پلیس DSC از انجمن امنیت سایبری انگلستان پشتیبانی می کند


مرکز امنیت دیجیتال از انجمن امنیت سایبری انگلیس (UKCSA) پشتیبانی می کند که امروز سه شنبه 4 رسماً راه اندازی می شودشما مه 2021 و برای عضویت آزاد است.

انجمن امنیت سایبری انگلستان سازمانی عضو برای افراد ، مشاغل کوچک ، SME ها و شرکت های شرکتی است که در صنعت امنیت سایبری انگلستان فعالیت می کنند یا در آن فعالیت می کنند. اعضا طیف گسترده ای از مزایا را دریافت می کنند ، از جمله دسترسی به آخرین اخبار صنعت امنیت سایبری ، تخفیف دوره ها ، سمینارها ، رویدادهای شبکه ای ، کنفرانس ها و مواردی مانند بیمه و تست نفوذ ، دسترسی به فهرست های اعضا و موارد دیگر.

انجمن امنیت سایبری انگلستان همچنین در حال لابی برای مبارزات تجاری در هر اندازه است تا تهدید رو به رشد امنیت سایبری را با جدیت بیشتری مورد توجه قرار دهد. انجمن امنیت سایبری انگلستان یک شرکت با مسئولیت محدود غیرانتفاعی است.

سایمون نیومن ، رئیس خدمات سایبری و تجاری در طرح های پیشگیری از جرم پلیس گفت: “این یک ابتکار خارق العاده است و پلیس CPI مفتخر است از آن حمایت کند. بخش امنیت سایبری انگلیس به سرعت در حال رشد است و در راه حل های ابتکاری برای تهدیدهایی که از طریق جرایم اینترنتی با آن روبرو هستیم پیشرو است.

“انجمن امنیت سایبری انگلستان تالار گفت وگویی را برای این سازمانها فراهم می کند تا با همكاری و ارتقا professional سطح حرفه ای بخش ، این حرفه را بهبود بخشند. ما واقعاً مشتاق همکاری نزدیک با UKSA هستیم و به زودی جزئیات بیشتر همکاری رسمی خود را با هم اعلام خواهیم کرد. “

انجمن امنیت سایبری انگلستان

افراد و سازمان های فعال در صنعت امنیت سایبری اکنون می توانند به عنوان عضو در سازمان امنیت سایبری انگلستان عضو شوند و بخشی از یک جامعه قدرتمند و دلسوز در صنعت امنیت سایبری باشند.

انجمن امنیت سایبری انگلستان برای دستیابی به چشم انداز ، مأموریت و مجموعه اهداف مشخصی که بهترین شیوه ها و اشتراک اطلاعات صنعت امنیت سایبری در انگلیس و بین المللی را تضمین می کند ، تلاش خواهد کرد. تمرکز اصلی انجمن امنیت سایبری انگلستان ایجاد جامعه ای قدرتمند و دلسوز از افراد و سازمان هایی است که هم در انگلیس و هم در سطح بین المللی در زمینه امنیت سایبری فعال هستند. این امر باعث می شود بهترین روش ها و همکاری ها در مورد تهدید سایبری در حال رشد و مبارزه با آن صورت گیرد.

علاوه بر این ، انجمن امنیت سایبری انگلستان همچنین آگاهی از تهدیدات سایبری در حال رشد را از طریق رهبری فکر فعال و آموزش / آموزش که بر چگونگی محافظت افراد و سازمانها از خود در برابر جرایم اینترنتی و انواع کلاهبرداری های آنلاین و آفلاین تمرکز می کند.

برخی از مزایایی که اعضا می توانند به عنوان بخشی از عضویت خود انتظار داشته باشند عبارتند از: دسترسی به یک انجمن آنلاین و پورتال جامعه برای ملاقات ، تعامل و تعامل با سایر اعضا ، جلسات سه ماهه برای اعضا ، فرصت های شراکت ، دسترسی به یک برنامه رویداد و جلسات آموزشی و به روزرسانی منظم ایمیل ها و ایمیل های هفتگی برای اعضا ، از جمله موارد دیگر. اعضا همچنین می توانند در گروه های کاری شرکت کنند تا ضمن رشد و توسعه انجمن ، به تشکیل انجمن کمک کنند.

انجمن امنیت سایبری انگلستان ، فرزند ایده لیزا ونتورا ، یک متخصص امنیت سایبری برنده جوایز مستقر در ووستر انگلیس است. این یک شکاف برای یک جامعه امنیت سایبری قوی بود که هدف آن جمع کردن افراد ، سازمان ها و سایر گروه های امنیت سایبری برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و بهترین شیوه ها در صنعت است ، و انجمن امنیت سایبری انگلستان در سال 2019 متولد شد. از آن زمان ، این در بیان است مرحله و فعالیتها و کارزارهای پروژه ای را در زمینه های مختلف مانند زنان در امنیت سایبری ، تنوع عصبی و امنیت سایبری ، شکاف در مهارت های سایبری ، امنیت سایبری برای مشاغل کوچک و SME و اهمیت امنیت آنلاین در هنگام کار از راه دور در طی یک بیماری همه گیر انجام داده است.

هدف کلی همکاری نزدیک با دولت و سایر نهادهای تجاری و گروه های امنیت سایبری برای به اشتراک گذاشتن بهترین اقدامات و ابتکارات است. از دیگر اقداماتی که انجمن امنیت سایبری انگلستان درگیر آن است ، ایجاد یک مستند به نام “فضای مجازی امن تر” با ITN Productions و یک مستند درباره جرایم اینترنتی با بی بی سی است.

لیزا ونتورا ، مدیر عامل و بنیانگذار انجمن امنیت سایبری انگلستان ، هنگام راه اندازی سخنرانی کرد و گفت: “در سال 2019 ، من شکافی در عضویت در انجمن امنیت سایبری تجارت و تجارت مشاهده کردم و انجمن امنیت سایبری انگلیس متولد شد. از آن زمان در مرحله ابراز علاقه بوده است که بیش از همه انتظارات من بوده است و ما اکنون کاملاً برای عضویت آزاد هستیم.

وی ادامه داد: “جرایم اینترنتی در سال های اخیر به ویژه در همه گیر جهانی رشد چشمگیری داشته است و جدی گرفتن امنیت سایبری خود و افراد برای سازمان ها هرگز اهمیت بیشتری نداشته است. ما مشتاقانه منتظریم تا به ایده عضویت در یک انجمن امنیت سایبری پاسخ دهیم و با رشد و توسعه انجمن ، از اعضای خود استقبال و کمک می کنیم. “

برای اطلاعات بیشتر در مورد انجمن امنیت سایبری انگلستان و نحوه عضویت به عنوان یک عضو ، لطفاً به سایت www.cybersecurityassociation.co.uk مراجعه کنید.

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *