کمک شبکه / VLAN: cctv


سلام بچه ها،

من در دوربین مداربسته کاملاً جدید هستم و اعتراف می کنم که در مورد شبکه ها خیلی هوشمند نیستم. امیدوارم فردی باتجربه مرا در مسیر درست قرار دهد.

من 4 دوربین PoE دارم و از Blue Iris در ویندوز 10 VM تخصصی ، در یک سرور Unraid ، با یک دستگاه بنفش WD ویژه استفاده می کنم. من یک سوئیچ شبکه مدیریت شده جدید خریداری کردم که از PoE و VLAN پشتیبانی می کند (TP-Link TL-SG108PE) زیرا می خواستم این دوربین ها را از شبکه خود جدا کنم در حالی که هنوز از سرور قابل مشاهده نیست. من قصد داشتم که این سوئیچ را مستقیماً از سرور خود داشته باشم و توسط سوئیچ دیگری که به روتر من متصل است تأمین می شود. اینها 5 دستگاه متصل به سوییچ (4 دوربین و 1 سرور) ، 1 پورت اتصال به کلید دیگر من و سپس 2 پورت خالی است که بعداً می توانم برای چیزی استفاده کنم.

من می خواهم سوئیچ را پیکربندی کنم تا 4 دوربین بتوانند ویدیو را به سرور ارسال کنند در حالی که از بقیه شبکه جدا شده اند ، و سرور (و 2 پورت خالی) هنوز از بقیه شبکه قابل مشاهده است. آیا چنین چیزی امکان پذیر است؟

من قول می دهم که سعی کردم این را مطالعه کنم ، اما پیشرفت زیادی نکردم. اگر این سوال برای انجمن دیگری مناسب تر است ، لطفاً به من اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *