پورتوریکو از 856 مدرسه دولتی خود با 10،000 کانال که توسط VMS Milestone اداره می شود دفاع می کند


اگرچه ویرانگر بود ، اما خسارات ناشی از طوفان ماریا این فرصت را به جامعه پورتوریکو داده است که در پیشرفت های مدرن مانند نصب یک سیستم امنیتی محیطی متمرکز و موثر برای 856 مدرسه دولتی خود سرمایه گذاری کند. به دنبال توفان ، وزارت آموزش و پرورش پورتوریکو در هنگام تخریب بیشتر زیرساخت های جزیره ، به نفوذ ، سرقت و حمله به موسسات آموزشی افزایش یافت.

قبل از طوفان ، وزارت آموزش و پرورش پورتوریکو فاقد یک سیستم امنیتی متمرکز بود که شامل یک مرور کلی از تمام مدارس دولتی آن باشد. نصب و راه اندازی تجهیزات نظارت تصویری مختلف (دوربین ها ، دزدگیرها و روشنایی) وجود داشت ، اما فقط در حدود 250 مدرسه. هزینه سالانه سیستم امنیتی (شامل طرح امنیتی) تقریباً 25 میلیون دلار است که فقط 250 مدرسه را پوشش می دهد و نزدیک به 600 مدرسه را بدون مراقبت رها می کند.

پس از توفان ، وزارت آموزش و پرورش روابط عمومی تصمیم گرفت که اولویت اصلی را تأمین امنیت محیط برای همه مدارس قرار دهد و بنابراین یک مرکز فرماندهی متمرکز و موثر ایجاد کرد. با استفاده از همان بودجه سالانه 25 میلیون دلاری ، این سازمان به دنبال یک سیستم نظارت تصویری بود تا بتواند 100٪ پوشش مدارس دولتی در این جزیره را پوشش دهد. خدمات امنیت جنسیس ، شرکت شرکتی بود که برای این چالش انتخاب شده بود. در اکتبر 2018 ، اجرای و نصب پروژه آغاز شد.

جنسیس ایستگاه مرکزی جنسیس را واقع در شهرداری کارولینا ایجاد کرد. اکنون داده های ویدئویی از همه مدارس به ایستگاه مرکزی ارسال می شود ، جایی که با استفاده از Milestone Systems XProtect مدیریت می شود® نرم افزار مدیریت ویدیوی سازمانی (VMS). علاوه بر این ، جنسیس دروازه های مجازی با دوربین هایی ایجاد کرده است که نه تنها از فضاهای مدرسه محافظت می کند ، بلکه ایمنی پستهای فرعی و صفحات خورشیدی را که از دارایی های مهم مدرسه هستند ، نیز تضمین می کند. با تشکر از VMS ، جنسیس می تواند به راحتی هر فیلم مهم را از هر مدرسه پیدا کرده و برای کمیساریای امنیتی پورتوریکو ارسال کند ، وی همچنین هشدارها را مستقیماً از طریق برنامه تلفن همراه دریافت می کند.

تقریباً 10 هزار دوربین 4 مگاپیکسلی DH-Vision Uniview در 856 مدرسه (به طور متوسط ​​12 دوربین در دانشگاه) نصب شده است. بلندگوهای صوتی Axis Communications و حسگرهای محدوده Optex نیز یکپارچه شده بودند. ترکیبی از این فناوری ها این امکان را برای هر مدرسه فراهم می کند که دارای یک سیستم ضد نفوذ با سیگنال های خاص خود باشد. با استفاده از Milestone Interconnect personnel پرسنل امنیتی می توانند مناطق مهم و دورافتاده را از ایستگاه مرکزی کنترل کنند. این امر به دلیل اتصال سایت های از راه دور با هزینه کمتر و افزایش کیفیت نظارت ، نیاز به نیروهای امنیتی محلی را کاهش می دهد.

تا جولای 2019 ، این پروژه به اتمام رسیده است و از آنجایی که به بهره برداری رسیده است ، 97 درصد کاهش نفوذ دارد. علاوه بر حفاظت از مدارس ، مواد سمعی و بصری ضبط شده توسط سیستم نظارت به سایر سازمان های دولتی پورتوریکو کمک می کند تا مناطق استفاده عمومی را ارزیابی و مدیریت کنند و حوادث را بررسی کنند. به عنوان مثال ، فناوری ویدیو به حل مشکل سرقت اموال توسط کارمندان کمک کرده و مهمتر از آن ، به کاهش میزان خشونت فیزیکی و قلدری در دانش آموزان کمک کرده است.

در آخر ، توجه به این نکته مهم است که بسیاری از مدارس پورتوریکو در “نقاط داغ” جزیره قرار دارند. سیستم جدید نظارت تصویری به پلیس و دادستان ها کمک می کند تا پرونده هایی را که در این مناطق دارای مشکل تر به وجود آمده اند حل کنند و به رفاه جامعه کمک کنند. این نتایج به ایجاد اعتماد و اطمینان در خانواده های پورتوریکو هنگام ثبت نام فرزندان خود در مدرسه دولتی کمک کرده است.

مقاله کامل ، نوشته شده توسط جوئل گریفین ، مدیر مسئول SecurityInfoWatch.com ، در شماره نوامبر 2020 امنیت تجاری در صفحات 38-39 منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *