نحوه اتصال دوربین های Q-See به پایگاه دانش جهانی دوربین Avalonix NVR / CCTV


هدف این پست کمک به مشتریانی است که از NVR های Q-see خود دور شده و سعی در اتصال دوربین های IP قدیمی سری QC به NVR های CCTV Camera World دارند. درک این نکته مهم است که دوربین های IP به کاربر و گذرواژه صحیح برای کاربر سرپرست احتیاج دارند تا به NVR اجازه اتصال به دوربین و پخش جریانی ویدیو را بدهد. در این پست ، نحوه اتصال دوربین های قدیمی سری QC به ضبط کننده های NVR را توضیح می دهیم.

فرضیات

هنگام تلاش برای اتصال دوربین های قدیمی Q-see ، باید مطمئن شوید که دو عنصر تعریف شده در زیر را دارید. اگر به هر دلیلی نمی توانید آنها را درک کنید و نمی توانید دوربین های خود را به ضبط کننده ما متصل کنید ، دریغ نکنید با خرید یک جلسه پشتیبانی پولی با کلیک کردن اینجا برای ادغام این دوربین های شخص ثالث با ما تماس بگیرید.

رمز ورود دوربین های سری QC خود را تنظیم کنید

در دوربین های IP Q-See یک گذرواژه برای کاربر مدیر پیکربندی شده است که باید آن را مشخص کنید. گذرواژه یا برای کاربر مدیر یک سرپرست است یا ممکن است یک گذرواژه منحصر به فرد باشد که هنگام مالکیت سیستم Q-see تنظیم کرده باشید. اگر رمز ورود کاربر مدیر را بارها تغییر ندهید ، ممکن است این رمز عبور فعلی باشد که برای ورود به سیستم NVR قدیمی Q-see استفاده می کنید.

مطمئن شوید که آدرس IP دوربین درست است

اگر دوربین های قدیمی Po-PoE PoE خود را به پشت NVR های ما متصل می کنید ، مطمئن شوید که آدرس IP دوربین ها با فرمت 10.1.1.X برای کار در سوئیچ داخلی است.

نحوه افزودن دوربین های Q-see به NVR

مرحله 1) NVR را روشن کرده و به یک مانیتور HDMI متصل شوید

مرحله 2) فقط یک دوربین را به پشت NVR وصل کنید. سعی نکنید همه دوربین ها را به هم متصل کنید.

مرحله 3) به صفحه ثبت دوربین بروید و بررسی کنید که آیا دوربین در زیر برگه جستجوی دوربین در بالا نمایش داده شده است یا خیر

مرحله 4) روی دوربین کلیک کنید و سعی کنید آن را اضافه کنید

مرحله 5) اگر دوربین به خودی خود با موفقیت متصل شود ، یک نقطه سبز در زیر وضعیت مشاهده خواهید کرد. اگر حالت قرمز مشاهده کردید ، صفحه شبکه دوربین را برای یافتن پیام خطا بررسی کنید. ممکن است در صفحه شبکه دوربین پیغام خطایی پیدا کنید که روی آن نوشته شده باشد “نام کاربری / خطای رمز عبور”.

با فرض اینکه آدرس IP دوربین های Q-see در فرمت 10.1.1.X باشد ، برای اتصال این دوربین ها ، باید رمز ورود مدیر را از سیستم Q-See خود به صورت دستی در صفحه لیست دوربین های NVR وارد کنید تا بتوانید به دوربین های Q-See متصل شوید.

مرحله 6) رمز ورود را تغییر دهید تا با کلیک بر روی نماد مداد در لیست دوربین ، به دوربین وارد شوید و رمز عبور صحیح را وارد کنید. در صورت وارد کردن رمز ورود صحیح ، دوربین باید فیلم را نمایش دهد.

اگر می خواهید ویدیویی در مورد این فرآیند تماشا کنید ، در صورت تمایل ویدیوی زیر را پخش کنید.

نحوه اتصال دوربین های IP QSee به Avalonix NVR


مت روسی مدیر پشتیبانی فنی در CCTV Camera World ، توزیع کننده برجسته دوربین های مداربسته واقع در بوفالو ، نیویورک است. او متخصص پشتیبانی فنی برای همه موارد مربوط به نظارت تصویری است.

از طریق: فیس بوک با مت ارتباط برقرار کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *