چگونه می توان با پایگاه دانش Camera World Security / CCTV Camera World Knowledge Base شروع به کار کرد


خرید و راه اندازی یک سیستم دوربین بزرگ ، کوچک یا بزرگ ، می تواند برای افرادی که به فناوری دوربین مداربسته عادت ندارند ، کاری ترسناک باشد. برای خانه یا محل کار ، روش های مختلفی برای نصب دوربین IP و ضبط کننده NVR وجود دارد. این مقاله بر روی سیستم های آسان برای روشن و راه اندازی دوربین های IP PoE که CCTV Camera World ارائه می دهد تمرکز دارد. اگر در مورد خرید محصور هستید یا به تازگی یک سیستم دوربین امنیتی جدید دریافت کرده اید ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تنظیمات اولیه و برخی نکات عالی برای شروع ، این مقاله را بخوانید.

ابتدا ، بیایید کمی در مورد سیستم های دوربین امنیتی و نحوه کار اجزای آنها بیاموزیم.

دوربین IP چیست؟

IP مخفف پروتکل اینترنت و PoE مخفف Power over Ethernet است. دوربین های IP به دوربین های PoE نیز معروف هستند. صرف نظر از نحوه برخورد با آنها ، آنها دوربین های امنیتی هستند که از طریق شبکه رایانه ای فیلم ارسال می کنند و با استفاده از همان کابل اترنت که سیگنال ویدئویی را حمل می کند از طریق شبکه کامپیوتر تغذیه می شوند. از آنجا که سیگنال های ویدئویی و پاور در یک کابل ترکیب شده اند ، نصب سیستم دوربین امنیتی متشکل از دوربین های IP PoE و ضبط کننده NVR آسان است.

PoE چیست؟

PoE مخفف Power over Ethernet است. دوربین های IP یا هر دستگاه “IP” برای انتقال داده به کابل های اترنت متکی است. در دوربین های امنیتی ، این داده ها جریان های ویدئویی و داده های تشخیص حرکت هستند. برق از طریق اترنت هنگام انتقال داده بین دو دستگاه ، برق یا برق را به دوربین می رساند. در مورد دوربین های امنیتی PoE ، این بین دوربین و NVR است.

آیا دوربین های PoE به اینترنت احتیاج دارند؟

دوربین های PoE برای کار نیاز به اتصال به اینترنت ندارند. اتصال به اینترنت فقط برای مشاهده از راه دور لازم است ، یعنی. اگر قصد دارید سیستم را از طریق اینترنت با استفاده از تلفن هوشمند یا لپ تاپ از طریق دوربین های امنیتی رصد کنید.

همانند اکثر صنایع ، طی سالهای گذشته پیشرفتهای چشمگیری در فناوری دوربین مداربسته مشاهده شده است. پیشرفت در دوربین های امنیتی با فناوری روشن و پخش دوربین PoE IP به اوج خود رسیده است. Plug and play به این معنی است که کاربر می تواند بدون اطلاع قبلی از شبکه رایانه ای ، دوربین را به دستگاه ضبط متصل کند و در کمترین زمان کار و کار کند.

با استفاده از دوربین های PoE و PoE NVR ما می توان یک سیستم دوربین مستقل مستقل مستقر را که مبتنی بر PoE است و به اینترنت احتیاج ندارد ، راه اندازی کرد. دوربین ها قدرت PoE را از NVR دریافت می کنند و فیلم را به NVR ارسال می کنند.

در مقایسه با سیستم های قدیمی دوربین کواکسیال ، دوربین های IP ویدیوی با کیفیت بالاتر ، نصب آسان تر بدون نیاز به منبع تغذیه خارجی را ارائه می دهند و می توانند با استفاده از وب سرور داخلی در دوربین های تنظیمات تنظیمات ویدئو ، سفارشی شوند.

NVR چیست؟

NVR مخفف Network Video Recorder است. NVR به عنوان مغز یا مکان مرکزی که دوربین ها ضبط می کنند ، عمل می کند. با استفاده از مانیتور و ماوس ، کاربر می تواند به راحتی سیستم خود را از طریق دوربین های امنیتی از طریق NVR کنترل کند. از راه دور در اینترنت ، NVR از طریق لپ تاپ ها ، رایانه های رومیزی یا تلفن های همراه قابل دسترسی است. این بدان معناست که دوربین های متصل به NVR را می توان از طریق این دستگاه ها نیز مشاهده کرد.

شبکه در NVR به این معنی است که این سیستم برای ضبط و میزبانی دوربین های شبکه (همچنین به عنوان دوربین های IP یا دوربین های PoE شناخته می شود) طراحی شده است و مبتنی بر دوربین های کواکسیال نیست. برای دوربین های امنیتی کواکسیال ، ضبط کننده را DVR یا Digital Video Recorder می نامند که با نام XVR نیز شناخته می شود ، به این معنی که از بسیاری از سیگنالهای کواکسیال پشتیبانی می کند. برخی از XVR ها همچنین از دوربین های امنیتی IP از طریق یک شبکه محلی پشتیبانی می کنند.

برای خانه ها و مشاغل کوچک ، توصیه می کنیم از یک NVR استفاده کنید که دارای سوئیچ PoE داخلی برای ساده ترین تنظیمات پلاگین و بازی باشد. این شامل NVR های 4 ، 8 و 16 کاناله ما است ، بسته به اینکه چه تعداد دوربین می خواهد شخص نصب کند. توکار و روشن و خاموش بودن داخلی ، ساده ترین و سریع ترین تنظیم را برای این سیستم های کوچکتر ارائه می دهد.

برای مشاغل بزرگ NVR با ظرفیت پشتیبانی از 32 ، 64 یا 128 کانال در دسترس است. این سیستم ها به دلیل چالش های منبع تغذیه و طراحی میزبانی که بسیاری از دوربین ها دارند ، معمولاً شامل روشن و روشن شدن سوئیچ PoE نیستند. سیستم های بزرگتر به برق و اتصال دوربین ها به زیرساخت شبکه محلی با بسیاری از سوئیچ های PoE احتیاج دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه راه اندازی سیستم PoE از دوربین های شبکه ، به راهنمای ما مراجعه کنید.

نحوه شروع کار با سیستم دوربین امنیتی

وقتی تعریف کردیم که یک سیستم دوربین امنیتی از چه چیزی تشکیل شده است ، می توانیم به سراغ نحوه شروع کار برویم وقتی سیستم خود را دریافت کردید.

سیستم را باز کنید

اولین مرحله برای راه اندازی سیستم دوربین امنیتی ، البته دریافت بسته ، بررسی آسیب دیدگی و بسته بندی آن است. اگرچه بازکردن جعبه کاری نیست که برای اکثر افراد خیلی سخت باشد ، اما برای شروع کار نکات و نکاتی وجود دارد.

به عنوان مثال اعلامیه دستی

 1. به کتابچه راهنمای بالای جعبه NVR یا جعبه لوازم جانبی مراجعه کنید
  1. اعلان راهنما در بالای کادر حاوی پیوندی است که می توانید با وارد کردن آن در یک مرورگر وب ، به راهنمای ویدیوی آنلاین ما برای استفاده از سیستم دسترسی پیدا کنید.
  2. این راهنما عملکردهای کلی استفاده از سیستم نظارت جدید شما را پوشش می دهد
  3. اگر سیستم شما همراه با کاغذ است ، می توانید آن را نادیده بگیرید. راهنماهای آنلاین ما آخرین اطلاعات مربوط به سیستم های ما را ارائه می دهند.
 2. NVR و دوربین ها را با دقت باز کنید
  1. این دوربین ها شامل لوازم الکترونیکی و شیشه ای حساس هستند که می توانند بشکنند
  2. NVR ها شامل مادربردها و هارددیسک ها با قطعات متحرک هستند که ممکن است آسیب ببینند
 3. بسته بندی یا لوازم جانبی را ننویسید و آنها را دور بیندازید
  1. طبق سیاست بازگشت ما ، ما نیاز داریم که کلیه اقلام برگشتی برای اعتبار در شرایط “جدید” باشند. نوشتن روی جعبه ها یا لوازم گمشده موارد را غیر قابل قبول می کند.
  2. وسایل تعمیراتی به هیچ وجه نباید اصلاح یا آسیب ببینند. این شامل ، محدود کردن به ، نقاشی دوربین ها و برش اتصالات از قلاده های دوربین یا سیم کشی است.

رمز ورود چیست؟

یکی دیگر از پدیده های رایج این است که کاربران متوجه برچسب رمز عبور در NVR نمی شوند. NVR های ما با برچسب متصل به جلد بالا با نام کاربری و رمز عبور برای ورود به NVR ارسال می شوند.

نمونه ای از برچسب رمز عبور ما برای dvrs و nvrs

ما توصیه نمی کنیم رمز عبور را از تنظیمات پیش فرض کارخانه تغییر دهید تا زمانی که سیستم را کاملاً مستقر کرده و به استفاده از سیستم عادت کرده باشید. گول زدن یا گم کردن رمز ورود سیستم بسیار آسان است. اگر رمز ورود تغییر کند و مشتری نتواند خودش آن را مجدداً راه اندازی کند ، سیستم باید برای تعمیرات بدون ضمانت با هزینه مشتری برگردانده شود.

همچنین ، در صورت تغییر رمز عبور برای کاربر سرپرست ، وی می تواند با رمز عبوری که NVR برای اتصال به دوربین از آن استفاده می کند مشکلاتی را ایجاد کند. دوربین ها ممکن است تغییرات رمز عبور را قبول نکنند و ممکن است خطاهای رمز عبور را نشان دهند.

همیشه قبل از نصب تست را بررسی کنید

رایج ترین اشتباهی که کاربران هنگام دریافت دوربین امنیتی یا سیستم مرتکب می شوند شروع نصب بدون آزمایش قبلی است. در CCTV Camera World ، ما همه محصولات را قبل از حمل از انبار ما آزمایش می کنیم ، اما هنگام نصب می تواند تصادف و آسیب به دوربین وارد شود. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که مشتریان به محصولات ما و تلاشی که ما برای تحویل موارد آزمایش شده غیر از DOA انجام می دهیم ، اطمینان دارند. در موارد بسیار نادر ، مشتری جدیدی داریم که از تلاشی که ما به عنوان یک شرکت برای اطمینان از دریافت کالای مفید انجام می دهیم ، بی اطلاع است.

مانند هر محصولی ، قبل از اینکه وقت و تلاش خود را برای سوراخکاری و محفظه های نصب کنید ، مطمئن شوید که کار می کند. صرف نظر از سطح مهارت شما و اینکه مشتری بازگشتی هستید یا خیر ، برای ما به عنوان یک شرکت و برای شما به عنوان مشتری ، به نفع همه است که همه دوربین ها را آزمایش کنید تا مطمئن شوید محصولات در حال کار دریافت کرده اید.

چگونه دوربین های امنیتی را آزمایش می کنید؟

در فیلم زیر نحوه راه اندازی و اتصال سیستم دوربین PoE را نشان می دهیم. اصولاً این همه کاری است که برای آزمایش دوربین های تست باید انجام شود. همزمان یک دوربین را وصل کنید، منتظر باشید تا هر دوربین قبل از رفتن به دوربین بعدی ، یک فیلم بسازد.

سیستم دوربین IP – نحوه راه اندازی


به طور خلاصه ، در اینجا نحوه آزمایش دوربین های IP با استفاده از NVR پلاگین و بازی آمده است:

 1. NVR را تنظیم کرده و یک مانیتور یا تلویزیون HDMI یا VGA متصل کنید
 2. دوربینی را با یک کابل اترنت خوب و آشنا ، ترجیحاً کابلی که هنوز آن را چین نزده اید ، وصل کنید
 3. بگذارید تا 5-5 دقیقه روشن شود و دوربین را وصل کنید
 4. اطمینان حاصل کنید که دوربین متصل است و فیلم را بر روی مانیتور نشان می دهد
 5. دوربین را خاموش کرده و کنار بگذارید
 6. این فرایند را تکرار کنید تا زمانی که همه دوربین ها آزمایش و تأیید شوند تا جریان ویدئو نشان داده شود
 7. اگر دوربینی نتوانست جریان ویدئویی ایجاد کند ، در صورت تمایل درخواست پشتیبانی را با استفاده از فرم درخواست پشتیبانی ما ارسال کنید

بیشترین بهره را از سیستم دوربین امنیتی خود ببرید

نگهداری و نگهداری از یک دوربین امنیتی روشن و خاموش بسیار آسان تر از سایر سیستم های دوربین مدار بسته است. با برخی اقدامات احتیاطی ساده ، سیستم نظارت به مدت طولانی بدون هیچ گونه آسیب مرموز و مشکلی ادامه خواهد یافت. لطفاً این نکات را مرور و دنبال کنید:

 • ذخیره سازی NVR
  وسوسه نشوید NVR ها را در اتاق زیر شیروانی نگهداری کنید. اگرچه این سقف می تواند مکانی امن باشد ، اما سقف ها معمولاً گرما و رطوبت زیادی را جذب می کنند. گرما و رطوبت دشمن شماره 1 دستگاه الکترونیکی هستند.
 • حفاظت از موج
  NVR را به برق اضطراری (UPS) متصل کنید. یو پی اس در مقایسه با نوارهای سنتی محافظ در برابر ولتاژ ، یک لایه محافظتی اضافی در برابر وقفه و موج ایجاد می کند. اگر شخصی در خانه است ، به شما امکان می دهد قبل از خراب شدن NVR به طور دستی خاموش شوید.
 • فقط از روشن بودن استفاده کنید. اگر منبع تغذیه به هر طریقی آسیب دید ، از استفاده از منبع تغذیه خود خودداری کنید بدون اینکه ابتدا با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید.
 • هارد دیسک
  هارد دیسک را تعویض نکنید مگر اینکه یک متخصص حرفه ای فناوری اطلاعات باشید و یا تجربه کار با رایانه را داشته باشید. قبل از ایجاد هرگونه تغییر در سخت افزار NVR ، با تیم پشتیبانی ما مشورت کنید.
 • دوربین ها
  سعی نکنید ارزان و از دوربین های شخص ثالث از تامین کنندگان آمازون یا بصورت آنلاین خریداری کنید. با خرید دوربین های امنیتی حرفه ای از CCTV Camera World ، کیفیت و ثبات سیستم خود را حفظ کنید.
مت روسی مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World ، توزیع کننده برجسته دوربین های مداربسته واقع در بوفالو ، نیویورک است. او متخصص پشتیبانی فنی برای همه موارد مربوط به نظارت تصویری است.

از طریق: فیس بوک با مت ارتباط برقرار کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *