نحوه جایگزینی پایگاه دانش و دوربین های Q-See و سیستم های امنیتی / دوربین مدار بسته


شرکت های بزرگی که اولویت فروش را نسبت به کیفیت محصول و پشتیبانی دارند ، بی ثبات هستند. جای تعجب نیست که بستن یکی از بزرگترین رقبای ما مدتها طول کشید. Q-See جدیدترین تجارت در صنعت دوربین مداربسته است که به دلیل اقدامات ناگوار تجارت خود از کار خارج شده است. شرکت QSee یک شرکت نسبتاً بزرگ مستقر در کالیفرنیا بود که در زمینه محصولات نظارت بر خانه با هزینه کم و بازار مشاغل کوچک تخصص دارد. در طول 18 سال گذشته آنها در تجارت بوده اند ، شما می توانید محصولات آنها را در Costco ، Amazon و Newegg با قیمت پایین و پایین پیدا کنید. متأسفانه ، چنین قیمت های پایین فقط یک معنی دارد ، یعنی. عدم پشتیبانی صالح طبق مشخصات QSee BBB ، پشتیبانی آنها وجود نداشت. اگر به Q-See.com مراجعه کنید ، پیامی خواهید یافت که آنها در 31 ژانویه 2021 درهای خود را برای همیشه می بندند و مشتریان خود را آویزان می کنند تا راهی پیدا کنند تا مطمئن شوند سیستم های دوربین امنیتی آنها هنوز از راه دور قابل مشاهده است در اواخر ژانویه متوقف شد.

لطفاً توجه داشته باشید که بهترین روش برای کمک به شما در تعویض تجهیزات QSee خود ارسال ایمیل به بخش پشتیبانی فنی ما با پر کردن فرم پشتیبانی فنی ما در اینجا است. اطلاعات کتبی برای پیشنهاد جایگزینی مناسب مورد نیاز است.

در بیانیه عمومی در وب سایت خود ، Q-See دلایل تعطیلی را بیان کرد:

“با توجه به بیماری همه گیر COVID-19 ، کارخانه های تعطیل در چین در اوایل سال 2020 ، عدم اطمینان تعرفه ها ، اوضاع سیاسی و چالش های تغییر بازار ادامه کار را برای ما دشوار کرده است.”

اگرچه همه این دلایل درست است و در حال حاضر تحت تأثیر همان حوادث ناگوار قرار می گیریم ، ثابت شده است که اصول ما ماندگار هستند. ما کاملاً اعتقاد داریم که به هیچ یک از مشتریان خود در صورت نیاز به پشتیبانی فنی اجازه پاتوق را نمی دهیم. ما در ارائه کمک فنی آگاهانه و م withثر با تجهیزات دوربین امنیتی خریداری شده از CCTV Camera World تخصص داریم. تیم پشتیبانی ما با استفاده از فیلم ها و راهنماهای نوشتاری خودیاری ، مشتریان را از طریق ایمیل به مقاله صحیح دانش بنیان هدایت می کند تا آنها بتوانند به خودشان کمک کنند. اگر راهنما وجود نداشته باشد ، ما ظرف 48 ساعت یک راهنما ایجاد می کنیم تا نگرانی های مورد نظر را برطرف کنیم. برای سناریوهای فاجعه یا برای آن دسته از مشتریانی که دوست دارند کارهایی را برای آنها انجام دهند ، پشتیبانی پولی همیشه در اینجا موجود است.

کلیه محصولات ما با ضمانت محدود واقعی 1 ساله در برابر نقص تولیدی ارائه می شوند. از آنجا که تجهیزاتی که ما می فروشیم یک کالای حرفه ای است ، اجباری به عهده خریدار است تا اطمینان حاصل شود که به درستی نصب شده است تا از دوام آنها اطمینان حاصل کند.

نحوه جایگزینی Q-See DVR یا NVR

تجهیزات اصلی که هر مشتری قبلی Q-See به جای آن نیاز دارد DVR یا NVR است. Q-See اگرچه از شغل خود خارج شد اما تمام برنامه ها و نرم افزارهای رایانه ای خود را متوقف کرد. این امر بر کلیه مشتریانی تأثیر می گذارد که برای نظارت بر دارایی یا تجارت خود به مشاهده از راه دور اعتماد کرده اند. ما با خرید ضبط کننده های خود برنامه های مشاهده از راه دور و نرم افزارهای رایانه ای را به صورت رایگان ارائه می دهیم.

از آنجا که Q-See از کارخانه های مختلفی برای تهیه محصولات خود استفاده می کند ، توصیه جدی برای جایگزینی یکی از DVR ها یا NVR های آنها دشوار است. برای کمک به شما در تعویض ضبط کننده Q-See ، لطفاً اطلاعات زیر را جمع آوری کنید.

 1. شماره مدل QR See DVR یا NVR
 2. تصویر جلو و عقب دستگاه
 3. تصویری از رابط منوی اصلی که روی مانیتور متصل به پشت ضبط نشان داده شده است

نحوه تعویض دوربین های امنیتی Q-See

دو نوع دوربین وجود دارد ، دوربین های IP و دوربین های کواکسیال HD که ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند یا اگر به دوربین های اضافی برای ضبط کننده Q-See موجود نیاز دارید. دوربین های IP یا دوربین های PoE از کابل شبکه اترنت برای اتصال به سیستم های NVR استفاده می کنند. دوربین های کواکسیال HD برای اتصال به سیستم های DVR از کابل کواکسیال استفاده می کنند. در زیر ما توضیح می دهیم که تیم ما برای ارائه بهترین دوربین ها برای سیستم شما به چه اطلاعاتی نیاز دارد.

نحوه جایگزینی دوربین های IP Q-See PoE

در مورد دوربین های امنیتی PoE ، سازگاری همیشه مسئله ای است. در حالی که Q-See در تجارت بود ، آنها از چندین تولید کننده مختلف استفاده کردند که دارای سطح سازگاری متفاوت بودند. برای توصیه بهترین جایگزینی برای دوربین های Q-See IP خود ، اطلاعات زیر را تهیه کنید. اگر نمی توانیم دوربین عکاسی ارائه دهیم ، جایگزینی NVR بهترین راه برای جلوگیری از ساعت ها بدنبال دوربین های سازگار یا اتلاف هزینه برای دوربین های ناسازگار است.

 1. Q- شماره مدل NVR را مشاهده کنید
 2. عکسهای جلو و عقب Q-See NVR
 3. عکس صفحه ثبت دوربین در تنظیمات NVR

چگونه می توان Q-See HD Coax و دوربین های آنالوگ را جایگزین کرد

دوربین های HD Coax محصول دیگری است که سازگاری در آن بسیار مهم است. دوربین های HD با استفاده از انواع مختلف سیگنال هایی که سازگار نیستند فیلم ها را ارسال می کنند. نکته مهم دیگر رزولوشن دوربین ها در مقایسه با آنچه ضبط کننده پشتیبانی می کند است.

به عنوان مثال ، Q-See دوربین ها و ضبط کننده های ویدئویی را که بین سال های 2014-2016 از نوع سیگنال SDI استفاده می کنند ، به فروش می رساند. نوع سیگنال SDI دیگر به طور گسترده ای در سیستم های دوربین مدار بسته مورد استفاده قرار نمی گیرد و اگر تجهیزات SDI دارید ، بهتر است اکنون آنها را جایگزین کنید.

یافتن دوربین های سازگار بدون دانستن اینکه DVR از چه چیزی پشتیبانی می کند دشوار است. برای توصیه تیم دوربین کواکسیال HD ما ، لطفاً اطلاعات زیر را داشته باشید.

 1. اگر Q-See نباشد شماره مدل و مارک DVR است
 2. تصویر جلو و عقب DVR
 3. تصویری از نمایشگر یا رابط تلویزیون که منوی اصلی یا اطلاعات سیستم را نشان می دهد
 4. عکس هایی از تنظیمات رمزگذاری دوربین که می خواهید جایگزین شوند
 5. عکس سیم کشی هایی که دارید

اگر نمی توانید اطلاعات DVR فوق را بدست آورید ، اطلاعات دوربین زیر برای توصیه های ما برای دوربین مفید خواهد بود.

 1. شماره (های) مدل دوربین Q-See
 2. عکسهای دوربین (دوربین ها) Q-See

با پر کردن فرم پشتیبانی فنی ما در اینجا ، با ارسال تمام اطلاعات لازم با تیم ما تماس بگیرید.

مت روسی مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World ، توزیع کننده برجسته دوربین های مداربسته واقع در بوفالو ، نیویورک است. او متخصص پشتیبانی فنی برای همه موارد مربوط به نظارت تصویری است.

از طریق: فیس بوک با مت ارتباط برقرار کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *