نحوه دسترسی به دوربین های PoE در پایگاه دانش جهانی سیستم NVR / دوربین مدار بسته

تنظیماتی برای دوربین های PoE مانند شماره ثبت ، PTZ و دوربین های هوشمند شناسایی وجود دارد که برای بهترین عملکرد ممکن نیاز به تنظیم دقیق دارد. برای تنظیم دقیق این تنظیمات ، دوربین معمولاً کاربر را مجبور می کند تا از طریق رابط وب به دوربین دسترسی پیدا کند. هر کسی که از دوربین های IP ما با PoE NVR های پلاگین و بازی استفاده می کند ممکن است تعجب کند که چگونه می تواند به تنظیمات دوربین IP خود دسترسی پیدا کند. خوشبختانه NVR های CCTV Camera World از دسترسی مستقیم به رابط وب دوربین های PoE ما از طریق NVR با سهولت پشتیبانی می کنند.

 

نحوه دسترسی به رابط وب Web Video Recorder

اولین قدم در این فرآیند ورود به رابط وب NVR خود است. جدیدترین سیستم های NVR CCTV Camera World اجازه دسترسی از طریق شبکه رایانه ای محلی با استفاده از مرورگرهای وب معروف مانند Chrome ، Firefox یا Edge را می دهد. با این حال ، اگر NVR شما دارای نرم افزار قدیمی تر از سال 2020 است ، شما باید از Internet Explorer استفاده کنید.

در زیر یک آموزش ویدئویی در مورد نحوه دسترسی به رابط وب NVR آورده شده است ، با یک نمای کلی از مراحل زیر. برای تکمیل مراحل زیر ، NVR باید به شبکه رایانه ای محلی شما متصل شود و طرح آدرس IP پیش فرض شبکه شما باید 192.168.1.1 باشد. علاوه بر این ، رایانه شما باید در همان شبکه NVR باشد.

نحوه دسترسی به رابط وب ضبط کننده دوربین امنیتی خود


  1. مرورگر وب سازگار با NVR خود را باز کنید. برای NVR های دارای نرم افزار قبل از 2020 ، سازگارترین مرورگر اینترنت اکسپلورر است که با جستجوی عبارت “یعنی” یا ورود به “اینترنت اکسپلورر” از منوی شروع ویندوز 10 قابل دسترسی است.
  2. آدرس IP مربوط به NVR خود را در نوار آدرس مرورگر وب خود وارد کنید. آدرس IP پیش فرض NVR ما 192.168.1.108 است. اگر NVR شما دارای آدرس IP پیش فرض باشد می توانید از اتصال زیر استفاده کنید: http://192.168.1.108.
    اگر مطمئن نیستید که آدرس IP NVR شما چیست ، می توانید آن را در فهرست شبکه در GUI NVR پیدا کنید. در اینجا شما میتوانید اطلاعات بیشتری راجع به آن بخوانید.
  3. با استفاده از حساب سرپرست خود وارد شوید. نام کاربری و گذرواژه پیش فرض را می توان در برچسبی در بالای NVR که قبل از ارسال روی دستگاه قرار می دهیم ، پیدا کرد.

نحوه دسترسی به رابط وب دوربین PoE از طریق NVR

پس از ورود به رابط وب NVR ، می توانید به تنظیمات NVR و برخی تنظیمات دوربین دسترسی پیدا کنید ، اما بسیاری از تنظیمات پیشرفته تر در رابط وب دوربین قرار دارند. این آموزش فقط برای دوربین های امنیتی خریداری شده از CCTV Camera World کاربرد دارد.

فیلم زیر نحوه دسترسی به رابط وب یک دوربین PoE سازگار را پس از ورود به NVR از طریق LAN نشان می دهد. دستورالعمل های ویدئویی بر اساس آخرین سیستم عامل NVR برای سال 2020 ساخته شده اند ، اما روند کار برای نسل های قبلی مشابه است.

نحوه دسترسی به دوربین PoE از طریق NVR


  1. پس از ورود به NVR ، به لیست دوربین یا دستگاه برای NVR بروید. لیست دوربین ها با کلیک کردن روی دکمه Setup در گوشه بالا سمت چپ و سپس کلیک روی Camera قرار دارد.
  2. لیست دوربین ها باید پس از چند ثانیه ظاهر شود ، تمام دوربین هایی که در حال حاضر به NVR متصل هستند را نشان می دهد.
  3. برای دسترسی به رابط وب دوربین ، روی دکمه Web Page کلیک کنید ، که شبیه آیکون اینترنت اکسپلورر است. NVR رابط وب دوربین IP را ترجمه می کند و مرورگر وب زبانه جدیدی را باز می کند که مستقیماً به دوربین IP متصل می شود.
  4. با استفاده از همان نام کاربری و رمز عبوری که برای ورود به سیستم NVR استفاده کرده اید ، وارد دوربین IP شوید. اگر می دانید دوربین IP رمز عبور منحصر به فردی دارد ، از آن رمز عبور استفاده کنید.
  5. همه تنظیمات مورد نظر خود را تغییر دهید. در ویدئوی بالا ، ما در مورد چگونگی تنظیم پروفایل شب و روز بحث می کنیم. هنگام رفتن حتماً تنظیمات را ذخیره کنید.

در زیر مقالات مرتبطی وجود دارد که تنظیمات کلی موجود از رابط وب کم دوربین IP را پوشش می دهد.

مقالات مرتبط

Matt Rossi یک مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World ، توزیع کننده برجسته دوربین های مداربسته واقع در بوفالو ، نیویورک است. وی متخصص پشتیبانی فنی برای همه موارد مربوط به نظارت تصویری است.

 

از طریق: فیس بوک با مت ارتباط برقرار کنید

دوربین مداربسته سیم کارت خور چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *