ویژگی های NVR با دوربین King Camera


ویژگی های NVR با دوربین King Camera

SCK اینجا است تا در مورد بسیاری از جالبترین و بهترین ویژگیهای NVR موجود در ضبط کننده های ویدیوی شبکه امروز با شما صحبت کند. مهم است که بدانید NVR یا ضبط کننده های ویدئویی شبکه ، رویدادها و اینکه چرا این ویژگی های مختلف برای شما مهم هستند!

همانطور که در بالا ذکر شد ، NVr مخفف Network Video Recorder است و آنها جانشین و آنالوگ دستگاه ضبط دیگری هستند که مدتهاست DVR نامیده می شود. “DVR” نیز مخفف “Digital Video Recorder” است. اکنون می توانیم یک چیز را به طور قطعی بگوییم ، زیرا با اطلاعاتی که در اختیار ما قرار می گیرد این است که هر دو ماشین برای ضبط ویدئو طراحی شده اند همانطور که از نام آنها پیداست. واضح است که ، اگر عملکردی مشترک داشته باشند ، باید به طریقی معنی دار متفاوت باشند ، اما نام های مختلفی دارند.

DVR ها قدیمی تر هستند و با اتصال به دوربین نظارت مدار یا دوربین مدار بسته از طریق کابل کواکسیال فیلم ضبط می کنند. این کابل می تواند یک سیگنال ویدئویی آنالوگ یا به عبارت دیجیتال به DVR ارسال کند تا این داده های ویدئویی را به صورت دیجیتالی بر روی یک دیسک سخت یا دیسک ضبط کند. تمام پردازش ها بر روی دستگاه DVR انجام می شود.

با NVR ، هدف در نهایت همین است ، گرفتن فیلم از دوربین های اطراف محل و ضبط آن به صورت دیجیتالی. روش دستیابی به آن ، کاملاً متفاوت است. این دستگاه با NVR به شبکه رایانه ای موجود در سایت یا شبکه خصوصی خود متصل می شود. در این شبکه دوربین های شبکه ای وجود دارد – که به آنها دوربین های IP نیز گفته می شود – که شبکه را به اشتراک می گذارند. از طریق این شبکه دیجیتال ، NVR می تواند به دوربین های IP متصل شود و داده های ویدئویی آنها را ضبط کند. برخلاف DVR ها ، NVR به دوربین های IP آنها اجازه می دهد تا همه رمزگذاری و پردازش داده های ویدیویی را انجام دهند تا برای ضبط به NVR منتقل شود.

بسیاری از افراد معمولاً تعجب می کنند که آیا بین NVR و DVR تفاوتی یا انتخاب بهتری وجود دارد؟ NVR بیشتر برای کسانی که نصب کاملاً جدیدی دارند ، به دوربین های زیادی احتیاج دارند ، به جدیدترین ویژگی های NVR نیاز دارند و به کنترل پویا بر روی این دوربین ها نیاز دارند ، بسیار مفید است. NVR ها ، اگرچه ویژگی های بسیاری را ارائه می دهند که DVR از آنها برخوردار نیست ، اما به هیچ وجه نمی توانند با دوربین های COAX کار کنند. بنابراین اگر سیستم کواکسیال موجود دارید ، DVR می تواند انتخاب بهتری باشد. با این حال ، بیشتر DVR ها می توانند دوربین های IP را به خود اضافه کنند ، اگرچه سازگاری ویژگی آنها ممکن است محدود باشد. این بدان معنی است که شما باید شرایط خود را ارزیابی کنید و بدانید چه چیزی برای شما مفید است.

برای نصب های جدید ، استفاده از NVR را بخاطر سهولت در نظر بگیرید ، زیرا فقط برای هر دوربین متصل به سیستم فقط باید یک کابل اجرا کنید ، این می تواند هزینه های کار را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. بالاترین استانداردهای وضوح موجود امروزه تقریباً منحصراً از طریق IP حاصل می شود. علاوه بر این ، بهترین NVR ها قادر به استفاده از ویژگی های یافت شده در دوربین های IP هستند که به هیچ وجه در نمونه های COAX مشاهده نمی شوند.

امروزه یکی از بهترین ویژگی های NVR در فناوری دوربین مداربسته امکان دسترسی آسان و م efficientثر به تنظیمات داخلی دوربین است. تا زمان IP ، تنها راه برای انجام این کار استفاده از کنترل کننده PTZ بود که اغلب تعامل یا پاسخ دهی ضعیفی داشت. شما باید از این کنترل کننده PTz برای دسترسی به منوی روی صفحه نمایش دوربین یا نمایشگر روی صفحه استفاده کرده و در لیست منوهای متنی حرکت کنید ، به این امید که بتوانید آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید. تنظیمات تصویر ، تنظیمات شبانه روز ممکن است وجود داشته باشد ، یافتن آن دشوار است و منوی روی صفحه نمایش اغلب رفتار پیچیده ای دارد که گاهی اوقات روش کار مشخص نیست یا تنظیماتی تأثیرگذار است.

با دوربین های IP شبکه ، می توانید مستقیماً از رابط NVR به تنظیمات آنها دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید از طریق رایانه برای اتصال به این دوربین ها از طریق آدرس IP آنها و نمایش مستقیم یک رابط وب مستقیم برای دوربین مورد استفاده خود استفاده کنید! این بدان معناست که دستیابی به عمیق ترین و خاص ترین تنظیمات در دوربین بسیار راحت تر و دستکاری آنها آسان تر است. همچنین نشانه واضح تری وجود دارد که تأثیر تنظیمات شماست یا خیر.

علاوه بر این ، با استفاده از فشرده سازی فیلم h264 از بهترین NVR هایی که امروز داریم ، وضوح هایی مانند 4k امکان پذیر است. این واحدها می توانند با فشردن این رزولوشن فوق العاده با کیفیت بالا در یک فایل ، فضای زیادی را در شما صرفه جویی کنند ، تا 65٪ کمتر از فشرده سازی h642 با 4 کیلوگرم. زمان ضبط خیلی بیشتر است!

در اینجا لیستی از جدیدترین و پیشرفته ترین ویژگی های دوربین IP / NVR موجود در ضبط و دوربین های ما در حال حاضر موجود است:

  • ضبط صورت
  • تشخیص چهره
  • مردم حساب می کنند
  • تشخیص بدن انسان
  • ردیابی خودرو
  • هوش مصنوعی IVS
  • فناوری حرارتی
  • ثبت عملکردهای انسانی
  • از بین بردن شخص در مقابل وسیله نقلیه

اگر مطمئن هستید که NVR راهی برای انتخاب است ، می خواهید از میان بهترین لیست های NVRS موجود در اینجا یکی را انتخاب کنید ، روی پیوند زیر کلیک کنید تا ببینید چه چیزی می توانیم ارائه دهیم.

اکیداً توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازگاری و تعیین انتظارات از توانایی تجهیزات ، با یکی از متخصصین فروش ما تماس بگیرید! هنوز هیچ راهی برای “بهبود” سبک تیغه با هر سیستم نظارت تصویری ، حتی با بهترین هوش مصنوعی وجود ندارد. فراتر از آن ، NVR های ما پیشرفته ترین بازارهای امروزی هستند و همه با قیمتی باعث می شوند تجهیزات برای شما مناسب باشند!

امنیت NVRS

امروز با شماره تلفن 561-288-5258 با SCK تماس بگیرید!

ما را در اینجا پیدا کنید:
فیس بوک | توییتر | یوتیوب
رسانه های مرتبط: سیستم دوربین خورشیدی امنیتیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *