قراردادهای اعتصاب خدمات کشوری برای دفاتر “ترکیبی”


در پشت اخبار منتشر شده از تلگراف امروز که تحت برنامه های جدید کاری انعطاف پذیر به دلیل توافق با گروه محل کار ، کارمندان دولت اجازه کار در خانه و فضای اداری ترکیبی را دارند ، Sridhar Iyengar ، کارشناس شرکت Zoho ، در مورد معنای این امر برای خصوصی و بخش دولتی و اینکه چرا خدمات کشوری متعهد به این تغییر طولانی مدت است.

“تغییر در شیوه های کار مشاهده شده با بیماری همه گیر Covid-19 به سازمان ها نشان داده است که آنها می توانند بدون هزینه بالای فضای اداری و مسافرت های کارگر برای کارگران ، با کارایی و انعطاف پذیری از خانه کار کنند. این امتیازات به دپارتمان های بخش دولتی و کارمندان دولت اعطا می شود ، بسیاری از آنها در حین محاصره های ملی انگلستان به طور موثر و کارآمد کار می کنند.

“هزینه های عمومی به طور منظم مورد بحث و گمانه زنی است و کاهش فضای گران قیمت اداری و بازگشت به مدل” ترکیبی “کار کارمندان دولت سناریوی برنده است. کار ترکیبی نوید بهترین کارگران در هر دو جهان را خواهد داد ، به آنها امکان می دهد هفته ای یک یا دو بار شخصاً تعامل داشته باشند و از مزایای انعطاف پذیری و کاهش هزینه های کار در خانه فراتر از آن بهره مند شوند. در عین حال ، برای دولت و شورای محلی صرفه جویی می کند ، که می تواند در مسائل فوری تر سرمایه گذاری کند.

“بسیاری از سازمانهای بخش خصوصی در حال حاضر به کار از راه دور از راه دور متعهد هستند ، و اگر موارد بیشتری دنبال شود ، این تغییر می تواند تأثیر گسترده تری بر جامعه داشته باشد ، زیرا ما شاهد هستیم که افراد بیشتری از شهرهای متراکم شهری به مناطق روستایی تر منتقل می شوند. این مزایای اقتصادی خواهد داشت . علاوه بر این ، کاهش سفر به محل کار تأثیر گسترده تری بر محیط زیست و کاهش آلودگی دارد.

“برای اینکه هر شرکتی با موفقیت در این مدل های جدید کار کند ، ضروری است که تصمیم گیرندگان کسب و کار تیم های IT را برای راه حل های بلند مدت بهتر برای تقاضای فزاینده خدمات خود مجهز کنند. این شامل اتخاذ بسته مقیاس پذیر SaaS و برنامه های موبایلی است که برای فعال کردن و کارآیی عملکرد ترکیبی از سر تا پا طراحی شده اند. این نوع فناوری می تواند راه حلی باشد که تضمین می کند سازمانها در سال جاری و بعد از آن انعطاف پذیر و سازگار باقی می مانند. “

برای مطلع شدن از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *