پیام طراحی جنایت – Security News Desk UK


سازنده امنیتی بریتانیایی Squire یکی از آخرین شرکت هایی است که عضویت خود را در Secure by Design (SBD) ، ابتکار رسمی امنیت پلیس تمدید کرد.

نام Squire از سال 1780 منجر به تولید قفل هایی شده است که تاریخ بزرگ بریتانیا از هشت نسل گذشته است. ترکیبی از میراث و نوآوری ، ساخت سخت ترین قفل های جهان از جمله قفل های پیشرفته برای خانه ها ، مشاغل ، اوقات فراغت ، بازارهای دوچرخه و موتور سیکلت به طور گسترده ای شناخته شده است.

طیف گسترده ای از محصولات Squire SBD مشخصات پلیس را شامل می شود ، از جمله محصولات امنیتی دوچرخه ، محافظ درب گاراژ و درب کرکره ، قفل و سخت افزار ، گاوصندوق و محفظه های ایمن و امنیت موتورسیکلت

مدیر عامل شرکت جان اسکوایر گفت: “ما در سراسر جهان به عنوان یک مارک درجه یک مورد اعتماد هستیم که از چیزهایی که مشتریان ما بیشترین ارزش را دارند محافظت می کنیم.

“پس از 240 سال ، ما بهتر از هر کس می فهمیم که چگونه محصولات را با بالاترین کیفیت ، با دوام و قابل اعتماد تولید کنیم.

“محصولات ما به دقت از نظر حملات مورد آزمایش قرار گرفته و با بالاترین استانداردهای امنیتی تنظیم شده توسط نهادهای صدور گواهینامه مانند Sold Secure تأیید می شوند.

“این بدان معنی است که ما می توانیم با افتخار آرم SBD را که توسط پلیس به رسمیت شناخته شده است نمایش دهیم ، بنابراین مشتریان می توانند مطمئن باشند که محصولات امنیتی ما از دوام کافی برخوردار هستند و حتی در برابر سارقان مصمم مقاومت نمی کنند.

“به همین دلیل عضویت ما در SBD برای ما واقعاً مهم است. ما خوشحالیم که به روابط خود ادامه داده و از پیام “طراحی جنایت” آنها پشتیبانی می کنیم. “

Ruari Robertson ، مدیر توسعه SBD گفت: “ما خوشحالیم که Squire انتخاب کرده است که به عضویت ارزشمند خود در Secured by Design ادامه دهد. آنها در زمینه خود مبتکر هستند و من مشتاقانه منتظر همکاری در سالهای آینده هستم. “

SBD ابتکار رسمی امنیت پلیس است ، متعلق به سرویس پلیس انگلیس با هدف خاص کاهش جرم و کمک به زندگی سالم تر در مردم.

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *