مطالعه نحوه اجرای رادار و دوربین حرارتی


360 Vision Technology ، تولید کننده قدرتمند PTZ و دوربین های عکسبرداری حرارتی در انگلستان ، استقرار و استقرار رادار و تصویربرداری حرارتی را در اجلاس امنیتی 2021 ، یکی از بزرگترین رویدادها در صنعت امنیت مجازی در اروپا ، گسترش می دهد.

برنامه ریزی شده برای 11.30-12.00 (GMT) ، چهارشنبه 5 مهشما، ارائه اصلی اصلی مجازی ، که بصورت زنده شرکت خواهد شد ، توسط تونی هالووی ، متخصص فناوری 360 Vision ، با موضوع “بکارگیری فناوری رادار و نظارت بر حرارت برای شناسایی امنیت در یک منطقه وسیع” ارائه می شود.

در سخنرانی اصلی خود ، تونی در مورد فناوری ، تفاوت عملکرد و ملاحظات استقرار رادار و دوربین های تشخیص حرارتی مناسب برای برنامه های نظارت بر منطقه بزرگ بحث خواهد کرد. با پشتیبانی دانش پشت راه حل ها ، تونی ویژگی ها و محدودیت ها را کشف می کند تا شرکت کنندگان را قادر به شناسایی واضح برنامه ها برای اجرای موفقیت آمیز کند.

سارا فیشر ، مدیر فروش در فناوری 360 ویژن ، گفت: “به دنبال موفقیت اخیر وبینارهای آموزش فناوری ، ما خوشحالیم که فرصتی برای سخنرانی اصلی در مورد فناوری در اجلاس امنیت مجازی را داریم.” “در ارائه تونی ، او بررسی خواهد کرد که چگونه رادارها و تصویربرداری حرارتی برای استفاده در انواع برنامه های بزرگ با موفقیت شناسایی می شوند. این ارائه برای هر کسی که علاقه مند به اجرای یک قابلیت نظارت است که امکان کشف فوری و قابل اعتماد را با هر دو هشدار و بازرسی بصری دارد ، بسیار مفید خواهد بود. “

برای ثبت نام برای ارائه اصلی اجلاس امنیتی 2021 در 360 ویژن (در ساعت 11.30-12.00 به وقت گرینویچ ، چهارشنبه 5 مه)شما) ، لطفا از لینک زیر استفاده کنید: https://pro.connect2bnet.com/signup

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *