لطفاً در مورد راه اندازی دوربین جدید خانگی راهنمایی کنید. من می توانم از طریق نرم افزار سازنده به آن دسترسی پیدا کنم ، اما در غیر این صورت توجه داشته باشید. : cctv


بریتانیای کبیر. مدت زمان طولانی است ، اما من می خواهم همه مواردی را که ممکن است مهم باشد قرار دهم.

من یک دوربین Reolink 410 را در زیر لبه های جلوی خانه نصب کردم. خانه به یک شبکه متصل است ، بنابراین سیم کشی هایی که از خود دوربین برمی گردد:

دوربین> اترنت> پچ پنل> سوئیچ 4 پورت POE> سوئیچ 24 پورت> (16 اتصال به اتاقهای مختلف) پانل اتصال> اترنت (انتخاب 16 پریز)> رایانه.

برای استفاده به عنوان سیستم مداربسته ویژه ، من یک کامپیوتر قدیمی دفتر دل با 8 گیگابایت رم و یک پردازنده قدیمی Pentium E6500 دارم. این کار می کند ، 10 حرفه ای را خوب بدست آورید. در حال حاضر دستگاه های 2 160 160 گیگابایتی وجود دارد. نام این کامپیوتر را “Watcher” گذاشتم.

DNS توسط روتر من ، 192.168.1.1 مدیریت می شود. من آدرس MAC موجود در روتر را بررسی کردم تا مطمئن شوم که دستگاه صحیحی دارم یا خیر و به دوربین یک آدرس ثابت 192.168.1.23 دادم. من اسم دوربین را CCTV1 گذاشتم.

من REATINK را روی Watcher نصب کردم ، نرم افزار اختصاصی آنها و نرم افزار پیشنهادی ادبیات آنهاست. او دوربین را به راحتی می بیند و من یک نام کاربری و رمز عبور به دوربین داده ام.

اکنون ، مشکل من به نظر می رسد Reolink فیلم را با رزولوشن 640×480 ذخیره می کند ، علی رغم کیفیت خوب نمایش زنده ، بسیار زباله است و از بخش “پخش” نمی توانم پرونده های ذخیره شده را ببینم. من می دانم که هنوز هم باید نرم افزار را یاد بگیرم. در هر صورت ، من می خواهم سایر نرم افزارهای رایانه را امتحان کنم تا ببینم چه گزینه هایی دارند. من ترجیح می دهم رایگان ، البته این تنها دوربین خواهد بود و نمی خواهم آن را از طریق تلفن خود تماشا کنم. اما اگر ارزش آن را داشته باشم ، مایل هستم برای چیزی بهتر از برنامه های رایگان ، قیمت مناسبی بپردازم.

من با AgentUI شروع به کار کردم زیرا در گذشته از Eye Spy استفاده کرده ام و به نظر می رسد این یک به روزرسانی باشد. وقتی می خواهم وارد دوربین جدیدی شوم ، در نهایت از تنظیمات زیر استفاده می کنم.

نوع منبع: دوربین IP.

URL URL زنده

در این تنظیمات من یک جادوگر می گیرم. من جزئیات دوربین و رمز ورود را پر می کنم و گزینه انتخاب آدرس شبکه را از لیست دریافت می کنم. گزینه ها عبارتند از:

DELLFA4C2C EWS-NIC5 / 99.00 192.168.1.13:80

مرور 192.168.1.23:443

یا آدرس شبکه

مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنم ، در نهایت مجموعه دیگری از گزینه ها را بدست می آورم:

دوربین IP rtsp: //…h264Preview_01_sub

دوربین IP rtsp: //…ucast/12

دوربین IP rtmp: //…KEN]& channel = 0 & stream = 0

دوربین IP rtsp: //…h264Preview_01_main

دوربین IP rtmp: //…KEN]& channel = 0 & stream = 1

و هر کدام را که انتخاب کنم ، این تنظیمات را قبول می کند ، یک دوربین را در پنجره نمایندگی به من نشان می دهد. وقتی یک نماینده را در Live Video امتحان می کنم ، چیزی نمایش داده نمی شود.

بنابراین من چه اشتباهی انجام می دهم ، لطفاً ، چه چیزی باید یاد بگیرم؟ خیلی ممنونم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *