مصاحبه عالی: قابلیت همکاری و موارد دیگر


دفتر امنیت خبری با جیسون اوولت از جانسون کنترل ، رئیس اتحاد برای اتحاد همکاری فیزیکی امنیت جلب می کند

POQ: من فکر می کنم جهان در نتیجه COVID تغییر کرده است و بازار کنترل دسترسی مطمئنا از این قاعده مستثنی نیست

POQ:

اتحاد همکاری فیزیکی امنیت فیزیکی (PSIA) به دنبال محیط نظارتی بهبود یافته برای کاربران بخش خصوصی PSI در سراسر اروپا است. این در سال 2008 برای صداگذاری به کاربران مجدد و ارائه مشاوره تخصصی در مورد PSI اتحادیه اروپا – چه از طریق مشارکت مستقیم با نهادهای اتحادیه اروپا و چه از طریق گروه های متخصص مانند LAPSI و Share_PSI – راه اندازی شده است.

اتحادیه PSI در حال راه اندازی مجدد است که کمیسیون اروپا پیشنهاد خود را برای بازنگری در دستورالعمل PSI برای اصلاح توسط پارلمان اروپا و شورای اتحادیه اروپا منتشر می کند.

PSIA یک کنسرسیوم جهانی متشکل از بیش از 65 فروشنده امنیت فیزیکی و ادغام کننده سیستم است که بر ارتقا the قابلیت همکاری دستگاه های مجهز به IP و سیستم های امنیتی متمرکز است ، هم در اکوسیستم امنیت فیزیکی و هم در سیستم های اتوماسیون سازمانی و ساختمانی.

PSIA مشخصات باز مربوط به فناوری امنیت شبکه را در کلیه بخشهای صنعت از جمله ویدئو ، ذخیره سازی ، تجزیه و تحلیل ، نفوذ و کنترل دسترسی ترویج و توسعه می دهد. کار آن مشابه کار گروه ها و کنسرسیوم هایی است که روش های استانداردی را ایجاد کرده اند که به انواع مختلف تجهیزات اجازه می دهد تا به طور یکپارچه داده ها مانند USB و بلوتوث را متصل و به اشتراک بگذارند. ویرایشگر خریداران امنیتی ربکا اسپاین با جیسون ولت ، رئیس هیئت مدیره و مدیر فناوری و نوآوری در تجارت ، ACVS ، فناوری های ساختمانی و راه حل های جانسون کنترل تماس می گیرد.

شما اخیراً ابتکار عمل ایمن (SCI) را اعلام کردید ، آیا می توانید درباره آنچه شامل آن است بیشتر بگویید؟

ابتکار SCI شامل اتخاذ استانداردهای جامد صنعت در یک برنامه کاربردی برای پاسخگویی به نیاز کلی به پشتیبانی از اعتبار نامه های تلفن همراه به روشی بسیار ایمن است. این شامل بهترین روشهای زیرساخت کلید عمومی (PKI) برای مدیریت گواهینامه دیجیتال ، همراه با استانداردهای باز و روشهای ارتباطی ایمن است که با موفقیت در صنعت ما با پروتکل پروتکل کنترل شده باز (OSDP) که توسط انجمن صنایع تهیه شده است ، امنیت (SIA) استفاده می شود. این اجازه می دهد تا یک روش استاندارد و باز برای استفاده از کلید عمومی دستگاه به عنوان اعتبارنامه وجود داشته باشد که می تواند در کنترل دسترسی فیزیکی ، قفل و دسترسی فیزیکی استفاده شود و از پیچیدگی و چالش های اعتبارنامه های متعدد در محیط های شرکتی بکاهد.

فکر می کنید بازار کنترل دسترسی از زمان Covid تغییر کرده است؟

من فکر می کنم جهان در نتیجه COVID تغییر کرده است و بازار کنترل دسترسی مطمئنا از این قاعده مستثنی نیست. بیومتریک بدون تماس ، ردیابی تماس ، نظارت / هشدار مسافت و اشتغال اجتماعی ، اندازه گیری دمای حرارت ، سرویس بهداشتی ، تشخیص ماسک و کنترل از راه دور تلفن همراه / از راه دور تنها برخی از مناطقی است که از زمان COVID به مرکز توجه صنعت ما در جهان تبدیل شده است. من فکر می کنم بعضی از آنها اینجا هستند تا بمانند ، در حالی که وقتی به وضوح دنیای طبیعی جدید در جهان COVID می رسیم ، بعضی دیگر ناپدید می شوند. استانداردهای باز مطمئناً به کاهش سطح پیچیدگی و مجموعه فنی مورد نیاز برای حفظ محیط شرکتی که PSIA در ایجاد آن کمک می کند ، کمک می کند.

گروه های کاری شما چگونه مشخصات را توسعه می دهند؟

با گفتگوی آشکار درباره چالش های واقعی صنعت ، بین تولیدکنندگان ، مجتمع ها و مشتریان نهایی. این نوع همکاری منجر به درک نیازهای اساسی و مشترک می شود که منجر به تدوین یک استاندارد باز مانند PLAI یا SCI می شود که اینها نیز به صورت یکپارچه با هم کار می کنند. بدون وجود یک مشکل مشترک ، دستیابی به همکاری و رویکرد استاندارد باز که ممکن است نیاز به پذیرش گسترده داشته باشد ، دشوار خواهد بود.

برای کنترل کیفیت و استاندارد در کل صنعت چقدر مهم است؟

کنترل کیفیت کلید جدول است. اینگونه است که راه حل ها و محصولات پشتیبانی می کنند که می توانند راه حل های صحیح را ارائه دهند و مقیاس ، عملکرد و نیازهای امنیتی را برآورده کنند. استانداردها به راهنمایی بهترین روش ها و ساده سازی نگهداری و نگهداری کمک می کنند. مقیاس یکبار مصرف و مشتری دشوار است و فقط مدیریت و نگهداری مداوم را پیچیده تر و گرانتر از نظر مدیریت می کند. به نظر من فروتنانه ، هر دو برای صنعت ما بسیار مهم هستند.

نقش قابلیت همکاری در جامعه و انتقال به شهرهای هوشمند چیست؟

با شنیدن قابلیت همکاری ، بلافاصله به فکر Plug-And-Play می افتم. در دنیایی که به سمت اینترنت وسیعتر از اشیا (IoT) در حرکت است ، ادغام امری عادی است و قابلیت همکاری را ایجاد می کند. چالش این است که همه یک API و / یا SDK دارند ، اما این به معنای نوشتن کد جدید برای به اشتراک گذاشتن API / SDK و ایجاد قابلیت همکاری است. این جایی است که استانداردهای باز مانند PLAI و SCI می توانند پیچیدگی را کاهش دهند ، هنگامی که فقط با پشتیبانی از API / SDK ، تعداد بسیار بیشتری دستگاه / نرم افزار را دریافت می کنید که می توانند به Plug-and-Play تبدیل شوند ، مانند قابلیت همکاری. بسیار قدرتمندتر است تأثیر.

شما در PSIA چه تجربه ای دارید؟

من 23+ سال تجربه در زمینه کنترل دسترسی فیزیکی و راه حل های ویدئویی دارم ، از توسعه نرم افزار و سخت افزار ، مدیریت محصول ، تحقیقات تجاری و پیشرفته با میزان قابل توجهی از تعامل مستقیم مشتری. این یک تجربه گسترده از حرکت از ایده ها به راه حل های تجاری است که می توانم آنها را بخوانم و با هیئت مدیره PSIA و شرکت های عضو به اشتراک بگذارم.

چه توصیه ای به شرکت هایی دارید که می خواهند سیستم های امنیتی خود را ارتقا دهند؟

استانداردهای باز در مقیاس و با پشتیبانی از هر سازمانی مورد توجه قرار می گیرند. در هنگام بررسی به روزرسانی ها ، می خواهید به دنبال راه حل هایی باشید که بیشترین تأثیر را در سرمایه گذاری شما داشته باشند ، در حالی که به کاهش نیازهای تعمیر و نگهداری در آینده کمک می کنند. شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که به دنبال راه حل هایی هستید که بتوانید محیط امنیتی سایبری قدرتمندی را برای شما فراهم کند. رمزگذاری و محرمانه بودن داده ها برای محافظت از شرکت و افرادی که با آنها تعامل دارند ضروری است. در آخر ، من به شرکت ها توصیه می کنم که از دیدگاه فناوری به آینده نگاه کنند. ظروف ، خدمات خرد و استانداردهای باز برای بازرسی های آینده مهم خواهد بود.

مورد دیگری برای یادداشت است؟

من فقط می خواهم بر مزایای استفاده از استانداردهای باز تأکید کنم. من معتقدم و طرفدار چگونگی ساده سازی و کمک به دستیابی به مقیاس واقعی هستم ، در حالی که اطمینان می دهم امنیت در دنیای کاملاً متصل به منزله مصالحه نیست.

برای مطلع شدن از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *