چگونه می توان با استفاده از پایگاه دانش جهانی منبع تغذیه 12 ولت DC / دوربین مدار بسته ، دوربین امنیتی PoE را تأمین کرد


یادگیری نحوه تأمین برق دوربین های امنیتی PoE هنگام در نظر گرفتن سیستم های دوربین امنیتی یا استفاده از یک دوربین امنیتی مستقل ضروری است. تمام دوربین های مدار بسته IP دوربین جهانی CCTV دارای یک اتصال RJ45 اترنت برای PoE و داده ها و یک اتصال جداگانه برق است که با PoE استفاده نمی شود. در این مقاله ، ما به نحوه استفاده از اتصال برق با منبع تغذیه 12 ولت DC سازگار خواهیم پرداخت.

توجه داشته باشید که هنگام استفاده از PoE یا برق از طریق سوئیچ های اترنت یا انژکتور ، نیازی به استفاده از اتصال آداپتور برق ندارید.

همزمان فقط از یک منبع تغذیه استفاده کنید

منبع تغذیه 12 ولت DC معمولاً دارای دوربین امنیتی PoE کدامند؟

برای اکثر موارد نصب ، استفاده از منبع تغذیه PoE را در صورت امکان توصیه می کنیم که شامل سوئیچ PoE یا انژکتور PoE باشد. آداپتور برق 12 ولت DC برای شرایط زیر مفید است:

 1. برای تشخیص اینکه دوربین هنوز روشن است ، عیب یابی کنید
 2. دوربین را با استفاده از کامپیوتر به صورت دستی پیکربندی کنید
 3. برای تأمین انرژی دوربین امنیتی WiFi به 12 ولت DC نیاز است
 4. در نزدیکی دوربین پریز برق وجود دارد و آداپتور برق نسبت به خرید سوئیچ PoE یا انژکتور مقرون به صرفه تر است
 5. هنگام استفاده از یک دوربین امنیتی با کارت SD به عنوان یک دوربین مستقل

از منبع تغذیه 12 ولت DC صحیح استفاده کنید

احتیاط: قبل از اتصال هر چیزی منبع تغذیه خود را بررسی کنید

درک نیازهای برق مهمترین جنبه تأمین انرژی دوربین های امنیتی است. ضمانت نامه خسارت ناشی از استفاده از برق ناسازگار را پوشش نمی دهد. منبع تغذیه 12VDC دارای برچسبی است که ورودی و خروجی را نشان می دهد. اطمینان حاصل کنید که خروجی 12 ولت DC است و از نظر مرکزی مثبت است. اگر منبع تغذیه ای که دارید برچسب ندارد ، از آن استفاده نکنید.

برچسب قدرت مثبت مرکزی 12 ولت DC

چگونه می توان با دوربین امنیتی PoE از منبع تغذیه 12 ولت DC استفاده کرد؟

در یک طرف آداپتورهای برق 12 ولت DC یک شاخه دیواری و در طرف دیگر یک اتصال برق مردانه وجود دارد. قطر کانکتورهای 12VDC 2.1 میلی متر است و مستقیماً به اتصال برق زن روی دوربین متصل می شوند.

منبع تغذیه 12V1A با برچسب

در اینجا نحوه تغذیه دوربین PoE با منبع تغذیه 12 ولت DC آورده شده است:

نحوه استفاده از منبع تغذیه 12 ولت با دوربین IP

 1. آداپتور برق را به یک پریز دیواری 120-220V یا یک فیش برق متصل به پریز برق وصل کنید. اگر از محافظ ولتاژ استفاده می کنید ، مطمئن شوید که کلید برق در وضعیت “ON” یا “I” باشد.
 2. اتصال دهنده 12VDC نر آداپتور برق را به اتصال زن محفظه برق وصل کنید. اگر شما نیاز به استفاده از برق مسافت طولانی با آداپتور برق 12 ولت دارید ، استفاده از کابل DC 100 فوت ما را در نظر بگیرید
 3. دوربین باید روشن شود و روش شارژ را شروع کند. با یک کلیک بشنوید ، این فیلتر برش IR است. دوربین های PTZ در هنگام شارژ خودآزمایی می کنند ، اطمینان حاصل کنید که دوربین های PTZ در وضعیت ایمنی قرار دارند تا هیچ چیز مانع چرخش یا کج شدن موتورها نشود.

  اگر از روشن شدن دوربین مطمئن نیستید ، دستان خود را روی شیشه نگه دارید ، جعبه ای روی آن قرار دهید یا چراغ ها را خاموش کنید تا ببینید چراغ های مادون قرمز روشن شده یا قرمز می شوند.

 4. برای اتصال دوربین به NVR ، روتر یا مستقیماً به رایانه ، کابل اترنت را به رابط RJ45 دوربین وصل کنید. انتهای دیگر کابل اترنت را به NVR ، روتر یا پورت اترنت در رایانه متصل کنید.
مت روسی مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World ، توزیع کننده برجسته دوربین های مداربسته واقع در بوفالو ، نیویورک است. او متخصص پشتیبانی فنی برای همه موارد مربوط به نظارت تصویری است.

از طریق: فیس بوک با مت ارتباط برقرار کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *