لوازم جانبی نظارت تصویری از SCK – دوربین امنیتی King


لوازم جانبی نظارت تصویری از SCK

دوربین King King انواع مختلفی از لوازم جانبی امنیتی و نظارت تصویری را ارائه می دهد که به طور بالقوه هر کاری را از همیشه آسان تر می کند. دوربین مدار بسته اختصاری است که به معنی تلویزیون حلقه بسته است. دوربین مداربسته ترکیبی از دوربین ها و ضبط کننده ها مانند ضبط کننده های دیجیتال ویدئو و / یا ضبط کننده های فیلم شبکه (DVR و NVRS) است. NVR ها از دوربین های مبتنی بر IP یا “شبکه” استفاده می کنند ، در حالی که DVR ها می توانند از دوربین های دیجیتال مبتنی بر COAX استفاده کنند. نظارت تصویری به چند دلیل مهم است. اولین مورد توانایی داشتن شواهدی برای اثبات گناه در اثر تصادفات یا فعالیت مجرمانه است. مورد دوم نظارت مستقیم بر وقایع است تا کارمندان به عنوان محافظ امنیتی بتوانند در زمان واقعی نسبت به اتفاقی که رخ می دهد واکنش نشان دهند. اگرچه هدف اصلی آن نیست ، اما دوربین مدار بسته تمایل به بازدارندگی نیز دارد. دلیل این امر این است که افرادی که قصد ارتکاب مجرمانه را دارند ، در صورت مشاهده نصب یک سیستم نظارت تصویری ، اغلب از آنها خواسته می شود. دوربین مداربسته هم یک راه حل امنیتی فعال و هم واکنش پذیر است.

هنگام کار با فناوری دوربین مداربسته ، مهم است که از تمام ابزارها و لوازم جانبی دوربین مداربسته آگاهی داشته باشید. برخی از این ابزارها به سادگی عیب یابی کار را آسان یا آسان می کنند. سایر لوازم جانبی دوربین مداربسته برای انجام کار کاملاً ضروری یا ضروری هستند. دوربین دوربین امنیتی تمام ابزارها و لوازم جانبی دوربین مدار بسته را برای انجام درست کار به شما نیاز دارد! بیایید نگاهی به برخی از این گزینه های عالی بیندازیم ، اینکه چه گزینه هایی هستند و چگونه در دوربین های مداربسته نقش دارند!

براکت های نصب
هنگامی که پس از آزمایش دوربین آماده نصب آن هستید ، این فرآیند “نصب” نامیده می شود. نصب دوربین مستلزم داشتن براکت نصب مناسب است. این براکت ها روش های مطمئنی را برای اطمینان از نصب صحیح دوربین و بدون خطر سقوط یا سقوط ارائه می دهند. ما برای انواع دوربین ها و شرایط از براکت استفاده می کنیم.

منبع تغذیه دوربین
تمام منابع تغذیه دوربین برای عملکرد. بسته به نوع دوربینی که دارید ، این نیازهای برق ممکن است متفاوت باشد. ابتدا بدانید که برای دوربین yoru به چه نوع اتصال برق نیاز دارید و چه میزان برق نیاز دارد. سپس نگاهی به پیشنهادات قدرت ما بیندازید. ما راه حل هایی برای دوربین های تک و جعبه های اتصال ارائه می دهیم که می تواند کل سیستم دوربین ها را تأمین کند.

شبکه سازی
هنگام کار با دوربین های IP ، به سخت افزار شبکه مناسب نیاز دارید. برای نصب های بزرگتر یا دوربین های شبکه خارجی ، داشتن POE یا منبع تغذیه کافی از طریق ethenet مهم است ، پورت هایی که می توانند تا حد ممکن باشند. ما سوئیچ های منظمی را برای گسترش پورت های مشترک و همچنین راه حل های POE و روترها برای مدیریت ترافیک شبکه در سیستم های چند دوربین ارائه می دهیم. Networkign ممکن است پیچیده باشد ، اما اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید!

ابزار و لوازم جانبی دوربین
بسیاری از موارد مهم ، ضروری و حتی غیرضروری وجود دارد ، اما داشتن لوازم جانبی برای نصب نظارت تصویری خوب است. اگر قصد دارید کابل های COAX یا Ethernet خود را جدا کنید ، به دستگاه های خرد کن نیاز خواهید داشت و همچنین برای این منظور به یک مجموعه قابل اعتماد سیم برش دهنده / برش دهنده سیم نیز نیاز خواهید داشت. اگر دوربین PTZ دارید ، داشتن یک کنترلر PTZ دارای جوی استیک و صفحه کلید برای کنترل دستی این دوربین ها ایده خوبی است. به علاوه ، تبلت تست دوربین همیشه یک مورد عالی است که می توانید در دست داشته باشید. این تبلت ها می توانند به هر دو کابل اترنت و کواکسیال متصل شوند و عملکرد دوربین های COAX را با استفاده از هر یک از چهار نوع سیگنال ویدئویی و همچنین دوربین های IP آزمایش کنند.

دیسک های ذخیره سازی
هنگام راه اندازی هر سیستم دوربین مدار بسته ، برای ذخیره داده های ویدئویی گرفته شده توسط دوربین های مداربسته به فضای ذخیره سازی نیاز است. این به صورت هارددیسک با ظرفیت های مختلف در دسترس است. بسته به ضبط کننده ، قادر خواهید بود تا تعداد معینی و حداکثر ظرفیت دیسک های ذخیره سازی مشترک استفاده کنید. اگر فیلم Enuhg دریافت نمی کنید یا سیستم جدیدی راه اندازی نمی کنید ، با متخصصین فروش ما تماس بگیرید تا مشخص شود کدام یک از هارد دیسک برای نیازهای شما بهترین است

کابل های نظارت تصویری
اتصال دوربین های خود به ضبط کننده ها به کابل نیاز دارد. این می تواند یک کابل COAX ، کابل cat5e یا cat6 اترنت یا حتی کابل برق باشد. بدون توجه به کابل hwat مورد نیاز ، SCK آن را دارد!

اتصالات
کابل ها بدون اتصال کار نمی کنند ، گزینه های ما را برای چین دادن سر کابل های COAX و اترنت بررسی کنید!

LockBoxes
DVR و NVR به محافظت از دارایی شما کمک می کنند ، اما چه کسی از ضبط کننده محافظت می کند؟ جعبه قفل DVR می تواند تا حد زیادی اطمینان حاصل کند که ضبط کننده از سرقت یا آسیب محافظت می کند. مطمئن شوید که اندازه مناسبی را برای نیازهای خود دریافت کرده اید!

از اینکه امروز در مورد لوازم جانبی دوربین مدار بسته صحبت کردیم از شما متشکریم! برای اطلاعات بیشتر در مورد برخی از این ایده ها به پیوندهای اضافی مراجعه کنید! برای هر گونه سوال در مورد سازگاری محصول ، در دسترس بودن یا سایر اطلاعات ، دریغ نکنید با Sales Pro تماس بگیرید 561-288-5258 . فراموش نکنید که برای آموزشهای بیشتر و اطلاعات مربوط به نظارت تصویری ، در کانال YouTube ما مشترک شوید. تا دفعه بعد ، در امان باشید!

متصل: تفاوت DVR با NVR چیست؟

متصل: تفاوت H264 و H265 چیست؟

متصل: دوربین های امنیتی IP PTZ – هر آنچه لازم است بدانید

متصل: قطعنامه و چرا مهم است؟

متصل: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را در اینجا پیدا کنید: فیس بوک | توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *