پهپاد مدولار Hexadrone Tundra


در تاریخ 30 آوریل ، Hexadrone از اولین هواپیمای بدون سرنشین تولیدی Tundra خود رونمایی کرد ، یک هواپیمای بدون سرنشین قوی ، چند منظوره و مدولار که به صورت صنعتی در کارخانه در حال ساخت فرانسه تولید می شود. Tundra از راه حل های اتصال مینیاتوری Fischer UltiMate و Fischer MiniMax استفاده می کند که قادر به تحمل شرایط سختی است که ممکن است هواپیمای بدون سرنشین در آن کار کند.

تندرا در پرواز. در نتیجه بیش از سه سال توسعه ، Tundra اولین هواپیمای بدون سرنشین مدولار و چند روتور فرانسه است. این متقاضی در سمینارهای Hexadrone در Haute-Loire در منطق نوآوری باز طراحی شده است ، در نسخه بتا خود برنده جایزه معتبر Red Dot Design Award در سال 2018 شد.

Tundra در 30 آوریل 2021 در نسخه سریال خود معرفی شده است ، یک هواپیمای بدون سرنشین بدون سرنشین چند منظوره 100٪ مدولار و چند منظوره (UAV) است که به عنوان مرکزی برای توسعه مجتمع ها طراحی و تولید شده است. بدنه به چندین رابط مجهز شده است که امکان ادغام لوازم جانبی ، سنسورها و سایر ماژول های موجود در بازار و یا ایجاد موارد جدید را فراهم می کند. این اجازه می دهد تا تاندرا با خصوصیات سفارشی و تغییرات سریع در سطح هنر سازگار شود ، که به آن در مبارزه با پیری نیز کمک می کند. بازوهای این هواپیمای بدون سرنشین قابل تعویض هستند و به راحتی جدا می شوند. بسته به برنامه های مختلف برنامه ریزی شده و سناریوهای پرواز ، کاربر می تواند از بین سه نوع مختلف یکی را انتخاب کند. با دوام ترین سلاح ها ، تندرا می تواند محموله ای تا چهار کیلوگرم را طی یک پرواز 30 دقیقه ای حمل کند – عملکرد بالا در دنیای هواپیماهای بدون سرنشین چند روتور.

تولید سریال تواندرا ، که با ساخت یک ساختمان صنعتی در حال انجام در Saint-Ferre d’Auror در Haute-Loire امکان پذیر شده است ، گام بعدی منطقی در توسعه این هواپیمای بدون سرنشین است ، که نیازهای بازار را توسط الکساندر تجزیه و تحلیل می کند Labes ، رئیس و بنیانگذار Hexadrone: “با استفاده از این حامل ابزار چند منظوره ، مدولار ، مشتریان ما زمینه ایجاد فرصت را در پروژه های مشترک خود فراهم می کنند و هزینه های توسعه خود را کاهش می دهند زیرا هواپیمای بدون سرنشین را با نیازهای جدید کاربران و فن آوری های جدید در بازار تطبیق می دهند. .

این امر در بیشتر وسایل هوایی بدون سرنشین امروزی که برای یک نوع استفاده طراحی شده اند و به دلیل پیشرفت سریع تکنولوژی منسوخ می شوند ، امکان پذیر نیست. در پاسخ به پیری ، سازگاری و استقامت را انتخاب کردیم. “دوام Tundra با طراحی قوی که امکان استفاده فشرده از میدان را فراهم می کند ، تضمین می شود. این هواپیمای بدون سرنشین ضد آب است و می تواند شرایط سختی را تحمل کند. علاوه بر این ، حمل و مونتاژ میدان آسان است ، زیرا می توان تجهیزات فرود را نصب کرد و بازوها در کمتر از یک دقیقه قابل پیچاندن هستند ، کشش Fischer Connectors 1 / 4Tundra همراه با یک اتصال محکم Fischer UltiMate ™ USB 2.0 است که در هر شرایطی ضد آب و قابل اطمینان است.

رابط های استاندارد می توانند ماژول های خارجی متصل شده ، از جمله از طریق اتصالات و کابلهای Fischer MiniMax که کوچک سازی با تراکم بالا در الکترونیک تعبیه شده را بهینه سازی می کنند ، مانند رایانه همراه ، ماژول ذخیره سازی ، کلید امنیتی یا لیداری که Tundra می تواند مجهز شود. برخی از مأموریت های هوایی برای نظارت از راه دور با استفاده از لیزر

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *