پنج شرط کلی برای نظارت تصویری توسط SCK


پنج شرط کلی برای نظارت تصویری توسط King Camera Camera

SCK امروز در اینجا است تا مقاله ای را در اختیار شما قرار دهد که شامل پنج اصطلاح رایج نظارت تصویری است که ممکن است با آن آشنا نباشید. ما می دانیم که با شنیدن همه این اصطلاحات مختلف ، برخی از مفاهیم می توانند با هم مخلوط شوند ، بهم آمیخته شوند و حتی گیج کننده باشند. برخی اصطلاحات دوربین مداربسته هنوز به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند ، اگرچه ممکن است کمی قدیمی باشند ، برخی دیگر کاملاً منسوخ شده اند و برخی دیگر آنقدر جدید هستند که کاملاً بیگانه به نظر می رسند. پیگیری معنای آن یا اینکه هنوز چه چیزی استفاده می شود ، ممکن است دشوار باشد. امروز برخی از مناسب ترین و شرایط عمومی برای نظارت تصویری را بررسی خواهیم کرد. هدف این است که بصیرت را برای کسانی که ممکن است تازه وارد باشند فراهم کند و کسانی را که به حوزه دوربین مداربسته وارد و خارج شده اند تازه کند.

پنج شرط کلی برای نظارت تصویری – دوربین مدار بسته

اولین مورد از پنج اصطلاح رایج ما برای نظارت تصویری در واقع “دوربین مداربسته است. دوربین مدار بسته مخفف Closed Circut TeleVision است. ایده این اصطلاح به سادگی طبقه بندی زمینه دوربین های امنیتی با نام کوتاه تر است. همانطور که می دانید ، از بین بردن این اصطلاح ، TeleVision به راحتی توانایی ضبط ویدئو با حرکت کامل بر روی صفحه نمایش از یک مکان یا منبع دیگر است. مدار بسته به معنای خصوصی شدن فیلم است و از منابع عمومی در دسترس نیست. برخلاف تلویزیون کلاسیک یا تلویزیون دیجیتال مدرن و پخش جریانی ، برق فیلم مدار بسته تلویزیونی فقط برای کسانی در دسترس است که از طریق شبکه و / یا ضبط کننده به آن دسترسی دارند. دوربین مدار بسته تقریباً به طور انحصاری برای دوربین های امنیتی استفاده می شود ، اما نمونه های دیگری از دوربین مدار بسته وجود دارد که برای امنیت استفاده نمی شوند. بسیاری از مدارس دارای سیستم اخبار یا پیام رسانی صبحگاهی هستند که از تلویزیون پخش می شود. همچنین این یک فرم فنی از نظارت تصویری است که برای اهداف امنیتی استفاده نمی شود. بسیاری از دفاتر یا تاسیسات که قبل از ظهور رایانه لوحی و رایانه از سیستم های کنفرانس ویدیویی استفاده می کردند ، تماس های ویدیویی را بسیار رایج تر و راحت تر می کردند. این یک شکل دیگر از نظارت تصویری است که برای امنیت استفاده نمی شود.

مرکز آموزش ما

پنج شرط کلی برای نظارت تصویری – IPC

IPC دومین اصطلاح رایج برای نظارت تصویری است. اصطلاح IPC را در دنیای نظارت تصویری امروز بیش از هر زمان دیگری مشاهده خواهید کرد. IPC مخفف IP Cameras است. احتمالاً می دانید دوربین چیست ، اما قسمت IP چیست؟ خوب ، نام مستعار IP نشان می دهد که دوربین از شبکه رایانه ای برای برقراری ارتباط داده های خود از طریق آدرس پروتکل اینترنت (یا IP) استفاده می کند. دوربین های IP یا IPC در حال تبدیل شدن به شکل اصلی نصب های جدیدتر دوربین مداربسته هستند. اکثر IPC ها نیز از طریق همان کابل شبکه ، از طریق پنج اصطلاح رایج دوربین مداربسته بعدی ، POE انرژی خود را تأمین می کنند. مقاله و فیلم ما را در زیر ببینید ، 5 دلیل برای استفاده از IPC و انتخاب دوربین های IP ما!

مقاله
ویدئو
دوربین های IP ما

پنج شرط کلی برای نظارت تصویری – POE

بیشتر مربوط به دنیای IPC ، POE یا Power over Ethernet چیزی فراتر از یک اصطلاح شده است. در واقع ، تقریباً تمام IPC های موجود در این زمینه با شکل متفاوتی از POE تأمین می شوند. ما اخیراً یک فیلم و مقاله در مورد Standard POE تهیه کرده ایم که توصیه می کنیم برای اطلاعات بیشتر آن را تماشا کنید. به زودی ، ما همچنین در مورد دو نوع POE اضافی اطلاعات خواهیم داشت. ePOE که محدودیت فاصله POE را افزایش می دهد و POE + یا Hi-POE که محدودیت توان را افزایش می دهد!

مقاله
ویدئو

پنج شرط کلی برای نظارت تصویری – ضبط

در دنیای نظارت تصویری ، یکی از مهمترین اهداف ضبط تصاویر در این شبکه نظارت تصویری است ، اعم از دیجیتال یا آنالوگ ، شبکه رایانه ای یا COAX. بهترین راه برای این کار استفاده از Recorder است. ضبط کننده دستگاهی است که برای دریافت تصاویر نظارت تصویری ورودی و ضبط آن بر روی دیسک های سخت جهت مشاهده یا صادرات بعداً طراحی شده است. با این حال ، ضبط کننده ها بسیار بیشتر از این است ، زیرا آنها همچنین به عنوان ایستگاه های مرکزی برای کنترل سیستم نظارت تصویری عمل می کنند. از طریق یک ضبط کننده ، می توانید تنظیمات کیفیت دوربین را تنظیم کنید ، قابلیت تشخیص حرکت و محرک های هوشمند را کنترل کنید و تنظیمات شبکه را طوری انجام دهید که ارتباط IPC و / یا مشاهده از راه دور امکان پذیر شود. امروزه ضبط کننده ها در دو نوع اصلی وجود دارند: ضبط کننده های دیجیتال ویدئو یا DVR و ضبط کننده های ویدیویی شبکه یا NVR. DVR ها با دوربین های COAX کار می کنند و بسیاری از DVR های هیبریدی نیز می توانند IPC را بپذیرند. NVR ها با IPC کار می کنند. تفاوت های بیشتری بین این نوع ضبط کننده ها وجود دارد ، بنابراین حتما مقاله و فیلم ما را در مورد تفاوت NVR و DVR بررسی کنید.

مقاله
ویدئو
DVRS ما
NVRS ما

پنج شرط کلی برای نظارت تصویری – COAX

COAX به طور خلاصه یک کابل کواکسیال است و یکی از بسیاری از شرایط رایج برای نظارت تصویری است. وقتی می گویید دوربین یک دوربین COAX است ، به سادگی می گویید که IPC نیست و برای انتقال داده های ویدئویی باید از کابل COAX Rg59 استفاده کنید. این داده ها به صورت دیجیتالی به DVR مدرن ارسال می شوند. در آنجا ، DVR سیگنال ویدئویی ورودی را رمزگذاری می کند و آن را روی دیسک می نویسد. تجهیزات نظارت تصویری COAX برای مدت زمان طولانی تری وجود داشته است ، اما امروزه هنوز هم قابل استفاده است و در بسیاری از مکانها مورد استفاده قرار می گیرد. به 5 دلیل برای مراجعه به COAX و همچنین پیوند به دوربینهای COAX ما ، پیوندهای زیر را برای یک مقاله و فیلم مشاهده کنید!

مقاله
ویدئو
دوربین های COAX ما

از اینکه امروز در مورد 5 اصطلاح رایج نظارت تصویری صحبت کردیم متشکریم که امروز به ما پیوستید! خوب ، به زودی مقالات بیشتر اصطلاحات را در اینجا ارسال کنید ، پس با ما همراه باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد برخی از این ایده ها به پیوندهای اضافی مراجعه کنید! برای هر گونه سوال در مورد سازگاری محصول ، در دسترس بودن یا سایر اطلاعات ، دریغ نکنید با Sales Pro تماس بگیرید 561-288-5258 . فراموش نکنید که برای آموزشهای بیشتر و اطلاعات مربوط به نظارت تصویری ، در کانال YouTube ما مشترک شوید. تا دفعه بعد ، در امان باشید!

متصل: تفاوت DVR با NVR چیست؟
متصل: تفاوت H264 و H265 چیست؟

متصل: دوربین های امنیتی IP PTZ – هر آنچه لازم است بدانید
متصل: قطعنامه و چرا مهم است؟
متصل: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را پیدا کنید در: فیس بوک | توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *