چگونه می توان مشکل سگ های پارس کننده / پایگاه دانش جهانی دوربین مداربسته را ثبت کرد


جای تعجب نیست که ، ما مشتری های زیادی پیدا می کنیم که می خواهند یک مزاحمت خاص را ثبت کنند که در مناطق روستایی ، شهری و حومه ای معمول است. این دردسر سگی است که در ساعات عجیب شب پارس می کند و صاحب سگ کاری نمی کند که حیوان خانگی خود را آرام کند. مشتریانی که در پایان پذیرش پارس سگ در یک ساعت عجیب و غریب هستند با ما تماس می گیرند و از این واقعیت که هنگام ارائه مشکل به مقامات ، خواسته های آنها اغلب با اخراج مواجه می شود ، ناامید می شوند. کنترل حیوانات و پلیس معمولاً به یک سابقه کاملاً مستند از پارس سگ نیاز دارند تا آن را به عنوان یک شکایت قابل قبول در نظر بگیرند. در این مقاله ، ما نشان خواهیم داد که چگونه ویژگی تشخیص صدا در دوربین های IP و سیستم های دوربین امنیتی ما می تواند به عنوان مشکلی در ایجاد تاریخچه سگ کمک کند.

سابقه مستند برای تأیید مشکل سگ و ایجاد تداخل به مهر و موم تاریخ و زمان نیاز دارد ، در حالی که صاحب حیوان خانگی برای رفع مشکل کاری نمی کند. برای ضبط فیلم و صدا هنگام احساس سر و صدا می توانید از دوربین های IP یا دوربین های PoE ما که دارای میکروفون داخلی یا اتصال میکروفون خارجی هستند استفاده کنید.

اگرچه دوربین های IP ما به طور خاص برای تشخیص پارس سگ ها طراحی نشده اند ، اما آنها دارای یک روش ضبط صدا و فیلم بر اساس تشخیص صدا هستند. با استفاده از آستانه و تنظیمات حساسیت موجود ، می توانید تنظیمات تشخیص صدا را به درستی تنظیم کنید تا هنگام پارس سگ ضبط را آغاز کند. تشخیص صوتی اسنادی از پوست سگ فراهم می کند تا مقامات بتوانند علیه صاحب سگ اقدامی انجام دهند.

توجه به این نکته مهم است که عملکرد تشخیص صدا منحصر به پارس سگ نیست. از دستورالعمل های ارائه شده در اینجا می توان برای راه اندازی یک روش ضبط شده با استفاده از صوت با استفاده از دوربین های امنیتی ما استفاده کرد ، خواه یک سگ پارس باشد ، یک حیوان دیگر که صدا می دهد یا حتی یک همسایه پر سر و صدا که شما را با یک شاخ آزار می دهد.

چه چیزی لازم است؟

 1. دوربین های IP با صدا یا میکروفون داخلی یا میکروفون خارجی برای اتصال صدای خطی. در این مقاله از یک دوربین IP 2K Starlight Turret Dome با میکروفون (sku IPD403VPA) استفاده می کنیم.
 2. حافظه داخلی MicroSD که با دوربین بالا قابل خریداری است.
 3. انژکتور PoE یا سوئیچ PoE برای روشن کردن دوربین و اتصال به شبکه رایانه ای برای استخراج آسان فیلم
 4. کابل کشی شبکه که CAT5e یا CAT6 است
 5. Windows PC برای سهولت استفاده و سازگاری با رابط وب دوربین ها و نرم افزارهای رایانه ای توصیه می شود
 6. با دنبال کردن راهنمای مستقل دوربین امنیتی ، دوربین را در شبکه رایانه خود تنظیم کنید. اگر می خواهید دوربین را برای شما تنظیم کنیم ، می توانید به صورت آنلاین راهنمای بیشتری خریداری کنید.

تنظیمات چگونه است؟

به طور خلاصه ، عکس زیر یک نمای کلی از چگونگی اتصال هر یک از دوربین های IP یا دوربین های PoE ما به یک شبکه رایانه ای برای مشاهده سیمی یا بی سیم از طریق رایانه ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی را ارائه می دهد. اگر در دوربین های امنیتی تازه وارد هستید ، عکس زیر نشان می دهد تهیه یک دوربین امنیتی با قابلیت تشخیص صدا که برای استفاده شما تنظیم شده آسان است.

دوربین IP به یک انژکتور poe متصل شده است

نحوه تنظیم ضبط مبتنی بر تشخیص صدا

هنگامی که دوربین با استفاده از رایانه با رایانه در شبکه رایانه ای شما تنظیم و در دسترس قرار گرفت ، ممکن است دوربین برای پیکربندی روش تشخیص صدا در دسترس باشد. در زیر یک ویدیو و یک راهنمای نوشتاری در مورد نحوه پیکربندی ضبط با استفاده از رابط وب دوربین های IP داریم. رابط کاربری تقریباً در همه مدل های ما به نظر می رسد.

نحوه تنظیم تشخیص صدا در دوربین IP


 1. دسترسی به رابط وب دوربین امنیتی. اگر در نحوه استفاده از دوربین امنیتی IP در شبکه رایانه مطمئن نیستید ، از راهنمای مستقل دوربین امنیتی ما پیروی کنید.

 2. به برگه تنظیمات در گوشه سمت راست بالای رابط وب بروید

 3. با رفتن به تنظیمات دوربین> صدا و بررسی دکمه “فعال سازی” برای Main و Substream مطمئن شوید که رمزگذاری صدا فعال است.

 4. نوع صحیح ورودی صوتی را تنظیم کنید: “میکروفن” برای میکروفن داخلی است و “LineIn” برای اتصال میکروفون خارجی است. این تنظیمات به مشخصات دوربین بستگی دارد. همه دوربین های دارای میکروفون گزینه ورودی صوتی اختیاری را ندارند. میزان صدا را در صورت لزوم تنظیم کنید و احساس راحتی کنید تا فیلتر نویز را تنظیم کنید.

 5. برای فعال کردن قابلیت تشخیص صدا ، به برگه رویداد و سپس برگه تشخیص صدا بروید.

 6. با کلیک روی کادر انتخاب ، گزینه “تغییر شدت” را علامت بزنید. پس از بررسی ، پنجره حساسیت و شدت فعالیت را بر اساس صدایی که دوربین گوش می کند شروع می کند.

 7. تنظیمات آستانه و حساسیت را دقیقاً بر اساس نویز محیطی که دوربین در آن قرار گرفته و نویسی که می خواهید ضبط کنید تنظیم کنید.

هیچ تنظیمات کاملی وجود ندارد ، زیرا تشخیص صدا می تواند بر اساس هر نویز ایجاد کند ، اما با یک روش آزمایش و خطا می توانید هر تنظیم را به آستانه و حساسیت خاصی محدود کنید تا همه نویز ایجاد نشود.

آستانه مقدار نویز پایه مورد نیاز برای شروع یک رویداد تشخیص صدا است.

حساسیت یک آزمایش ثانویه است که میزان صدا را قبل از اینکه باعث ایجاد واقعه شود ، زیاد می کند.

حساسیت کم و آستانه بالا برای ایجاد یک رویداد تشخیصی به صداهای بسیار بلندی احتیاج دارد. آستانه پایین و حساسیت بالا باعث ضبط تقریباً هر نویز دوربین می شود.

نمایش گرافیکی نشان داده شده در رابط وب ، نمایشی بهتر از میزان صدای ماجرا را تحریک می کند. باز هم ، تنظیم دقیق با یک روش آزمایش و خطا ساده ترین راه برای بررسی اینکه آیا تنظیمات مطابق با شرایط تشخیص صوتی شما هستند ، انجام می شود. شاید لازم باشد بعداً تنظیمات را بر اساس نحوه انجام تنظیمات فعلی انجام دهید.

 1. تنظیمات Period به دوربین می گوید چه موقع از عملکرد تشخیص صدا استفاده کند. به عنوان مثال ، اگر نمی خواهید دوربین در طول روز صدا را تشخیص دهد ، می توانید یک برنامه شبانه بین ساعت 18:00 تا 6:00 یا عکس 6:00 تا 18:00 را برای یک برنامه روز تنظیم کنید.

 2. تنظیم ضبط به دوربین می گوید که براساس برنامه ذخیره سازی و تنظیمات مقصد در تنظیمات ذخیره سازی دوربین ضبط کند. برای ضبط ویدئو به صورت محلی ، دوربین به کارت microSD نصب شده نیاز دارد. اگر عکس ها روی دوربین فعال شوند ، تنظیمات عکس فوری بر اساس برنامه و تنظیمات ذخیره سازی عکس ها را ذخیره می کند.

 3. با ارسال ایمیل هشدار به آدرس ایمیل تنظیم شده بر روی دوربین ارسال می شود. برای گزینه هشدار ایمیل ، حساب ایمیل لازم است. ISP شما همچنین باید نامه های خروجی را در پورت 25 یا 587 اجازه دهد.

اگر در انجام هر یک از مراحل فوق مشکل دارید ، در صورت تمایل از طریق ایمیل با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. اگر در تنظیم هشدارهای ایمیل یا استفاده از دستگاه یا سرویس شخص ثالث مشکلی دارید ، می توانید یک جلسه پشتیبانی پولی را در اینجا خریداری کنید.

سیستم امنیتی مبتنی بر تشخیص صدا

با استفاده از مراحل فوق می توان یک یا چند دوربین امنیتی IP را برای ضبط در کارت microSD داخلی تنظیم کرد. همانطور که در راهنمای ما در مورد نحوه استفاده از دوربین های IP به صورت مستقل توضیح داده شده است ، می توان از طریق رابط وب دوربین یا نرم افزار نظارت مرکزی ما به ضبط از حافظه داخلی دوربین دسترسی داشت. با این حال ، اگر می خواهید بیش از 5 روز فضای ذخیره سازی ویدئو را داشته باشید ، توصیه می کنیم که از یکی از ضبط کننده های NVR ما برای ساختن یک سیستم دوربین امنیتی کامل استفاده کنید که بتواند براساس رویدادهای ویدیویی یا رویدادهای تشخیص صدا ضبط کند.

بهترین نکته در مورد سیستم های NVR و سیستم های دوربین IP این است که در حالی که دوربین به درگاه های PoE پشت NVR متصل است ، به راحتی به رابط وب دوربین دسترسی پیدا می کنید. در این راهنما نشان می دهیم که دسترسی به دوربین های متصل به PoE NVR ما چقدر آسان است.

چه به دنبال یک دوربین یا سیستم 128 باشید ، ما سخت افزار لازم را برای پاسخگویی به نیازهای شما داریم. در صورت تمایل با شروع یک موضوع پشتیبانی در اینجا با ما تماس بگیرید. ما معمولاً طی 1 ساعت در طول ساعات کاری به ایمیل ها پاسخ می دهیم.

همچنین می توانید بدون نیاز به دسترسی جداگانه به هر دوربین ، تنظیمات تشخیص صدا را برای دوربین های IP ما از ضبط کننده های NVR کنترل کنید. این فرآیند چند کلیک طول می کشد ، همانطور که در راهنمای ما در مورد نحوه تنظیم تشخیص صدا با سیستم امنیتی دوربین توضیح داده شده است.

مت روسی مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World ، توزیع کننده برجسته دوربین های مداربسته واقع در بوفالو ، نیویورک است. او متخصص پشتیبانی فنی برای همه موارد مربوط به نظارت تصویری است.

از طریق: فیس بوک با مت ارتباط برقرار کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *