چگونه می توان دوربین امنیتی PoE را با استفاده از پایه دانش جهانی سوئیچ PoE / دوربین مدار بسته تأمین کرد


سوئیچ های PoE به مشتریان این امکان را می دهد تا سیستم های دوربین امنیتی PoE خود را کاملاً شخصی سازی کنند. برق بیش از اترنت یا فناوری PoE برای دوربین های امنیتی بسیار مفید است. سوئیچ های PoE معمولاً برای نصب در تاسیسات بزرگتر مانند انبارها یا کارخانه ها یا هنگام نصب سیستم بین دو ساختمان استفاده می شوند. سوئیچ های PoE می توانند “زنجیر دیزی” باشند تا به عنوان هاب دوربین عمل کنند یا مسیریابی کابل را گسترش دهند. ما توصیه می کنیم قبل از استفاده از هر سوئیچ PoE ، احتیاط کنید تا مطمئن شوید که توانایی انتشار منفعل PoE را ندارد. در حالی که دوربین را با استفاده از یک سوئیچ PoE روشن می کنید ، اتصال اختیاری 12 ولت DC ضروری نیست.

همزمان فقط از یک منبع تغذیه استفاده کنید.

PoE چیست؟

PoE یا Power over Ethernet یک فناوری است که برای ساده سازی کابل کشی با ارسال همزمان برق و داده از طریق یک کابل اترنت طراحی شده است. PoE در سیستم هایی مانند سیستم های دوربین امنیتی 4K مفید است زیرا کابل اترنت نسبت به کابل کواکسیال ارزان تر و کارکرد آن آسان تر است. از آنجا که منبع تغذیه از طریق همان کابل ارسال می شود ، دیگر نیازی به سیم برق جداگانه نیست. علاوه بر سهولت استفاده از یک کابل ، فناوری های PoE و IP از دوربین های با وضوح بالا پشتیبانی می کنند که کیفیت فیلم های بهبود یافته ای را برای سیستم های دوربین امنیتی در مقایسه با حتی دوربین های امنیتی HD در حالت کواکسیال ارائه می دهند.

سوئیچ PoE کنترل نشده یا مدیریت شده ، از چه چیزی باید استفاده کنم؟

سوییچ مدیریت شده سوییچ است که به دانش IT حرفه ای نیاز دارد و به کاربران امکان می دهد پیکربندی های پیچیده شبکه را انجام دهند. سوئیچ های کنترل نشده Plug and Play هستند ، به این معنی که به پیکربندی اضافی نیاز ندارند. در این راهنما ، ما به سوئیچ های کنترل نشده اشاره می کنیم.

اگر شما یک متخصص فناوری اطلاعات نیستید و یک سیستم شبکه پیچیده ندارید ، می خواهید سوئیچ های کنترل نشده را خریداری و استفاده کنید.

سوئیچ PoE چیست؟

سوئیچ های PoE منابع تغذیه ای چند پورت هستند که می توانند برای تأمین انرژی هر تعداد دوربین امنیتی PoE تا تعداد پورت های PoE سوئیچ مورد استفاده قرار گیرند. به عنوان مثال ، یک سوئیچ PoE 4 پورت دارای 4 پورت اترنت و 1 یا 2 پورت uplink است که برق را تأمین نمی کند. از درگاه های اتصال غیر PoE برای اتصال سوئیچ های اضافی یا اتصال سوئیچ PoE به روتر یا NVR استفاده می شود.

سوئیچ های PoE متداول با دوربین های امنیتی PoE کدامند؟

از سوئیچ های PoE می توان با دوربین های IP ، تلفن های IP و سایر دستگاه هایی که توان PoE را می پذیرند استفاده کرد. اگرچه سناریوهای زیادی وجود دارد که می توان از سوئیچ PoE در آنها استفاده کرد ، ما با شرایط زیر روبرو هستیم که در صنعت دوربین های امنیتی رایج ترین است:

 1. عیب یابی دوربین IP – در صورت روشن شدن دوربین ، نشانگرهای فعالیت سوئیچ نشان داده می شوند
 2. با استفاده از رایانه ، دوربین های امنیتی IP را بصورت دستی در شبکه پیکربندی کنید
 3. پیاده سازی سیستم دوربین امنیتی در شبکه
 4. نصب سیستم دوربین امنیتی در بسیاری از ساختمانها
 5. سیستم دوربین IP PoE را که قبلاً نصب شده است گسترش دهید
 6. از سوئیچ PoE برای جایگزینی برد PoE که دارای سوunction عملکرد PoE NVR است استفاده کنید

توجه: قبل از اتصال هر چیزی ، سوئیچ PoE خود را بررسی کنید

سوئیچ های PoE انواع مختلفی از برق را تأمین می کنند و بسته به تولید کننده و مدل سوئیچ مشخصات متفاوتی دارند. دانستن نیازهای برق دوربین ها و دانستن مشخصات سوئیچ PoE باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد شد. راحتی استفاده از PoE تحت الشعاع قرار می گیرد اگر با استفاده از برق ناسازگار به دوربین های امنیتی گران قیمت آسیب وارد شود.

مشخصات اصلی که باید مراقب آن باشید چیزی به نام PoE “منفعل” است. Passive PoE منبع تغذیه ای است که بدون توجه به نیاز برق دستگاه ، از طریق کابل اترنت ارسال می شود. این نوع نیرو غیر قابل مذاکره نیز شناخته می شود. به زبان ساده ، PoE غیرفعال برق زیادی را به دوربین های امنیتی PoE می فرستد و امکان سرخ شدن سریع دوربین ها را دارد.

یک سوئیچ PoE سازگار دارای برچسب است یا دارای مشخصات قدرت PoE 802.3af یا 802.3at است. محصولات PoE با نام تجاری Ubiquiti معمولاً قدرت PoE منفعل دارند و حتی گزارش هایی مبنی بر ارسال سوئیچ های “سازگار” PoE منفعل وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر ، توصیه می کنیم مقاله ما را در مورد تفاوت PoE فعال و منفعل بخوانید. همیشه قبل از اتصال آن ، ورق مشخصات یا برچسب انژکتور PoE خود را بررسی کنید.

سوییچ های سازگار PoE باید به وضوح 802.3af یا 802.3at مشخص شده باشند.

اگر انژکتور PoE شما قابل شناسایی نیست یا دارای برچسب سازگار با 802.3af یا 803.2at نیست ، از آن استفاده نکنید.

برچسب خوب و بد برای تغذیه سوئیچ PoE

چگونه می توان از سوئیچ PoE با دوربین های امنیتی PoE استفاده کرد؟

سوئیچ های PoE دارای تعدادی پورت اترنت تغذیه شده و حداکثر دو پورت بدون برق هستند که به آنها پورت های up-link نیز گفته می شود. به عنوان مثال ، یک سوئیچ PoE 4 پورت دارای 4 پورت PoE Ethernet و به طور معمول دو پورت uplink خواهد بود. سوئیچ های PoE به منبع تغذیه از طریق سیم برق 110-220V یا منبع تغذیه خارجی نیاز دارند.

سوئیچ 4 پورت PoE با برچسب هایی برای درگاه های اتصال و poe

در اینجا نحوه استفاده از سوئیچ PoE با دوربین های امنیتی PoE آورده شده است:

 1. سوئیچ PoE را با استفاده از سیم برق 110-220VAC به پریز دیواری یا محافظ ولتاژ متصل کنید. اگر سوئیچ PoE دارای منبع تغذیه خارجی است ، برق را به پریز برق وصل کنید و سر دیگر منبع تغذیه خارجی را به سوئیچ PoE متصل کنید. خوب است که سوئیچ های PoE ظرف چند ثانیه از اتصال منبع تغذیه روشن شوند.
 2. برای اتصال یک سر کابل اترنت به یکی از درگاه های PoE از کابل اترنت استفاده کنید. پورت های PoE از پورت های uplink جدا هستند و معمولاً برچسب گذاری می شوند تا مشخص شوند. اگر سوئیچ PoE شما برچسب هایی ندارد که به وضوح نشان می دهد پورت برای چیست ، توصیه می کنیم کتابچه راهنمای سوئیچ خود را بررسی کنید.
  با استفاده از همان کابل اترنت ، انتهای دیگر آن را به اتصال RJ45 PoE دوربین PoE IP متصل کنید. سوئیچ PoE را برای وجود چراغ های فعالیت متناسب با درگاهی که دوربین را به آن متصل کرده اید بررسی کنید.

  اگر هیچ نشانگر فعالیتی وجود ندارد ، مطمئن شوید که کابل شما به درستی وصل شده است. توصیه می کنیم از تستر کابل شبکه استفاده کنید.

  مراحل 2 را برای هر دوربین یا کابلی که استفاده کرده اید تکرار کنید.

 3. برای اتصال سوئیچ PoE به NVR ، روتر یا رایانه ، از کابل اترنت دیگری استفاده کنید و آن را به پورت Up-link روی سوئیچ PoE متصل کنید.

  انتهای دیگر همان کابل Up-link را به یک روتر ، درگاه اتصال NVR یا درگاه اترنت در رایانه متصل کنید. از پورت های uplink می توان برای اتصال مدار به سوئیچ PoE دیگر از طریق کابل اترنت نیز استفاده کرد.

مراحل فوق آسان است ، به شرطی که سوئیچ و کابل شبکه PoE سازگار داشته باشید که به درستی فشرده شده و برای استاندارد T-568B تست شده باشد.

تنظیمات و تنظیمات بیشتر سوئیچ های PoE در راهنمای کامل ما در مورد چگونگی راه اندازی سیستم دوربین امنیتی شبکه بحث شده است.

نحوه استفاده از سوئیچ poe با دوربین ip

مت روسی مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World ، توزیع کننده برجسته دوربین های مداربسته واقع در بوفالو ، نیویورک است. او متخصص پشتیبانی فنی برای همه موارد مربوط به نظارت تصویری است.

از طریق: فیس بوک با مت ارتباط برقرار کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *