نحوه عیب یابی دوربین های امنیتی HD با پایگاه دانش همگن / ​​دوربین مداربسته World Knowledge Base


برخلاف دوربین های امنیتی شبکه ، دوربین های امنیتی HD از طریق Coax از کابل سیامی BNC RG59U استفاده می کنند که ترکیبی از فیلم و قدرت کواکسیال است. سیم کواکسیال در صورت استفاده از کابل قرقره دشوار است ، که در هنگام نصب دوربین های امنیتی منجر به خطاهای زیادی می شود. مهم است که بدانید چگونه کابلهای کواکسیال را به درستی اجرا کرده و آنها را صاف کنید تا از اشتباهات بی احتیاطی که در نهایت وقت گیر می شوند جلوگیری کنید. عامل مهم دیگر هنگام کار با دوربین های امنیتی کواکسیال یا BNC قدرت است. در زیر برخی از رایج ترین مشکلات قابل بررسی و حل را بررسی خواهیم کرد.

به طور خلاصه ، در اینجا مراحل عیب یابی HD با دوربین های امنیتی کواکسیال آورده شده است:

آنچه شما برای دنبال کردن این راهنما نیاز دارید

عیب یابی دوربین مبتنی بر دوربین امنیتی کواکسیال مستلزم جداسازی دوربین و آزمایش با اجزای شناخته شده خوب است. ما به شما توصیه می کنیم که هر دوربین BNC مشکلی را جدا کنید و آن را به داخل خانه ببرید تا مستقیماً مقابل DVR آزمایش شود. این فرآیند تست نیمکت نامیده می شود.

برای آزمایش دوربین امنیتی Coax HD ، به موارد زیر نیاز دارید:

 • دوربین – جدا کنید و به داخل خانه بیاورید
 • DVR – سازگار با دوربین شناخته شده است
 • مانیتور – به DVR متصل است بنابراین می توانید ببینید آیا دوربین فیلم تولید می کند
 • کابل کواکسیال – یک کابل سیامسی کواکسیال کوتاه که به عنوان کابل خوبی شناخته می شود
 • آداپتور برق – آداپتور برق جدید که به عنوان ولتاژ و جریان صحیح دوربین شناخته می شود

قبل از اینکه شروع کنی …

اغلب اوقات مشکلات مربوط به محفظه کواکسیال را می توان به یک چیز ، یک کابل کاهش داد. دوربین را با یک کابل خوب و آداپتور برق شناخته شده کوتاه آزمایش کنید قبل از اینکه در عیب یابی بیش از حد پیش بروید. اگر دوربین با کابل کوتاه کار می کند ، به راحتی می توان دوربین را کار کرد و کابل یا منبع تغذیه علت این مشکل است.

اگر از دوربین ما خریداری نشده است مطمئن شوید که دوربین مورد استفاده شما سازگار است. 5 نوع سیگنال در بازار دوربین های امنیتی وجود دارد و CVI ، TVI ، AHD و CVBS آنالوگ متداول با سیستم های دوربین امنیتی ارائه شده در CCTV Camera World سازگار هستند. برای تأیید سازگاری دوربین با DVR قبل از انجام مراحل عیب یابی شرح داده شده در ویدیوی زیر و توضیحات زیر ، از طریق دکمه درخواست پشتیبانی در گوشه سمت راست بالای وب سایت با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید. جزئیات مراحل زیر.

نحوه آزمایش تست دوربین های امنیتی اجباری در BNC


مرحله 1. از روشن بودن دوربین اطمینان حاصل کنید

درست مانند دوربین های PoE ، اولین چیزی که باید بررسی شود ، قدرت است. اگر دوربین ها برق دریافت نکنند ، فیلم را به DVR ارسال نمی کنند. در اینجا چند مرحله برای اطمینان از روشن بودن دوربین های خود آورده شده است:

 1. مطمئن شوید که جعبه برق دوربین برق یا آداپتور برق روشن است. در جعبه های برق یک چراغ LED وجود دارد که نشان می دهد روشن است. آداپتورهای برق فردی ممکن است نشانگر داشته باشند یا نداشته باشند. توصیه می کنیم برای اطمینان از درست بودن ولتاژ تغذیه 12 ولت DC ، در صورت وجود از ولت متر برای آزمایش منابع تغذیه استفاده کنید.
 2. دوباره بررسی کنید که منبع تغذیه نیازهای دوربین را برآورده می کند و جریان کافی را تأمین می کند. اغلب اوقات ، مشتری از منبع تغذیه 24 ولت برای دوربین های 12 ولت استفاده می کند و به دوربین ها آسیب می رساند.
 3. دستان خود را روی لنز بگذارید یا چراغ های اتاق را خاموش کنید تا ببینید چراغ های IR روشن می شوند یا خیر.
 4. پس از اتصال دوربین امنیتی به منبع تغذیه ، برای یک ثانیه از 30 ثانیه تا 2 دقیقه گوش دهید. این کلیک فیلتر برش IR است. کلیک کردن می تواند بسیار ساکت باشد ، بنابراین فقط به دلیل کمبود نویز دوربین را خاموش نکنید.

مرحله 2. بررسی فیلم از دوربین DVR

همانطور که در بالا ذکر شد ، تست نیمکت با یک کابل خوب کوتاه شناخته شده بهترین راه برای عیب یابی دوربین امنیتی BNC است. اگر دوربین روشن است ، اگر با DVR سازگار است حداقل باید فیلم را روی DVR نمایش دهد. اگر شما هرگز سازگاری DVR دوربین خود را تأیید نکرده اید ، باید با تماس با تیم پشتیبانی فنی ما در اینجا دوباره برگردید و این کار را انجام دهید.

اگر دوربین روشن شود و فیلم را با کابل کوتاه نشان دهد ، می توانید دوربین را به عنوان دلیل بروز مشکل خاموش کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیم کشی و مشکلات برق که ممکن است باعث توقف کار دوربین شود ، به مطالعه ادامه دهید.

مرحله 3. از خوب بودن کابل اطمینان حاصل کنید

اگر تست نیمکت موفقیت آمیز باشد ، احتمالاً کابل علت این مشکل است. این مراحل را انجام دهید تا مطمئن شوید سیم کشی شما به دوربین خوب است و انتقال سیگنال خوبی را فراهم می کند.

 1. وقفه ها را بررسی کنید و تداوم را تأیید کنید. استفاده از تستر تداوم کابل به شما امکان می دهد کابل دوربین امنیتی و همه چین های RG59 را آزمایش کنید تا از عملکرد صحیح آنها مطمئن شوید. تسترهای کابل BNC را بسیاری از خرده فروشان آنلاین می توانند پیدا کنند.
 2. دوباره بررسی کنید که اتصالات انتهایی BNC و اتصالات برق دوربین مداربسته به طور مشخص آسیب ندیده ، خورده و شل نشده باشند.
 3. این ممکن است منسوخ شود ، اما آزمون نیمکت – آزمون نیمکت – آزمون نیمکت. تست استند با کابل خوب کوتاه شناخته شده سریعترین راه برای خاموش کردن آن است اگر مشکل از کابل خراب است.

مرحله 4. آیا مشکل فقط شب اتفاق می افتد؟

گاهی اوقات مشکلاتی وجود دارد که به نظر می رسد فقط در شب اتفاق می افتد. مشکلات شب هنگام از دوربینی که هنگام تاریک شدن نیرو تأمین نمی کند تا مشکلات تصویر مانند درخشان یا مصراع ها یا یک عکس سفید روشن را شامل می شود. بیشتر اوقات به دوربین متصل نیستند و برای جابجایی دوربین نیاز به مداخله کاربر دارند.

شب دوربین خاموش می شود

اگر دوربین شب خاموش شود اما در روز به خوبی کار کند ، این یک مشکل منبع تغذیه است. مراحل زیر را انجام دهید تا مطمئن شوید دوربین شبانه انرژی کافی دریافت می کند.

 1. سیم برق و ترمینال های 2 سیم را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که پایانه ها با سیم کشی زیاد یا بدون سیم کشی تمیز هستند. سیم کشی بیش از حد می تواند دوربین یا منبع تغذیه را لمس و کوتاه کند.
 2. اطمینان حاصل کنید که کابل از کیفیت بالایی برخوردار است. کابل کواکسیال مسی سخت بهترین تحویل انرژی و فیلم را در بازار ارائه می دهد و برای دوربین های با وضوح بالا مانند دوربین های امنیتی 4MP یا 4K مورد نیاز است. سیم کشی ارزان قیمت آلومینیوم (CCA) یا نقره مسی (CCS) نمی تواند تقریباً به اندازه سیم مسی جامد منتقل شود.
 3. در مورد منبع تغذیه واقع بین باشید و افت ولتاژ سیمهای بلند یا سیم های نازک را در نظر بگیرید. اطمینان حاصل کنید که برای مدت طولانی از منبع تغذیه کم آمپر استفاده نکنید. برای طولانی تر ، توصیه می کنیم مصرف انرژی را جبران کنید. برای هر دوره طولانی از منبع تغذیه بالاتر استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر دوربین شما به یک آمپ 12VDC 1amp نیاز دارد و قصد دارید از منبع تغذیه سیم 300 فوت استفاده کنید ، می خواهید به جای آن از آداپتور برق 12 ولت 2 آمپر استفاده کنید.
 4. اگر از بالون های ویدئویی برای انتقال و تغذیه ویدئو استفاده می کنید ، مطمئن شوید که از 3 جفت سیم از سیم برق استفاده می کنید. یک اشتباه معمول این است که سعی کنید فقط از یک جفت سیم از کابل شبکه استفاده کنید که برق را به خوبی منتقل نمی کند. تصویر زیر نشان می دهد که چگونه بالن های تصویری غیر فعال و ترمینال های برق زن و مرد باید به یکدیگر متصل شوند تا منبع تغذیه ویدئو و بهینه به دست آید.

نحوه استفاده از بادکنک با کابلهای اترنت

مشکلات شایع تصویر در شب

مشکلات دیگری که در شب رخ می دهد همیشه مربوط به سیم کشی یا برق نیست. گاهی اوقات فقط نحوه نصب و یا هدف قرار دادن دوربین می تواند باعث ایجاد مشکلات رایج در شب شود. در ادامه در مورد برخی از این مشکلات و چگونگی حل آنها بیشتر بخوانید.

موانع موجود بر روی شیشه دوربین

تابش خیره کننده IR از اثر انگشت روی لنز

این امر در اثر آلودگی و آلودگی یا آوار مانند برگهایی که به شیشه جلو یا گنبد دوربین امنیتی می چسبند ، ایجاد می شود. پوشش های جلوی شیشه یا گنبد آلوده می توانند باعث تابش IR یا عملکرد ضعیف IR به دلیل SmartIR شوند.

راه حل – قسمت شیشه ای دوربین را با یک پارچه میکروفیبر تمیز کنید.

تابش خیره کننده مادون قرمز

تابش خیره کننده به دلیل پنجره شیشه ای

شیشه کثیف تنها چیزی نیست که باعث خیرگی IR شود. استخرهای بزرگ آب ، سطوح کم رنگ ، برگها و وسایل نقلیه از دلایل عمده تابش خلوص IR هستند. دوربینی که بیش از حد نزدیک به یک برآمدگی ، لبه های جلو یا کانون توجه نصب شده باشد نیز می تواند باعث خیرگی IR شود.

راه حل – مکانی را که دوربین نشان می دهد تنظیم کنید. اگر دوربین کاملاً از بین نرود ، نشان دادن دوربین به سمت پایین معمولاً میزان تابش خیره کننده IR را کاهش می دهد. اگر هدف گذاری کمکی نکرد ، دوربین را در مکان بهتری نصب کنید.

مشکلات IR هوشمند

کامیون و بوش باعث انعکاس ir می شود که باعث کاهش قدرت ir می شود

Smart IR از ویژگی های مفیدی است که میزان نور IR تولید شده در دوربین را کاهش می دهد ، به طوری که وقتی فرد متجاوز به دوربین نزدیک می شود ، تصویر بیش از حد در معرض نور قرار نمی گیرد. مشکلات IR هوشمند ناشی از اجسامی است که خیلی نزدیک به دوربین هستند. تابش خیره کننده IR همچنین می تواند عملکرد هوشمند IR را بیش از حد جبران کند.

راه حل – سعی کنید از هر چیزی در زمینه دید که باعث می شود Smart IR فکر کند یک شی بیش از حد به دوربین نزدیک است ، خودداری کنید. مقصر مشترک بوته ها ، درختان و وسایل نقلیه است.

بازتاب مادون قرمز

_۰۰

تابش خیره کننده و انعکاس دست به دست هم می دهند ، اما بازتاب شدید باعث ایجاد ویدیو یا شبح کاملاً سفید می شود. مانع دیگری که اغلب نادیده گرفته می شود شیشه است. برخی از افراد گیج هستند و معتقدند که هنگام روشن شدن LED های IR ، دوربین های امنیتی باید بتوانند از طریق شیشه ببینند. این نادرست است زیرا در حالی که نور IR از شیشه جلوی دوربین عبور می کند ، نور IR نمی تواند به پنجره ها نفوذ کند.

راه حل – دوربین ها را پشت پنجره ها یا نزدیک به سطوح بالقوه بازتابنده نصب نکنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، فیلم موجود در مقاله “مشکلات رایج دوربین مادون قرمز با دوربین مادون قرمز” را بخوانید و تماشا کنید.

مت روسی مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World ، توزیع کننده برجسته دوربین های مداربسته واقع در بوفالو ، نیویورک است. او متخصص پشتیبانی فنی برای همه موارد مربوط به نظارت تصویری است.

از طریق: فیس بوک با مت ارتباط برقرار کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *