وبینار: هدف قرار دادن صنعت نظارت از طریق نوآوری است


جرمین کمپبل – مدیر نظارت بر فروش EMEA ، Seagate

Seagate با خریدار امنیتی در مورد پیش بینی ترین وبینار آینده در صنعت نظارت صحبت می کند ، در مورد راه حل های ذخیره سازی ، روندها و اکوسیستم ها بحث می کند

انتظار داریم که چه چیزی در وبینار منعکس شود؟

Seagate ، Axis و Milestone در این وبینار شرکت می کنند. همه ما متخصصان برجسته ای در زمینه های مربوطه در زمینه نظارت هستیم. آنچه شنونده انتظار دارد بشنود ، تکامل فن آوری ، مشارکت های اکوسیستم ، روندهای جدید و نیاز به معماری ذخیره سازی پایدارتر و مقیاس پذیر است.

درباره راه حل های سیگیت برای برخی از چالش ها ، تغییرات و روندهایی که در حال حاضر وجود دارد و نحوه آماده سازی ما برای آینده ، خواهید شنید. خواهید شنید که چگونه نصب کنندگان و کاربران نهایی می توانند به Seagate و این شرکای Alliance نزدیکتر شوند و امروز و فردا برای بهترین راه حل های نظارتی در کلاس آماده شوند.

این وبینار یک میزگرد آسان بین شرکای اتحاد خواهد بود.

ثبت نام برای رایگان اینجا: https://register.gotowebinar.com/register/9098545995423446029

Seagate ، Axis Communications و Milestone همگی بازیگران اصلی بازار امنیت هستند. در چه شرایطی می توانید صنعت را هدایت و اطلاع دهید؟

از دیدگاه Seagate – بیش از 40 سال Seagate رهبر بازار در ذخیره سازی است ، یک رهبر بازار مهم است. رهبر بودن یعنی چه؟ این به معنای پیشگام بودن فناوری ، ارائه محصولات و فن آوری های نوآورانه به طور مداوم به بازار و ایجاد اعتبار برای قابلیت اطمینان است. این ما هستیم ، این DNA در هسته ماست. 15 سال پیش ما یک میکروسکوپ برای مشاهده در بازار قرار دادیم ، دیدیم که چالش های ذخیره سازی وجود دارد که باید برطرف شوند. ما به عنوان یک رهبر مخزن به این چالش ها خواهیم پرداخت تا کاربران و نصب کنندگان را در مورد چگونگی دستیابی به بهترین هزینه کل مالکیت (TCO) و عملکرد از نظر ذخیره سازی راهنمایی و آگاه کنیم.

به عنوان یک رهبر بازار ، این همچنین در مورد چگونگی انجام آن و آنچه که از نظر عملی ارائه می دهیم. بیش از همه در سطح داخلی ، ما نه تنها از نظر تیم فروش اختصاصی EMEA ، بلکه از لحاظ سازمانی نیز در تیم شرکت های نظارت ویژه داریم. ما یک بخش نظارت داریم که به بازار اختصاص دارد ، نه محصول ، بلکه بازار. ما تیم هایی داریم که بر توسعه تجارت ، توسعه محصول و مدیریت عملیات متمرکز هستند. ما برای تحقیق و توسعه و آزمایش طولانی مدت یک مرکز نظارت با عملکرد بالا در هانگژو ، محل بزرگترین تولیدکنندگان دوربین و نظارت ، ایجاد کرده ایم.

ما به عنوان بخشی از برنامه Seagate Partner برای نصب ، متعهد به دنباله ویژه نظارت هستیم. در داخل برنامه مسیر خاصی وجود دارد که می توانید با دریافت آخرین اطلاعات ، به کلیه ابزارها و خدمات Seagate که ارائه می دهیم ، متناسب با نصب سیستم های مانیتورینگ ، دسترسی پیدا کنید.

با شرکایمان در Alliance Partners و Milestone ، ما می نشینیم و نقشه راه های طولانی مدت ، فناوری هایمان ، چالش هایی که با آنها روبرو هستیم و آنچه می خواهیم با هم به دست آوریم را به اشتراک می گذاریم.

با داشتن کاملترین نمونه کارها از دستگاهها و راهکارهای نظارتی ، می توانیم برای SME ها و مشاغل مورد نظر برای مقیاس سازی در بازارهای بینشی و راهنمایی ارائه دهیم. به عنوان نمونه ما دارای هارد دیسک های SkyHawk و SkyHawk AI (هوش مصنوعی) هستیم که شامل خدمات نجات رایگان برای مشاغل کوچک و متوسط ​​برای راه حل های سازمانی است ، درایوهای سخت Exos ما دارای Seagate Secure با کدگذاری ADAPT برای پاک کردن بهترین در مجموعه داده های مقیاس بزرگ کلاس ، رمزگذاری شده با زمان بازیابی سریع داده ها که 90٪ سریعتر از تنظیمات RAID هستند.

چرا به معماری ذخیره سازی مستحکم تر و مقیاس پذیرتری نیاز است؟

بخشی جدایی ناپذیر از صنعت نظارت ، رشد نمایی تولید داده است که بخشی جدایی ناپذیر از صنعت نظارت است. دوربین ها پرکارتر هستند و داده های بیشتری را ارائه می دهند. این دوربین ها با فناوری خاص خود ، وضوح بالاتری را هم در تصویر و هم در صدا ارائه می دهند و منجر به داده های بیشتری می شوند. راه حل های EDS ما در بیش از 500 شبکه دوربین موجود است.

این فناوری توسعه این دستگاه ها را دنبال می کند زیرا ما نیازهای واقعی AI ، فراداده هایی را که توسط دوربین ها ایجاد می شود ، دستگاهی را یاد می گیریم که دوربین در آنجا داده ها را مشاهده می کند و برای ایجاد الگوهای رفتاری و شناسایی ناهنجاری ها داده ایجاد می کند.

این روندها از نیاز فزاینده مقیاس پذیری است که مقیاس پذیر است ، با نیاز به معماری برای ارائه مقیاس پذیری با تکنولوژی دوربین و داده های مورد نیاز. موارد استفاده دیگر ساکن نیستند ، شبکه در حال گسترش و گسترش است ، این امر امروزه یک امر عادی است و بنابراین داده ها باید به صورت ایمن ، رمزگذاری شده و محافظت شوند ، ضمن اینکه اطلاعاتی که در انتهای دستگاه ضبط می شوند در پایان حافظه ذخیره می شوند.

به نظر شما ، چهار نوآوری اصلی فناوری که امروزه رایج است کدامند؟

هوش مصنوعی (AI)) – اهمیت فناوری به طرز قابل توجهی رشد کرده است و اکنون برای تعدادی از عمودی ها به یک نیاز تجاری برای امکان تصمیم گیری در سطح بالا تبدیل شده است.

امروزه با استفاده از سیستم های EDS ما در بهترین وضعیت برای کنترل هوش مصنوعی و جریان فوق العاده سریع با فناوری موجود در اختیار ما قرار دارند که می توانند با استفاده از الگوریتم های خاص ما و کنترل کننده های ASIC که در سیستم های EDS ما تعبیه شده اند ، داده های دیسک را بدست آورند. با تجزیه و تحلیل ساعت ها و ساعت ها داده ها از طریق یادگیری ماشین و با استفاده از فن آوری AI ، می توانیم اتفاقاتی را که برای داده های جمع آوری شده رخ می دهد شناسایی کنیم و یک مزیت واقعی برای صنعت ایجاد کنیم.

دستگاه های متصل – با ابر IOT. ما دوربین هایی داریم که در مناطق استقرار بزرگ ، برای استادیوم ها ، مراکز خرید ، شهرها ، فرودگاه ها … نه تنها دوربین ها ، بلکه انواع مختلفی از سنسورهای مختلف به هم متصل شده اند. آنها توسط یک VMS متمرکز مانند Milestone کنترل و مدیریت می شوند ، که درمورد XProtect در طول وبینار صحبت خواهد کرد و اینکه چگونه می توانند چندین حسگر را مدیریت کنند و همه چیز را با هم به سمت ذخیره سازی متمرکز ترکیب و هدایت کنند. این یک نوآوری بزرگ فناوری است که فرایندهای تصمیم گیری بهتری را امکان پذیر می کند و وقتی دستگاه های شما به کنترل دسترسی شما متصل هستند ، مانند مدیریت کنترل ترافیک در شهرهای هوشمند ، قابلیت های بسیار بیشتری دارد.

راه حل های عمودی – ما موارد جدیدی را با استفاده از فن آوری هایی که در حال حاضر داریم ، شناسایی می کنیم و راه حل های خاصی را برای عمودی های صنعتی در حال ظهور شناسایی می کنیم. این عمودی ها می طلبند که این فناوری ها متناسب با نیازهای خاص خود باشد که باعث ایجاد نوآوری می شود ، مانند زیرساخت های شبکه راه آهن ملی برای گزارش خطا و مدیریت پارکینگ ها در شهرهای هوشمند.

امنیت – حریم خصوصی و محافظت ، که در دوربین ها ، داخل DVR و در کل مسیر داده مدیریت می شوند. یک نیاز امنیتی وجود دارد Seagate نقش خود را در فعال کردن دستگاه های امنیتی رمزگذاری شده ایفا می کند تا داده ها در سیستم های ما در حالت استراحت محافظت شوند.

Covid-19 چگونه به توسعه فناوری کمک می کند؟

با Covid-19 ما یک مورد خاص برای استفاده داریم که در آن می توانیم از فناوری حرارتی استفاده کنیم که می تواند برای شناسایی موارد خاصی مانند دما ، ناهنجاری های فیزیکی و مواردی که می توانید در خارج از بدن در دمای بدن افراد مشاهده کنید ، استفاده شود. این فناوری مدتی است که وجود داشته است. اکنون به کنترل دسترسی ، کنترل سیستم و اشاره به آستانه های دقیق در تشخیص سلامت انسان و خطر بالقوه مرتبط است.

از دیدگاه سلامت ، ما همچنین دیدیم که دسترسی هوشمند و اینترنت اشیا in در طول Covid-19 با تجزیه و تحلیل هایی که نوآوری هایی برای مدیریت فاصله اجتماعی و کنترل جمعیت هستند ، اهمیت پیدا می کنند. در خرده فروشی و مهمان نوازی ، سیستم ها قادر به تشخیص حرکت و خروج و همچنین میزان فضای بین افراد در یک محیط اجتماعی زندگی می کنند.

از نظر انطباق ، تشخیص ماسک و PPE ، دوربین ها ، هوش مصنوعی و برنامه های کاربردی می توانند تشخیص دهند که آیا افراد از PPE مربوطه استفاده می کنند. وقتی Covid-19 عبور می کند ، تصور می کنیم که از این فناوری ها به روش های دیگری مانند مدیریت جمعیت ، مدیریت ورزشگاه و انطباق با PPE نیز استفاده خواهد شد.

آینده صنعت امنیت را کجا می بینید؟

یک چیز را به طور قطعی می دانیم – هر ساله داده های بیشتری باید ایجاد شود ، رشد نمایی داده ها وجود دارد. پیش بینی شده توسط IDC در گزارش Data 2025 ، یاد گرفتیم که داده ها در حال رشد هستند ، از 33zb (zetabytes) فعلی در هر سال به 175zb در هر سال در 2025. فقط در سال 2021 ، 66zb داده مشاهده کردیم. تجزیه و تحلیل سه برابر بیشتر از داده ها تا سال 2025 پیش بینی می کند و امروز سه برابر بیشتر از چند سال پیش شاهد داده ها هستیم.

با فناوری امروز ما ، داده ها ، حتی زمانی که هنوز رویدادی رخ نداده است ، با تقویت سوخت یادگیری ماشین ، به طور فزاینده ای ارزشمند می شوند. با این کار رفتارهای طبیعی و غیر عادی در مواردی مانند حفظ داده و بازیابی داده ها شناسایی می شود. با ادامه نوآوری در فناوری ، آنها بخشی از صنعت ما خواهند بود.

ما همچنین انتظار داریم که بیشتر خدمات و برنامه های مبتنی بر ابر را مشاهده کنیم ، به خصوص با استفاده از 5G ، هرچند که این امر به ذخیره سازی متمرکز مرکزی نیاز دارد. به همین دلیل ما این راه حل ها را در بازار ارائه می دهیم.

ما شاهد توسعه دستگاه های نهایی هستیم ، آنها به مرور زمان هوشمندتر می شوند و ممکن است دریابیم که داده ها هم در لبه و هم در مرکز تجزیه و تحلیل می شوند ، با رشد دستگاه های نهایی ، استفاده از داده ها به طور حتم افزایش می یابد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *