مشارکت IDIS و Inner Range Tech


جستجوی قدرتمندتر ، انعطاف پذیر اما ساده تر راه حل های مدیریت و مدیریت یکپارچه سایت – در برنامه های کاربردی ، از جمله مراکز داده ، مراقبت های بهداشتی ، بانکی و زیرساخت های مهم – پیوندهای فن آوری جدید بین IDIS کره ای و محدوده داخلی استرالیا را دارد.

این همکاری ارائه دهنده ویدیوی کلی IDIS با سیستم کنترل دسترسی و شناسایی متجاوزان Integriti Inner Range است که در اختیار کاربران نهایی قرار می گیرد هر آنچه برای کنترل موثرتر و موثرتر سیستم های امنیتی ، ایمنی و ساختمانی خود از یک بستر واحد برای مدیریت نیاز دارند ، فراهم می کند.

نصب فناوری IDIS با یک فرآیند ساده سه مرحله ای با Integriti آسان است و در حال حاضر با پروژه های کوچک و شرکتی در بازارهای مهم منطقه ای ارزش خود را اثبات می کند. این مشارکت از رشد مداوم در آسیا و استرالیا پشتیبانی خواهد کرد ، جایی که IDIS با برخی از معتبرترین شرکای توزیع ، از جمله Hills Limited در استرالیا ، همکاری های استراتژیک دارد ، در حالی که بیانیه های اصلی ایالات متحده و اروپا نیز توسط هر دو شرکت تأیید یا گفته شده است. به عنوان مثال می توان به ارائه دهنده جهانی ذخیره سازی داده و دارایی اشاره کرد که به تازگی نسخه قابل توجهی را به پایان رسانده است. پروژه های تجارت خرده فروشی ، فضای دفاتر تجاری و خودگردان محلی نیز در حال انجام است.

پلتفرم کنترل دسترسی Integriti و مدیریت یکپارچه Inner Range با طیف وسیعی از DVR ها و دوربین های IDIS DirectIP به طور یکپارچه کار می کنند و از طریق نرم افزار مدیریت ویدیو بدون هزینه و بدون مجوز (VMS) ، مرکز IDIS به آنها امکان کنترل و مدیریت بیشتری را می دهند.

انتخاب گسترده Inner Range از کنترل کننده ها ، خواننده ها و صفحه کلیدهای درب ، می تواند با طیف وسیعی از خوانندگان شخص ثالث ، از جمله Mifare ، HID ، داده های بیومتریک و پشتیبانی از شناسه های تلفن همراه از چندین فروشنده ، گسترش یابد.

اتصال دستگاه های دسترسی و زنگ هشدار به فناوری های ویدئویی IDIS برنده جایزه ، از جمله تجزیه و تحلیل آموزش عمیق ، امکان نظارت و ضبط دقیق فعالیت در سایت های منفرد و متعدد را فراهم می کند – مانند ورود به درب ، دروازه اجباری و تعدادی از حوادث هشدار دهنده – و بازرسی بصری فوری تهدیدات و پاسخ سریعتر به حوادث ، همراه با رهگیری های حسابرسی جامع و گزارش در مورد تحقیقات حادثه و بهبود مدیریت سایت

با هم ، سیستم کنترل دسترسی هوشمند و کنترل امنیت Inner Range و راه حل های کامل تصویری IDIS می توانند به عنوان بستر اصلی برای راه حل های کاملاً یکپارچه استفاده شوند که شامل مواردی از امنیت ، ایمنی زندگی و مدیریت ساختمان تا مدیریت بازدیدکنندگان و سیستم ها و دستگاه های خاص سایت می باشد. . این روش یکپارچه به مشتریان کمک می کند تا خطرات موجود را کاهش دهند در حالی که یک بستر امن در آینده فراهم می کند که مقیاس پذیری و انعطاف پذیری را برای آنها فراهم می کند تا در صورت مواجهه با چالش های عملیاتی آینده و چشم انداز تهدید همیشه در حال تحول ، سازگار شوند.

“رویکرد مدولار و جامع ما به سادگی و کارآمد با سیستم Integriti Inner Range ادغام می شود و مدیریت امنیت یکپارچه را به روشی در دسترس تر به مشتریان ارائه می دهد. مشارکت ما هزینه کل مالکیت (TCO) همراه با پشتیبانی محلی تضمین شده ، ضمانت نامه های طولانی مدت برای تجهیزات و نگهداری آسان تر را تضمین می کند. “دنیس چوی ، مدیر کل IDIS خاورمیانه و آفریقا می گوید.

“یکپارچه سازی جدید و یکپارچه ما با IDIS یک فرآیند ساده سه مرحله ای است که به مدیران و مجتمع های امنیتی اجازه می دهد دوربین ها را به سرعت به هر مکانی در سیستم Integriti متصل کرده و آنها را بر روی نقشه های شماتیک ترسیم کنند. مشارکت ما گزینه های فناوری موجود برای مجتمع های سیستم را گسترش می دهد و گزینه های جدید و جذابی را به مشتریان آنها ارائه می دهد. “تیم نورتوود ، مدیر کل Inner Range می گوید.

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *