چگونه می توان آدرس IP ضبط کننده دوربین مداربسته World Camera Knowledge Base خود را پیدا کرد


آدرس IP ضبط کننده دوربین امنیتی شما اطلاعات مهمی است که باید بدانید. دانستن آدرس IP ضبط کننده DVR یا NVR به شما امکان می دهد بسته به سناریو استفاده ، راهنماها و آموزشهای لازم را دنبال کنید. غالباً برای دسترسی به ضبط کننده از طریق LAN (شبکه محلی) ، که یک شبکه محلی رایانه است ، در مقابل WAN (شبکه گسترده) که معمولاً اینترنت است ، به یک آدرس IP نیاز است.

آدرس IP چیست؟

آدرس IP مانند آدرس پست الکترونیکی دیجیتال است که به دستگاه های دیجیتال در شبکه رایانه ای مانند رایانه ، تلفن هوشمند ، سوئیچ نور ، دوربین IP یا ضبط کننده اختصاص داده می شود. آدرس های IP به شبکه های رایانه ای می گویند که داده ها کجا باید بروند و کدام دستگاه ها باید با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. در این مقاله ، ما به آدرس IP LAN ضبط کننده دوربین امنیتی تمرکز خواهیم کرد. آدرس IP یک DVR یا NVR برای توانایی استفاده از ضبط از طریق LAN بسیار مهم است ، بنابراین دستورات رایانه یا تلفن هوشمند شما می تواند آن را برای انجام عملکردهای مختلف مانند:

چگونه می توانم آدرس IP ضبط کننده دوربین امنیتی شما را پیدا کنم؟

آدرس IP پیش فرض ضبط کننده دوربین CCTV Camera World 192.168.1.108 است.

آدرس IP شما به دو دلیل ممکن است متفاوت باشد:

فیلم زیر را ببینید تا بفهمید تنظیم آدرس IP در منوی اصلی DVR کجاست. برای دنبال کردن این راهنما ، باید با موس و یک مانیتور HDMI یا VGA به آن ضبط کنید.

چگونه می توان آدرس IP ضبط کننده دوربین امنیتی خود را پیدا کرد


به طور خلاصه ، 4 مرحله آسان برای یافتن آدرس IP ضبط کننده DVR یا NVR به شرح زیر است

  1. پس از ورود به عنوان کاربر سرپرست ، وارد منوی اصلی ضبط شوید. اطلاعات ورود به سیستم پیش فرض را می توان در برچسب متصل به بالای NVR یا DVR یافت.

  2. روی گزینه Network در زیر زبانه تنظیمات از فهرست اصلی کلیک کنید.

  3. برگه پیش فرض برگه TCP / IP است ، جایی که تنظیم آدرس IP در آن قرار دارد. اگر در تب TCP / IP نیستید ، روی برگه TCP / IP در سمت چپ رابط کلیک کنید.

  4. آدرس IP ذکر شده و نام NIC (پورت اترنت) مربوطه ، همراه با سایر اطلاعات.

مت روسی مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World ، توزیع کننده برجسته دوربین های مداربسته واقع در بوفالو ، نیویورک است. او متخصص پشتیبانی فنی برای همه موارد مربوط به نظارت تصویری است.

از طریق: فیس بوک با مت ارتباط برقرار کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *