شدن در اینترنت برای من مفید نخواهد بود و به نظر من شوم است.

من فقط باید فرزندانم را هنگام خواب بررسی کنم (که این وقتی که من در خانه هستم) ، بنابراین مشاهده از راه دور در خارج از خانه برای من بی فایده است. و سابقه برای من هم بی فایده است. من فقط به یک فیلم زنده احتیاج دارم. همچنین نمی توانم اترنت را به اتاق های کودک برسانم. اتصال به دیواره برق نیز مشکلی ایجاد نمی کند وای فای مشکلی نیست.

من فقط به یک فیلم زنده از اتاق فرزندم تا تلفنهای هوشمندم (و همسرم) بدون استفاده نیاز دارم اینترنت. اگر کسی می داند چگونه این کار را انجام دهد ، من قدردان آن هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *