چگونه می توان با SCK عکس های بیشتری گرفت


چگونه می توان فریم های بیشتری را در ضبط کننده خود مشاهده کرد؟

یکی از مشهورترین س questionsالاتی که در پادشاه دوربین امنیتی از ما پرسیده می شود این است: “چگونه می توانم فیلم ضبط شده خود را بیشتر ثبت کنم ؟؟” اگر به فیلم موجود خود نگاه کنید و متوجه شوید که تاکنون فقط می توانید برگردید ، چندین مورد دارید گزینه ها. برای انتخاب اولین گزینه ، اگر با وضعیت فعلی خود خوب هستید ، این است که به سادگی برنامه ریزی کنید تا به جلو حرکت کنید تا فقط این همه روز عکس بگیرید. اگر نتایج خوبی داشته باشند ، بسیاری نمی خواهند کیفیت را به خطر بیاندازند یا در سیستم سرمایه گذاری بیشتری کنند. بنابراین اگر می دانید که 10 یا 15 روز وقت دارید ، فقط مطمئن شوید که در صورت بروز حادثه به زودی در بالای فیلم های صادراتی قرار خواهید گرفت.

با این حال ، ممکن است به زمان بیشتری از آن نیاز داشته باشید. ممکن است نیاز به مجوز خاصی داشته باشید که باید حداقل فیلم های دستی را برآورده و نمایش دهید. برخی دیگر از سایت بسیار دور هستند تا هفته ای یک بار بارگیری بارگیری مطمئن را انجام دهند. در این موارد ، شما می خواهید راهی برای داشتن پرسنل بیشتر پیدا کنید.

گزینه دیگر این است که به کیفیت ، سخت افزار و تنظیمات ضبط موجود نگاه کنید تا سعی کنید زمان بیشتری را بازیابی کنید. بخاطر داشته باشید که هرگز نخواهید توانست چیزی را که قبلاً بیش از حد نوشته شده است بازیابی کنید – پس از ناپدید شدن ، دیگر از بین نرفته است. نحوه طراحی این سیستم ها تا زمان پر شدن دیسک های موجود ضبط می شود ، در این مرحله قدیمی ترین فریم های ضبط شده رونویسی می شوند. هیچ دکمه جادویی یا هر چیزی برای پاسخ دادن به سوال “چگونه می توان فریم های بیشتری را در ضبط کننده من بدست آورد” با یک عکس پاسخ داد. این به این دلیل است که به جای یک تنظیم واحد ، چندین عامل در حفظ کارکنان نقش دارند. هنگامی که هدف شما ثبت زمان بیشتر است ، این فاکتورها باید در نظر گرفته شوند

چگونه می توان فریم های بیشتری را در ضبط کننده خود مشاهده کرد؟ من -فوتاژ حقایق
ضبط کننده شما برای ضبط مداوم داده ها روی دیسک سخت تا حد مجاز و سپس شروع به کپی کردن روی داده های موجود طراحی شده است. وقتی این اتفاق می افتد ، داده های بازنویسی شده برای همیشه از بین می روند – راهی برای بازیابی آنها وجود ندارد. فاکتورهای مختلفی در ایجاد تعداد فریم هایی که می توانید قبل از وقوع ضبط کنید ، نقش دارد.

 1. اندازه هارد دیسک – هارد دیسک ها از نظر ظرفیت داده در بایت ارزیابی می شوند. امروزه هارد دیسک ها میلیاردها و میلیاردها بایت داده در دسترس دارند و اکنون به ترابایت ها ارزشیابی می شوند. هارددیسک های دوربین مداربسته از نظر عملکردی همان هارددیسک های رایانه هستند ، با این تفاوت که برای مقاومت در برابر نوشتن و خواندن مداوم طراحی شده اند. کوچکترین دستگاه های نظارت تصویری اکنون در اندازه های حداکثر 1 ترابایت در دسترس هستند ، در حالی که بزرگترین آنها به 8 یا حتی 10 ترابایت می رسند. هرچه دیسک سخت بزرگتر باشد ، داده بیشتری می تواند قبل از رونویسی ذخیره کند.
 2. تعداد دوربین ها – هر دوربینی که به ضبط کننده شما منتقل می شود ، یک جریان داده جداگانه است و همه در اصل برابر هستند. برای ساده سازی ، فرض کنید همه دوربین های متصل به یک ضبط کننده از کیفیت و تنظیمات یکسانی برخوردار باشند. این بدان معنی است که مقدار داده مصرف شده با تعداد دوربین ضبط شده ارتباط مستقیم دارد. افزودن 1 دوربین به سیستم 1 دوربین در مجموع 2 ، میزان داده های استفاده شده را دو برابر می کند. با تنظیم یک دوربین ، یک سوم را اضافه کنید و سه برابر شود. دوربین های بیشتر به طور مستقیم با زمان ضبط کمتر برابر هستند.
 3. کیفیت تصویر – همانطور که در آخرین مقاله ما ذکر شد ، وضوح هنگام استفاده از دیسک سخت یک عامل باورنکردنی را بازی می کند. هرچه وضوح تصویر بالاتر باشد ، داده های بیشتری برای ضبط دقیق و با کیفیت این تصویر مورد نیاز خواهد بود. 3 دوربین ضبط شده با کیفیت 4k به طور بالقوه می توانند بیش از 4 یا 5 دوربین ضبط شده در 1080p ، داده مصرف کنند. دلیل این امر این است که 4k تقریبا چهار برابر 1080p داده است و اثر در دوربین ها جمع می شود.
 4. مدت زمان – به طور پیش فرض ، دوربین ها 24/7 ضبط می کنند. هرچه بیشتر آنها ضبط کنند ، از داده های بیشتری استفاده می شود.

چگونه می توان فریم های بیشتری را در ضبط کننده خود مشاهده کرد؟ II – دستیابی به پرسنل بیشتر.
بنابراین اکنون برخی از عوامل موثر در استفاده را کمی بهتر درک می کنیم ، بنابراین چه ابزاری برای کاهش این میزان استفاده و داشتن روزهای بیشتر پرسنل داریم؟ موارد زیر را امتحان کنید:

 1. کاهش کیفیت تصویر با رزولوشن یا میزان بیت – هنگامی که ضبط کننده داده را از یک دوربین دریافت می کند ، چندین فاکتور فرعی وجود دارد که همزمان با وضوح کار می کنند تا مقدار آن داده را تعیین کنند. اول ، بدانید که می توانید سعی کنید وضوح دوربین ها را نیز کاهش دهید. اگر این چیزی نیست که شما ترجیح می دهید ، می توانید سعی کنید یکی از فاکتورهای فرعی را که bitrate است کاهش دهید. نرخ بیت بسیار سریع توضیح داده شده حداکثر مقدار داده در ثانیه است که برای یک رکورد داده شده مجاز است. می توانید این مورد را محدود کنید تا کمی کیفیت رزولوشن را فدا کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید تا 4k پس انداز کنید اما کاهش دهید بیت ریت. نتیجه یک تصویر کمی جذاب تر خواهد بود – اما با ردپای کوچکتر روی هارد دیسک.
 2. یک ضبط کننده فشرده سازی و دوربین بهتر بخرید – هنگامی که داده های ویدیویی رمزگذاری می شوند ، تقریباً در هر برنامه مدرنی که از ویدیو استفاده یا رمزگذاری می کند ، به بهترین شکل ممکن فشرده می شوند. این اکنون با استفاده از کدک فشرده سازی h264 بخشی از سیستم ضبط شما است. با این حال ، جدیدترین دستگاه های ضبط و دوربین های ما دارای کدگذاری H265 در سطح سخت افزاری هستند. با این کار 60٪ حجم داده های مورد نیاز برای ضبط در 4k کاهش می یابد.
 3. محدود کردن زمان ضبط – همانطور که در بالا ذکر شد ، سیستم به طور پیش فرض 24/7 ضبط می کند. از آنجا که در هر ثانیه اطلاعات ثبت شده از داده های بیشتری استفاده می شود ، یکی از راه های محدود کردن استفاده از داده ها محدود کردن زمان ضبط شما است. این را می توان از طریق ابزار برنامه ریزی انجام داد و چندین روش مختلف برای انجام این کار وجود دارد.
  1. تشخیص حرکت – می توانید سیستم را تنظیم کنید تا فقط در صورت تشخیص حرکت ضبط شود. این تنها در صورت وجود سو if ظن در مورد رویدادی که نیاز به توجه دارد ، باعث ضبط اطلاعات می شود.
  2. قوانین IVS – مانند ترافیک ، می توانید دوربین های خود را فقط در صورت عبور از خطوط قوانین قطع یا نفوذ ضبط کنید.
  3. زمانبندی مستقیم – می توانید مستقیماً دوربینهای خود را طوری تنظیم کنید که فقط در ساعات و روزهای خاصی از هفته ضبط کنند.
 4. درایو های سخت را به روز کنید یا اضافه کنید – در آخر ، اگر هیچ یک از گزینه های بالا برای شرایط شما قابل قبول نیست ، اما شما هنوز هم به فیلم بیشتری نیاز دارید ، تنها گزینه این است که هارد دیسک خود را به یک نسخه بزرگتر ارتقا دهید ، یا بیشتر آنها را اضافه کنید ، اکثر ضبط کننده هایی که ما حمل می کنیم می توانند بیش از یک دیسک را پشتیبانی کنند.

چگونه فضای دیسک سخت را برای ضبط کننده خود ذخیره کنم؟ III- بسته شدن
بنابراین این مواردی که باعث می شود فضای دیسک سخت به سرعت اشغال کند و اینکه چگونه می توانید فریم های بیشتری را از تنظیمات موجود خود استخراج کنید ، پوشش می دهد. اگر به دنبال هارد دیسک جدید هستید ، انتخاب دوربین مداربسته HDD ما را اینجا ببینید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ، خدمات و یا آنچه می توانیم برای محافظت از خانه یا محل کار شما با بهترین تجهیزات دوربین مدار بسته در صنعت کمک کنیم ، امروز با شماره تلفن 561-288-5258 با Security Camer King تماس بگیرید.

رسانه های مرتبط: وضوح چیست و چرا مهم است؟
ما را در فیسبوک پیدا کنید توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *