نحوه تنظیم مجدد پایگاه دانش جهانی دوربین IP یا دوربین PoE / دوربین مدار بسته


اگر می خواهید دوربین IP یا دوربین PoE خود را به دلیل قفل بودن مجدداً تنظیم کنید ، روش پیشنهادی برای بازنشانی ورود به رابط وب دوربین و فشار دادن دکمه رمز فراموش شده است. از شما خواسته می شود به برخی از س questionsالات امنیتی پاسخ دهید یا کد بازیابی رمز ورود به آدرس وارد شده در هنگام تنظیم اولیه از طریق ایمیل ارسال می شود.

با این حال ، اگر نمی توانید به رابط وب دوربین دسترسی پیدا کنید ، برخی از مدل های دوربین ممکن است برای راحتی کار دکمه تنظیم مجدد داشته باشند. در غیر این صورت ، دوربین باید برای برنامه ریزی مجدد برای ما ارسال شود ، این هزینه با هزینه مشتری است.

نحوه استفاده از دکمه تنظیم مجدد در دوربین IP

هنگام فشار دادن دکمه رمز عبور دوربین ، به خصوص دوربین هایی که دکمه تنظیم مجدد روی صفحه باز است ، بسیار مراقب باشید. خسارات ناشی از سهل انگاری یا خطای مصرف کننده مشمول ضمانت محدود محصول در مورد نقص تولید نمی شود.

در اینجا مراحل ساده ای وجود دارد که باید برای تنظیم مجدد دوربین خود دنبال کنید:

  1. با جدا کردن سیم برق از منبع تغذیه PoE یا منبع 12 ولت DC دوربین را خاموش کنید.
  2. پیشنهاد می کنیم این کار را روی فرش انجام ندهید ، زیرا ESD به دوربین آسیب می رساند
  3. با استفاده از یک پیچ گوشتی یا آچار دستی ، مطابق تصاویر زیر برای مدل دوربین خاص خود ، محفظه ای را که دکمه تنظیم مجدد قرار دارد باز کنید.
  4. دوربین را به منبع تغذیه PoE وصل کنید و حدود 3 دقیقه صبر کنید تا دوربین کاملاً شارژ شود
  5. با استفاده از یک ابزار پلاستیکی ، پاک کن بالای یک مداد یا انگشت ، دکمه تنظیم مجدد را به مدت 15 ثانیه به آرامی فشار دهید. در برخی موارد ، دکمه تنظیم مجدد بسیار نازک است ، ممکن است لازم باشد از لبه ناخن خود برای پایین فشار دادن استفاده کنید.

دوربین مجدداً راه اندازی می شود و در حالت غیر اولیه قرار می گیرد. اگر از آن با NVR سازگار استفاده می کنید ، می توان آن را به درگاه های PoE پشت NVR متصل کرد و دوربین با NVR همگام سازی می شود. در غیر این صورت ، لطفاً این راهنما را در مورد چگونگی مقداردهی اولیه دوربین دنبال کنید: https://www.cctvcameraworld.com/connect-security-camera-to-internet/

تنظیم مجدد مکان دکمه

دوربین گلوله

اینجا دکمه تنظیم مجدد دوربین IPC4K15 است. دوربین های گلوله دیگر با یک دکمه تنظیم مجدد دارای یک محفظه در پایین دوربین هستند.

دوربین گنبد

در اینجا دکمه تنظیم مجدد دوربین IPC4K15D وجود دارد. سایر دوربین های گنبدی دارای دکمه تنظیم مجدد دارای یک دکمه هستند که در جایی از صفحه دوربین قرار دارد. اغلب در نزدیکی سنسور تصویر زیر لنز قرار دارد.

دوربین های بدون دکمه تنظیم مجدد

هیچ راهی آسان برای تنظیم مجدد دوربین هایی که دکمه تنظیم مجدد ندارند یا دوربین هایی که دارای دکمه تنظیم مجدد هستند در مکانی که نیاز به نگهداری کارخانه دارد وجود ندارد. برای این دوربین ها تنها راه تنظیم مجدد آنها تعمیر و نگهداری کارخانه است. اگرچه ما می خواهیم رمزعبور اصلی در دسترس باشد ، خیر. تعمیر و نگهداری کارخانه شامل یافتن دکمه تنظیم مجدد توسط تکنسین های ما ، در صورت وجود دکمه یا از طریق فرایندی به نام سیستم عامل سریال است. لطفا توجه داشته باشید که تلاش برای سرویس دهی دوربین شخصی شما ضمانت شما را باطل می کند و به طور بالقوه صدمات جبران ناپذیری به دوربین می آورد. بازنشانی رمزهای عبور از این نوع به عنوان یک سرویس خارج از گارانتی با هزینه متناظر پردازش می شود. برای ارسال اطلاعات بیشتر با بخش پشتیبانی ما با ارسال درخواست پشتیبانی در پیوند زیر تماس بگیرید: فرم پشتیبانی فنی. شماره سفارش و اطلاعات محصول خود را برای ارسال موفقیت آمیز درخواست آماده کنید.

مت روسی مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World ، توزیع کننده برجسته دوربین های مداربسته واقع در بوفالو ، نیویورک است. او متخصص پشتیبانی فنی برای همه موارد مربوط به نظارت تصویری است.

از طریق: فیس بوک با مت ارتباط برقرار کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *