چگونه می توان مسافت طولانی را از طریق اترنت بدست آورد؟


دوربین امنیتی King از فناوری انحصاری Enhanced Power Over Ethernet (ePoE) استفاده می کند که ترکیبی از دوربین ها ، سوئیچ ها و NVR است که می تواند بعداً به عنوان دستگاه های PoE ONVIF مستقل مورد استفاده قرار گیرد. این ترکیب از فناوری های نظارتی قدرتمند به شما امکان می دهد از مسافتی که قبلاً در فناوری POE (Power Over Ethernet) دیده نشده استفاده کنید. 100 متر آخر آستانه عملکرد بهینه بود ، در حالی که با ePoE می توانید از مسافت تا 800 متر بالاتر از UTP (جفت پیچ خورده بدون محافظ) بدون تکرار لذت ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دستیابی به طولانی ترین مسافت با استفاده از ePoE ، فیلم را تماشا کنید و نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

https://www.youtube.com/watch؟v=E5w91oWNw00

سلام ، همه جو در اینجا و امروز مشغول عکسبرداری در سایت در یک محله محلی در منطقه ما هستند که محصولات ما را در محل ارائه می دهد. دلیل اینکه امروز اینجا هستیم این است که در مورد یک ویژگی جالب محصول که ممکن است قبلاً درباره آن نشنیده باشید با شما صحبت کنیم. می بینید که دوربین های نصب شده بر روی این قطب از راه حل ePoE عالی که مخفف Extended Power over Ethernet است ، تغذیه می کنند و همانطور که از نام آن پیداست ، این یک راه حل استاندارد پیشرفته اترنت است که به شما امکان می دهد دوربین ها را در مسافت طولانی تر قرار دهید .

بیایید کمی قدم بزنیم ، احتمالاً قبلاً می دانید که برق از طریق اترنت یک راه حل واقعاً شگفت انگیز برای انتقال برق و داده به هر دوربین IP است که آن را در شبکه ای از دوربین های IP پشتیبانی می کند ، همه از طریق کابل اترنت CAT 5e یا CAT 6e. با این حال ، به همان اندازه که PoE است ، بدون محدودیت هم نیست. ببینید چقدر قدرت استاندارد از طریق اترنت محدود است که نه توسط جنبه واقعی چیزها ، بلکه توسط داده هایی که پروتکل اینترنت در واقع می تواند حمل کند ، محدود است و این محدودیت داده ها PoE معمولی را به حداکثر فاصله فقط 100 متر محدود می کند.

بنابراین ما فقط 630 متر یا 1900 فوت عظیم پیاده روی کردیم که بیش از 100 متر ، 300 فوت محدودیت برای داده های برق استاندارد از طریق اترنت است. بیایید نقشه را کم کنیم و به آن نگاه کنیم. همانطور که اشاره کردیم ، ما از اینجا تا اینجا می رویم که مسافت 630 متر بود. این بیش از 530 متر از حد PoE استاندارد است که حتی می تواند برسد و ما حتی از کل فاصله موجود خود با ePoE استفاده نکردیم. کابل انتهایی که آنها را تغذیه می کند در واقع 300 فوت اضافی خاتمه می یابد ، در کل مسافت 2100 فوت یا 700 متر توسط ePoE تأمین می شود.

اکنون که دانستیم ePoE چقدر عالی است ، استفاده از آن چه فوایدی دارد. خوب ، اولین قیمت است. پیاده سازی گره برق جدید در یک محله برای جبران کمبود ePoE ممکن است هزار دلار در هر گره هزینه داشته باشد. مسلماً برای استفاده از ePoE به فناوری مناسب نیاز خواهید داشت. برای استفاده از این دوربین ابتدا به یک دوربین ePoE نیاز دارید ، همچنین به یک سوئیچ ePoE یا NVR با قابلیت ePoE نیاز خواهید داشت. با استفاده از ePoE ، اترنت و راه حل های هم محور هم اکنون امکان پذیر هستند. مشتریانی که نصب کواکسیال موجود دارند دیگر لازم نیست برای نصب دوربین های IP تمام سیم کشی خود را بردارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه ePoE برای دسترسی به محصولات شما یا سایر مشکلات سازگاری چه کاری می تواند انجام دهد ، حتماً با متخصصان فروش ما با شماره 561-288-5258 تماس بگیرید. از اینکه امروز در مورد ePoE صحبت کردیم به ما پیوستید متشکریم و تا دفعه بعد در امان بمانید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *